Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

co za fotki tych A4 drzwi ala lambo, nawet ktos sklejke pod progi i zdrezaki założył :polew: Audi jest Autem ktorego za duzo upiekrzac nie trzeba :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za fotki tych A4 drzwi ala lambo, nawet ktos sklejke pod progi i zdrezaki założył :polew: Audi jest Autem ktorego za duzo upiekrzac nie trzeba :>

Wogóle przód tego samochodu przypomina Golfa IV z badlookiem a nie Audi. W tym przypadku to jest oszpecanie a nie upiększanie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wg zasady....co za duzo to niezdrowo. sam jak kupiłem swoja a4 myslałem co by tu dłubnąć i po krotkim czasie doszedlem do wniosku ze wystarczy felga, gleba, sciema i lampki zespolone. no a jak sie ma ciemy kolorek to mozna jeszcze obwodke grilla na czarno machnąc :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobiście takie przeróbki w audi się nie podobają. :no:

Wielu osobom się nie podobają. Ja osobiście lubię tuning ale w dobrym guście :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisał kolega nowak zg progi, krawężniki, wyboje. Fajnie wygląda ale w praktyce wogóle nie jest to pomocne. Ale coś wam powiem, jechałem do wrocławia ze szczecina i brakowało mi jednej rzeczy ;( mianowicie poszukuję podłokietnika w dobrym stanie w kolorze mojej tapicerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

251372464wd0.jpg

Kolejny przykład bad looka w A4 :thumbdown:

te foty powinny sluzyc jako antyprzyklad :>

:sick3: Dlaczego ludzie robią takie rzeczy tym biednym samochodom :confused4::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej to przykre :confused4: koledzy jesli takie cos sie wam podoba i chcecie takie cos zrobic to kupcie sobie civica :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

251372464wd0.jpg

Kolejny przykład bad looka w A4 :thumbdown:

To jest idealny przykład właśnie jak NIE ZMIENIAĆ SAMOCHOCHODU.

I tutaj masz właśnie ori zawiechę, felgi nie wiem jakiej wielkości, ale mniej więcej tak będzie wyglądało Twoje Audi jak mu dasz ori zawiechę do 17'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak najgorszy jest ten przód :sick3: Zderzak, maska i grill ochyda :thumbdown: Tak można tjuningować Opla a nie Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciciel auta musial sie wychowac na "szybcy i wsciekli" i serii gier "Need for speed". zaznaczam ze nic do obydwu pozycji nie mam tylko kolega za "doslownie" je potraktowal :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co autor miał na myśli?????? mi takie mody nie leżą nie wiem jak komu. Jak już tuningować to komplet bodykita dobrać jakiś ładny (wiadoma sprawa gustu) ładny, nowy lakierek położyć( -||-), alu (-||-) i to wszystko zrobić w porządnym warsztacie! Wtedy może to mieć jakiś ciekawy efekt... no i standard (wiadoma ... -||-) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co autor miał na myśli?????? mi takie mody nie leżą nie wiem jak komu. Jak już tuningować to komplet bodykita dobrać jakiś ładny (wiadoma sprawa gustu) ładny, nowy lakierek położyć( -||-), alu (-||-) i to wszystko zrobić w porządnym warsztacie! Wtedy może to mieć jakiś ciekawy efekt... no i standard (wiadoma ... -||-) :decayed:

Bo to jest tani tuning. Ktoś chciał zmodyfikować samochód a nie miał pieniędzy i takie cosik wyszło :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...