Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi q5 kolejna sztuka do modzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak, w b&o jest głośnik centralny

ta kratka powinna się wyjąć.

spójrz tu,  4:50 - https://www.youtube.com/watch?v=oxooz_RBIZo

 

Opublikowano
  • Autor

dzieki pomęcze się jutro 

Opublikowano

A tube tez masz ?

Opublikowano
  • Autor

Tak mam . Miałem fabrycznie 

Opublikowano

Głośniki BO wchodzą P&P czy trzeba coś kodować itp?

centralny rozumiem ze podpinasz pod któryś przedni a tweetery były pewnie i tez podmiana P&P?

Opublikowano
  • Autor
53 minuty temu, Raf_kk napisał:

Głośniki BO wchodzą P&P czy trzeba coś kodować itp?

centralny rozumiem ze podpinasz pod któryś przedni a tweetery były pewnie i tez podmiana P&P?

głośniki b&o pasują w miejsce zwykłych p&p . różnice są we wtyczkach tych na podszybiu b&o ma większa wtyczkę . Gwizdki w przednich drzwiach są wciskane nie ma tam kabla poprowadzonego , dlatego podłączyłem je do tego dolnego.  

B&O masz w dwóch wersjach - ilość głośników . Ja mam właśnie kupiony ten większy. Głośniki dwa dodatkowe znajdują sie w słupku C. Jak nie zmienisz tapicerki to nie ma sensu ich wkładać. 

 

Opublikowano

Nie mam suba w bagażniku i zastanawiam się czy te w drzwiach zagrają lepiej dołem czy je odpuścić i isc w centralny tylko żeby scenę poprawić. Bo centralnego nie mam wogole. Tweetery i boczne w podszybiu chyba są, muszę sprawdzić.

Opublikowano
  • Autor

Kolega psojekk dokładał w swojej q5 suba w bagażnik podpytaj . Gdyby nie okazja cenowa to ja bym się nie zdecydował na b&o. Gra napewno lepiej niż zwykły ale w takiej kasie na dół drzwi można coś naprawdę sensownego wsadzić . Sprzedają już nawet z adapterami , chyba na Allegro widziałem . Wpisz glosniki audi q5 . Dodatkowe gwizdki tez dużo dają . Wszystko zależy od portfela i chęci . Kiedyś wkładałem bose do swojego audi a6 c6 i tam była widoczna i słyszalna duża różnica . W a4 , a5 i q5 nie postarali się .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zabrałem się za ostatni głośnik w podszybiu . Okazało się ze moja wersja nagłośnienia była wyposażona w ten głośnik . Także podmieniłem go na b&o i po temacie . 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Fotka z dzisiejszej sesji 

9EAEA9C6-1ECC-484E-B8CD-AC399FB4E2F9.jpeg

Opublikowano
  • Autor

część zdjęć już jest.

 

audi 2.jpg

audi 22.jpg

audi 22-2.jpg

audi 22-3.jpg

audi 22-5.jpg

audi.jpg

audi-2.jpg

audi-4.jpg

audi-5.jpg

audi-7.jpg

audi-8.jpg

audi-12.jpg

audi-16.jpg

audi-17.jpg

audi-18.jpg

audi-19.jpg

audi-20.jpg

audi-22.jpg

audi-23.jpg

audi-24.jpg

audi-25.jpg

audi-26.jpg

audi-29.jpg

audi-30.jpg

audi-31.jpg

audi-32.jpg

audi-33.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zdjęcia jak i furka super :thumbup1: z czystej ciekawości - jak zrobione jest to podświetlenie tyłu? Czy to jakiś efekt tylko pod fotkę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kolega który się zajmuje filmowaniem i zdjęciami kupił taka listwę która daje różne kolory i natężenie światła . Leżała na ziemi i cykneli zdjęcie żeby zobaczyć jak to wyjdzie

Opublikowano

Kawał dobrej q5 ? foty pierwsza klasa ?

Opublikowano

Natłuściłeś czymś ta deskę rozdzielczą czy to wina filtrów w PS?

Wygląda teraz  jak łapka na muchy :decayed:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Jak zawsze do tapicerki używam 

CE6B0042-C013-4DD4-854B-460CEA01BF46.jpeg

Opublikowano

Czerń jest ładna i głęboka ale za dużo połysku moim zdaniem. Nie ma tego środka w wersji matowej?

Opublikowano
  • Autor

Może na zdjęciach tak wyglada ale po zastosowaniu tego środka nie ma połysku . Może trochę po nałożeniu ale później przecieram wszystko czysta fibra i jest ok . 

Edytowane przez peter22

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto sprzedane, można zamykać temat.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowy właściciel postanowił wywalić dpf i wyszło 421 KM i 799 Nm dla bezpieczeństwa zeszli na 401 KM i 769 Nm

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.