Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?


storm37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie mozecie doradzic gdzie zrobic wirusa w dolnoslaskim a moze jechac gdzies dalej :mysli: chcialbym zeby to bylo zrobione profesjonalnie, mozecie jeszcze mi podpowiedziec jakie czesci, elementy silnika szybciej sie zuzywaja po takim zabiegu ogolnie jakie sa minusy po zmianie programu :mysli:

pozdrawiam i zycze wszystkim Wesolych Swiat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. Dynosoft we Wrocławiu.

Co sie zuzywa? To zalezy od eksploatacji*, jak bedzie rozsadna, to nie odczujesz "degradacji" zadnych elementow/podzespolow.

* ...o ile program bedzie zrobiony poprawnie i solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta firma Dynosoft z Wroclawia jest godna polecenia ? robil ktos juz tam program :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta firma Dynosoft z Wroclawia jest godna polecenia ? robil ktos juz tam program :mysli:

Jak chcesz to wejdz na inne fora jak np. www.leonclub.pl, forum passata, www.seatracing.pl, streeetracing.pl i tam zapytaj o nasza firme. Na tym forum też kilka osób skorzystało z naszych usług. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z Głogowa ale chyba przy okazji wybiorę się do Rogala :mysli:, sam już nie wiem może faktycznie dynosoft :think2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z Głogowa ale chyba przy okazji wybiorę się do Rogala :mysli:, sam już nie wiem może faktycznie dynosoft :think2:

tu nie ma co się zastanawiać , w tym rejonie polski to tylko Dynosoft , ciekaw jestem co będzie jak wymodzisz coś nowego w aucie i będziesz chciał zrobić korektę to zaś trza gonić autem przez całą Polskę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z Głogowa ale chyba przy okazji wybiorę się do Rogala :mysli:, sam już nie wiem może faktycznie dynosoft :think2:

tu nie ma co się zastanawiać , w tym rejonie polski to tylko Dynosoft , ciekaw jestem co będzie jak wymodzisz coś nowego w aucie i będziesz chciał zrobić korektę to zaś trza gonić autem przez całą Polskę :gwizdanie:

więcej modyfikacji pod kątem mocy nie planuje, a u Rogala to przy okazji jakbym był w Wawie, zresztą zobaczy się co wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec moim zdaniem lepiej poczekac i pojechac do rogala.

takiej podpowiedzi potrzebowałem, bo już mi się wydawało że coś sobie wymyślam - definitywnie Rogalotti :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak raz do niego pojedziesz to innych tunerow bedziesz omijal z daleka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz do aligatora.

Kolego , Aligator jest firmą Dynosoft tylko że oddział Katowice i wykonuje te same usługi co Wrocław. Wybór oczywiście należy zawsze do klienta gdzie wykona program, czy u Witka(MR Motors), czy w Compsport, Masterstuning, Dynosoft etc. Sorki za Ot i życzę wszystkim Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem sie na zrobienie programu u Rogalottiego, jutro wizyta w MR Motors... :evil:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz chyba kolegi nie przekonasz, tez bylem u Rogala ze swoim autkiem, oczywiscie fachura :good: tyle ze siedzialem akurat sluzbowo przez tydzien w stolycy, fakt faktem ze specjalnie sie ustawilem akurat na ten okres z Rogalem, ale mysle ze jak bede robil cos jeszcze, np. FMIC to podjade juz do Dynosoftu, jakosc uslug chyba taka sama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde chce Ci się jechać aż tak daleko...?

400 kilometrow to nie jest az tak zle, 6 godz. i na miejscu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(400 kilometrow to nie jest az tak zle, 6 godz. i na miejscu gwizdanie)

hehehe ja jestem spod Szczecina i będę cisnął do Witka :>

storm37 daj znac jak już będziesz po zabiegu i wrzuć wykres :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...