Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey


kamelus_

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem spoko wygląda przyciemniona trochę? U mnie poprzedni właściciel zaszalał i zrobił czarne jak smoła i musiałem zerwać, ale pomyśle nad Twoja folią

1A4ED57C-7FC3-4A6B-905F-706EB5B0DBEB.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marcintuchola napisał:

Całkiem spoko wygląda przyciemniona trochę? U mnie poprzedni właściciel zaszalał i zrobił czarne jak smoła i musiałem zerwać, ale pomyśle nad Twoja folią

1A4ED57C-7FC3-4A6B-905F-706EB5B0DBEB.jpeg

Ty masz już liftowe lampy fabrycznie lekko przyciemnione - zostawił bym je bez foli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Peci84 napisał:

Piękne auto po prostu piękne.

Dzięki :yes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kamelus_ napisał:

Dzięki :yes2:

Koń sie sam wali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie siadła ta folia :thumbup1: Chyba zmienię u siebie na coś delikatniejszego, bo aktualnie mam strasznie ciemne ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód u siebie w a4 mam z dynoshade. Odcień leda jest nawet fajniejszy, na pewno nie żółty, ale w nocy xenon daje mniej światła. Poza tym Stek DynoShade jest lekko fioletowawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, gagat3k napisał:

Przód u siebie w a4 mam z dynoshade. Odcień leda jest nawet fajniejszy, na pewno nie żółty, ale w nocy xenon daje mniej światła. Poza tym Stek DynoShade jest lekko fioletowawy.

Tu się zgodzę. Tak samo jak na przód przymierzałem  tą folię co mam na tyle z błękitnym przybłyskiem led wyglądał super ale totalnie nie pasowało to do mojego auta bo klosz  robił się niebieskawy i nie pasowało to do niczego. Lampy muszą albo zostać jak są albo musi być folia o czarnym zabarwieniu ale jak ma to ograniczyć światło to chyba raczej odpuszczę. Lubię mieć dobrze doświetloną drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kamelus_ napisał:

Tu się zgodzę. Tak samo jak na przód przymierzałem  tą folię co mam na tyle z błękitnym przybłyskiem led wyglądał super ale totalnie nie pasowało to do mojego auta bo klosz  robił się niebieskawy i nie pasowało to do niczego. Lampy muszą albo zostać jak są albo musi być folia o czarnym zabarwieniu ale jak ma to ograniczyć światło to chyba raczej odpuszczę. Lubię mieć dobrze doświetloną drogę.

To akurat racja.  Sam steka z przodu będę wywalał, ale na chwile obecną nie chce mi się kolejnego ppf'a docinać, a taki lepszy niż  żaden.  Tutaj na fotce widać to zabarwienie. Słabo to wygląda w moim odczuciu, a jazdy po ciemku w deszczu nie polecam :)

20200807_205804.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu auto odbyło dziś wizytę u Patryka w CompSport. Papier papierem ale odczucia z jazdy znacznie przerosły to czego się spodziewałem :kox:

 

20200910_161525.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamelus_ napisał:

No i w końcu auto odbyło dziś wizytę u Patryka w CompSport. Papier papierem ale odczucia z jazdy znacznie przerosły to czego się spodziewałem :kox:

 

20200910_161525.jpg

No ładny wynik, sam soft czy coś jeszcze było zmienione?  Sam się zbieram i zbieram  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam soft i mam cat back i front pipe z MG ale nie wiem czy coś to dało mocowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wyszło, też mam CNCE, jeszcze jesienią chce zrobić program. 

Musiałeś robić soft skrzyni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adamtower napisał:

Pięknie wyszło, też mam CNCE, jeszcze jesienią chce zrobić program. 

Musiałeś robić soft skrzyni ?

W skrzyni tylko jakieś kosmetyczne poprawki usprawniające jej działanie bo jak powiedzieli w Comp Sport cytuje: "sama skrzynia ma taki zapas wytrzymałości że nie ma co tam za bardzo robić przy tak małej mocy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, adamtower napisał:

Jak wyszła Ci seria ? miałeś pomiar ?

Jasne 241 KM i  377 Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, adamtower napisał:

Czyli bardzo zdrowo. Ciekawe co wyjdzie u mnie. 

Tak szczerze to myślałem że seria pod 250 KM wyjdzie bo podobno i tak bywa przy tych silnikach. Ale tak czy inaczej różnica jest mega odczuwalna. Naprawdę dobrze to teraz jeździ. Polecam bez dwóch zdań. I choć chłopaki w CS kroją 2 x więcej niż konkurencja to mam pewność że jest to zrobione na tip top bez ryzyka. Nikomu innemu bym auta na program nie dał.

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...