Zamek przód kierowcy-nie otwiera z pilota.

fido920

Drugi temat w mojej padlinie to zamek od kierowcy. Niestety był już wymieniany więc wiem, że siedzi tam jakiś zamiennik. Nie da się go ani zamknąć, ani otworzyć z pilota. Kluczyk jedynie. Oczywiście w trakcie jazdy po mieście jest problem, ponieważ auto "chce" się zamnąć podczas jazdy i co chwila próbuje ryglować drzwi...Jest jakiś patent żeby doraźnie pomóc? Czy znów wymiana? Jeśli tak to nowy ori czy używka?

posprawdzaj kable i kostki w tych drzwiach, bo prawdopodobnie masz gdzieś przerwę w instalacji elektrycznej, najczęściej przecierają się kable między drzwiami w tej osłonie gumowej, mam podobny problem i pomaga właśnie ruszanie kablami i wtyczką w słupku

Wymień dziadowski zamiennik na używany ładny oryginał to zawsze jest lepsze wyjście. Czapa85 ma słuszność jeżeli chodzi o kable po między drzwiami a słupkiem. Polecił bym również kupić markowy spray do kostek i przelecieć we wszystkich drzwiach oraz przy module komfortu z racji iż zaśniedziałe kostki tworzą opór który lubi namieszać w module.

A czerwona i biała lampka w drzwiach świeci? U mnie był spalony bezpiecznik od drzwi kierowcy i nie działał centralny z lampkami w drzwiach a po przekręceniu kluczyka w stacyjce słychać było ryglowanie pozostałych zamków.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Czerwona świeci, białej nie widzę...Kojarzysz może który po niemiecku może być ten bezpiecznik? Może nr?

jeśli chcesz nówke zamek oryginalny to w ASO koszt 800 zł :D wiem bo pytałem

Nie no bez jaj...Nie wiem czy 8 tysi wziąłbym za auto, a na nowe części nie mam zamiaru się szarpać...Gdzie można nabyć w miarę dobrą używkę? Jaki jest numer katalogowy? Dzięki za odpowiedzi wogóle...:)

Nie wiem czy 8 tysi wziąłbym za auto

nie przesadzaj, jak ładnie wygląda to drugie tyle

masz jeszcze gaz

ja miałem tak samo i okazało się że kable w drzwiach poszły ;)

numer tego bezpiecznika 22 ale skoro swieci się czerwona lampka po otworzeniu drzwi to raczej nie to ale sprawdź :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/38299-schemat-rozpiska-bezpiecznikow-a4-b6-b7/ tutaj masz całą rozpiskę bezpieczników

Wielkie dzięki, po południu looknę... :)