Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Malowanie felg gumą w sprayu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Przedstawiam prosty sposób na zmianę wyglądu swojego auta za pomocą gumy w sprayu. Sposób malowania jest bardzo prosty i mało kosztowny a co najważniejsze można ją łatwo zerwać i wrócić do oryginalnego wyglądu :)

Przedstawiam jak pomalowałem swoje felgi.

Auto wyglądało tak

bx9smaxl.jpg

zdjąłem koła okleiłem papierem i odtłuściłem benzyną ekstrakcyjną

newzj2x6.jpg

następnie kilka warstw gumy w sprayu w 20 min odstępach6a7ohddt.jpg

efekt końcowy :)

d4b8oig8.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

Super... Sam planuje taką operacje po zimie. Z jakich produktów korzystałeś - plastidip, plastilak?

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem na allegro gumę w sprayu firmy DUPLI-COLOR w moim przypadku połysk.

Na 4 felgi 19 cali poszły mi dwie puszki po 200mil z czego nie żałowałem gumy i pomalowałem cale nawet od środka, tak dla zabezpieczenia przed zimą .

Opublikowano

Na srebrnych ładniej wyglądało auto.

Opublikowano
  • Autor

No jak się znudzi po zimie to zdejmę gumę :)

Opublikowano

Ja mam czarne rotory i zastanawiam się nad zmaina koloru na srebrny lub nad sprzedażą . Może ktos malował "guma" w kolorze srebrnym i może wstawic zdjęcia. Nie musza to byc nawet fele może byc inny element zależy mi na real foto bo te na aukcjach to róznie bywa i mogą być upiększane.

Opublikowano

Witaj!

Ładnie to wyszło!

Wrzuć pls zdjęcia z felg z bliska!

Daj znać jak Dupli-color zniósł zimę :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Ile ci wyszło $$ za pomalowanie ?

Opublikowano

Masz przecież napisane to w 3 poście.

Opublikowano
  • Autor

Witaj!

Ładnie to wyszło!

Wrzuć pls zdjęcia z felg z bliska!

Daj znać jak Dupli-color zniósł zimę :D

Pozdrawiam!

Hej :) masz tu dokładne zdjęcia tylko nie myłem felg t troszkę brudu widać.

6r87s5bg.jpg

sk4sedar.jpg

ayzdbtz3.jpg

Opublikowano

Tez jestem ciekaw jak będą wyglądały po miesiącu czy dwóch. I jak zareaguje guma na śnieg i sól.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pokaz więcej zdj :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolego i jak trzyma się ta guma? Puszek 200ml nie znalazlem sa tylko 400ml. 

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak, guma trzyma się ładnie tylko nie zalecam zbyt blisko zbliżać myjki ciśnieniowej :)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Witam, pomalowalem swoje felgi również spayem w gumie i wyglądają tak. 2 warstwy i już 3 dzień schnie. Jeszcze jedna walne i git :) Pozdrawiam.

16924267_1915713508663329_1856290441_n.jpg

16933772_1915713205330026_82933128_n.jpg

16934000_1915713208663359_1598920645_n.jpg

Opublikowano
  • Autor
Dnia 28.02.2017 o 11:46, reganajax napisał:

Witam, pomalowalem swoje felgi również spayem w gumie i wyglądają tak. 2 warstwy i już 3 dzień schnie. Jeszcze jedna walne i git :) Pozdrawiam.

16924267_1915713508663329_1856290441_n.jpg

16933772_1915713205330026_82933128_n.jpg

16934000_1915713208663359_1598920645_n.jpg

Bardzo pieknie!!!!!! Pamietaj o myjce cisnieniowej :)

Opublikowano

Jestem ciekawy ile z tym roboty, żeby się pozbyć tej gumy... niechałbym siedzieć dwa tygodnie i dłubać po cm :)

Opublikowano

Przywiozłem z Niemiec felgi pomalowane taką gumą w spreju 3godziny mycia nitro i wróciły do stanu fabrycznego

tak było DSCF0079.jpg

tak jest teraz DSCF0101.jpg

Opublikowano

Oczywiście, mając felgi w gumie trzeba uważać na myjke :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.