Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 godzin temu, Hołowczyc20 napisał:

Pany jak się tak zastanawiam,którym autem się wybrać 80-tką czy A4?? Wzięło się to stąd,że koleżanka Magdalenah chce cykać jakieś foto od 80-tki po A4 B9.

Jarek, tu masz fragment tego, to co Magda pisała u siebie na stronie, gdzie udostępniła informacje o zlocie: "Proszę o wypieszczenie swoich A4 ponieważ w planie sesja zdjęciowa całej rodziny modelu od B5 do B9" :wink:

Od początku był taki zamysł, a o 80-tkach to z tego co pamiętam ktoś wspomniał w komentarzach.

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Hołowczyc20 napisał:

Pany jak się tak zastanawiam,którym autem się wybrać 80-tką czy A4?? Wzięło się to stąd,że koleżanka Magdalenah chce cykać jakieś foto od 80-tki po A4 B9.

Jedź tak żebyś dojechał :]

Opublikowano
3 godziny temu, jarko napisał:

Jedź tak żebyś dojechał :]

Dojechać dojedzie jedno i drugie:),ale skoro foty mają być od B5 to przyjadę B7:decayed:

Opublikowano

Cytuję z FB Audi Woman: " Dziękuję Wam bardzo, że poświęcacie swój czas zaglądając tu do mnie. Wiecie,że za chwilę dotrę do ilości fanów, jaką ma mój salon Audi w Łodzi?  :-) to sympatyczne. 
Zapraszam Was na Instagram i stronę internetową jeśli jeszcze nie mieliście okazji. Linki znajdziecie na top strony i w informacjach.
Wiosną będzie tu dużo ciekawostek. Audi A4 Klub Polska ma kolejne urodziny. Będzie dużo o modelu Audi A4- zdjęcia, konkursy i jak sprzęt da radę to i film na żywo. Będzie można zobaczyć jak klubowicze radzą sobie za kółkiem, czy rzeczywiście wiedzą wszystko o A4, jakie piękne egzemplarze posiadają... i nie zabraknie również kobiet
1f642.png"

 

Czyżby jakieś atrakcje w postaci zawodów :)? Jak bym wiedział, że taka foto i video relacja będzie bym blachy inne zamówił. A tak to nie wiem czy zdążę:) Będzie ktoś jeszcze B9-ką?

Opublikowano

 

1 godzinę temu, Kosmita napisał:

Czyżby jakieś atrakcje w postaci zawodów :)? Jak bym wiedział, że taka foto i video relacja będzie bym blachy inne zamówił. A tak to nie wiem czy zdążę:) Będzie ktoś jeszcze B9-ką?

Coś tam planujemy, ale nie będą to wyścigi równoległe, bo miejsca brak. :) Hahhaha będzie foto, video, live i dron latał :wink: Co do B9, to jak wszystko pójdzie zgodnie z naszym planem to będą jeszcze dwie sztuki, w tym allroad :hi:

Opublikowano

Super! Dzieki za info:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie od której zaczyna się doba hotelowa w piatek ?

Opublikowano

Ktoś chętny na wyjazd w środę i parę dni na desce/nartach? 

 

A i jeszcze jedno, będę jechał Świnoujście - Bukowina - Warszawa pustym, dużym autem, jak ktoś chce się zabrać gdzieś po drodze to pisać! jak się chętni na deske/narty nie znajdą to lecę o normalnej porze jak wszyscy

Opublikowano
Panowie od której zaczyna się doba hotelowa w piatek ?

Ty sie lepiej zapytaj o której sie kończy [emoji6]
Opublikowano

jedzie ktos moze przeddzien zlotu tj czwartek juz na bukowine ? Wroclaw- Bukowina ?

Opublikowano

Jeszcze jest trochę czasu.. ale może już będzie można się wstępnie ugadać. 

My będziemy jechać z Warszawy na Piotrków, Częstochowę, Kato, Krk i BT. Wyruszamy pewnie jakoś koło 9 żeby bez spiny koło 14 dojechać z jakąś krótką przerwą. Czy ktoś po drodze będzie chciał się dołączyć aby jechać na więcej aut? Wiem, że przed wjazdem na górę wszyscy się ustawiają, ale może uda się spotkać ciut wcześniej z jakąś grupą..? Nie wiem np. koło Piotrkowa może dołączyć kujawsko-pomorskie lub Łódź.. No i kto z Warszawy będzie jeszcze jechał swoim autem poza @adrian998998?

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
19 godzin temu, Kosmita napisał:

Jeszcze jest trochę czasu.. ale może już będzie można się wstępnie ugadać. 

My będziemy jechać z Warszawy na Piotrków, Częstochowę, Kato, Krk i BT. Wyruszamy pewnie jakoś koło 9 żeby bez spiny koło 14 dojechać z jakąś krótką przerwą. Czy ktoś po drodze będzie chciał się dołączyć aby jechać na więcej aut? Wiem, że przed wjazdem na górę wszyscy się ustawiają, ale może uda się spotkać ciut wcześniej z jakąś grupą..? Nie wiem np. koło Piotrkowa może dołączyć kujawsko-pomorskie lub Łódź.. No i kto z Warszawy będzie jeszcze jechał swoim autem poza @adrian998998?

Dobra to kto w końcu rusza z Wawy?

Opublikowano

Jeżeli będziecie w okolicach Piotrkowa koło 11 to może się do Was dołączyć ekipa z Pomorza;)

Opublikowano

No i super. Zrobimy tak żebyśmy byli o 11 w okolicach Piotrkowa to polecimy dalej razem. Ekipa z W-wy jedzie w czwartek. W piątek jadę ja jednym samochodem (3 osoby) i Adrian chce jechać, tak? Czy ktoś jeszcze wybiera się z Warszawy w piątek i chce dołączyć? 

Edit: lub z poza Warszawy i tez chce po drodze dolaczyc..? :)

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
Dnia 22.02.2017 o 15:51, Kosmita napisał:

Będzie ktoś jeszcze B9-ką?

Właśnie dostałem potwierdzenie od Audi Polska i dealera z Łodzi Krotoski-Cichy, że podstawią nam 3 sztuki...sedan, avant i allroad...

Opublikowano

hostessy?

Opublikowano
Dnia 8.03.2017 o 12:38, Kosmita napisał:

No i super. Zrobimy tak żebyśmy byli o 11 w okolicach Piotrkowa to polecimy dalej razem. Ekipa z W-wy jedzie w czwartek. W piątek jadę ja jednym samochodem (3 osoby) i Adrian chce jechać, tak? Czy ktoś jeszcze wybiera się z Warszawy w piątek i chce dołączyć? 

Edit: lub z poza Warszawy i tez chce po drodze dolaczyc..? :)

Tak ja będę z Wawy ruszał. Więc się zgadamy.

Opublikowano
17 minut temu, Tomeks napisał:

hostessy?

Tomeczku, jeżeli tylko sobie życzysz, to może brać kieckę i będziesz hsotessą :grin:

Opublikowano

o Horneta sie martwie:decayed:

Opublikowano

Super @Hugo. Nie będę musiał stać przy samochodzie cały czas :) Ale zapraszam ogólnie ;) Możemy zrobić konkurs na najładniejszą b9-ke. Przy 4 sztukach mam spore szanse na podium :))))) 

@adrian998998 to zgadajmy się bliżej terminu o której i skąd ruszamy. I czekam w takim razie na potwierdzenie chłopaków z pomorza czy chcecie ostatecznie się dołączyć i konkretnie gdzie i ilu Was będzie..? @kkam

Edytowane przez Kosmita

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.