Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] Co myślicie o Osram Night Braker Unlimited H4?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Przymierzam się do wymiany żarówek w swoim aucie. Ostatnio wstawiłem Philips White Vision, ale zdecydowanie za szybko straciły swoją moc. Nie chciał bym kolejny raz wydać fortuny na żarówki o wątpliwej jakości. Co myślicie o Osram Night Braker Unlimited H4? Ma ktoś jakieś doświadczenie z nimi?

Opublikowano

bierz tungsramy mehalight 120% są o połowę tańsze a świecą tak samo

Opublikowano

O połowe tańsze, ale czy wytrzymają tak długo?

Opublikowano
  • Autor

No właśnie, żywotność też jest tu dosyć istotna. Znalazłem Osram za 63 zł i Tungsram za 49 zł. Różnica niby 14 zł, ale jeśli Osram wytrzyma dłużej, to nie ma co oszczędzać.

Opublikowano

Osram w ojca b5 jeździ od lipca tamtego roku :) Różnica jest ogromna. Wiadomo nie jest to bix ale świeci o wiele lepiej niż zwykła żarówka. Płaciłem chyba 85zł

Opublikowano
  • Autor

Osram w ojca b5 jeździ od lipca tamtego roku :) Różnica jest ogromna. Wiadomo nie jest to bix ale świeci o wiele lepiej niż zwykła żarówka. Płaciłem chyba 85zł

No i to do mnie przemawia :)

Opublikowano

mam juz 3 komplet takich zarówek, genialne

wierzy tylko Night Braker Unlimited pl

us one sa poprawione i swieca o wiele dłuzej

Edytowane przez mortek1986

Opublikowano

Miałem kiedyś osram, nie pamiętam nazwy, były niebieskie a u góry były pomalowane na srebrno, w życiu bym ich drugi raz nie kupił. Poszliśmy ze znajomym w taki układ, że kupimy dwa różne komplety żeby sprawdzić które lepsze. Osram vs Philips, oczywiście wygrał philips bo na osram w deszczu nie było widać nic

Oba zestawy świeciły niebieskim światłem

Edytowane przez ganjaq

Opublikowano

to chyba miałeś inny model osrama. bo te fajnie świecą e deszczu

Opublikowano

2 lata na nich jezdze a wszedzie pisza ze osramy szybko padaja. poczytajcie sobie w necie i testy

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
  • Autor

Chyba skuszę się na Osram. Obecnie mam Philipsy i jestem bardzo niezadowolony, ale może trafiłem akurat na trefną sztukę.


Dzięki wszystkim za opinie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Żarówki godne polecenia. W temacie żywotności nie powalają, ale jeśli ktoś ma osobne światła to jazdy dziennej, to Osram Night Braker Unlimited posłużą znacznie dłużej.

Opublikowano

tungsram megalight 120% świeci porównywalnie z osramem night braker a jest dużo trwalszy

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
  • Autor

Po raz kolejny zakupiłem Philipsy, tym razem X-treme vision +130%. Jak na razie jestem z nich zadowolony, ale przy następnej wymianie (prawdopodobnie na wiosnę ;) ) zainwestuję w Osramy lub Tungsramy, aby mieć porównanie, które żaróweczki świecą najlepiej i zdecydować, których będę się wówczas trzymał.

Opublikowano

mam już 3 komplet tych tungsramów.

w dwóch poprzednich kompletach jedna z żarówek padła jakoś po 6 mcach natomiast na 3cim komplecie jeżdżę już prawiek rok i nic się nie dzieje.

polecam te tungsramy. na pewno mogą konkurować z droższymi żarówkami.

p.s. jak odbłyśnik i soczewka jest w złym stanie to i osram shitbreaker nie zrobi różnicy

Opublikowano

na filmiku wyżej widać że tungsram philipsa bije na głowe

Opublikowano

Po raz kolejny zakupiłem Philipsy, tym razem X-treme vision +130%.

Pamiętam H4 Philipsa +80% świetnie ustawione żarniki potem +100% równie nie najgorzej lecz sporo użytkowników +130% skarży się na problemy ze strumieniem światła.

Uważam, że aktualnie cena/jakość należy do GE/Tungsram +90% lub +120%.

Opublikowano

tungsram właśnie ma idealnie ustawione żarniki i skupienie światła idealnie na wprost

Opublikowano
  • Autor

To teraz dla mnie ciut za póżno ;) ale zobaczę jak u mnie spiszą się kolejne philipsy, a na następną wymianę wstawiam tungsramy.

Opublikowano

w drugim poście ci napisałem ze bierz tungsramy a najgorsze jest to ze wiele osob je zjechalo a nie miało z nimi do czynienia a jak sie okazuje co raz wiecej osob ma o nich dobre zdanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.