Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Tomeks napisał:

o Horneta sie martwie:decayed:

Ale on jak zgłaszał akces to miał ze swoim tartakiem przyjechać,:naughty:

Cytuj

Hornet + młody Hornecik ( 5lat) i uwaga...... może była żona zamiennie z inną dziewoją hehehe

choć teraz na głównej liście go nie ma, więc dziadek nie rób zasłony dymnej, bo wiadomo o co kaman :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz nie dla mnie,moze poziu,cubr,czy ktus :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kosmita napisał:

Super @Hugo. Nie będę musiał stać przy samochodzie cały czas :) Ale zapraszam ogólnie ;) Możemy zrobić konkurs na najładniejszą b9-ke. Przy 4 sztukach mam spore szanse na podium :))))) 

@adrian998998 to zgadajmy się bliżej terminu o której i skąd ruszamy. I czekam w takim razie na potwierdzenie chłopaków z pomorza czy chcecie ostatecznie się dołączyć i konkretnie gdzie i ilu Was będzie..? @kkam

Jutro robimy małego spota na % i obagadamy o której ruszymy. Jak na razie jedziemy w 3 auta, ja i 2 auta z Bytowa. Będziemy w kontakcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kosmita napisał:

 

czekam w takim razie na potwierdzenie chłopaków z pomorza czy chcecie ostatecznie się dołączyć i konkretnie gdzie i ilu Was będzie..?

 

zgadamy się jeszcze w kuj-pom jak jedziemy/o której etc. i będziemy się pewnie łapać gdzieś na drodze :) zawsze spotykaliśmy się w Częstochowie na pierwszej stacji Luk-Oil i stamtąd ruszaliśmy kolumną do BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jedrekx napisał:

 

zgadamy się jeszcze w kuj-pom jak jedziemy/o której etc. i będziemy się pewnie łapać gdzieś na drodze :) zawsze spotykaliśmy się w Częstochowie na pierwszej stacji Luk-Oil i stamtąd ruszaliśmy kolumną do BT

dla mnie może być Częstochowa. Tylko zgadajmy się wszyscy, o której godzinie na tym Luk-oilu..

Ja to po trasie gdzieś jakoś przed wjazdem na górę, jak najbliżej celu, chętnie bym samochodzik gdzieś umył..

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę z Częstochowy i jak najbardziej jestem chętny jechać kolumną jak co roku, także czekam na info o której będziecie na Luk-oil :) Zawsze jechałem z Magic87, ale on w tym roku nie jedzie więc jadę swoim. Telefon do mnie: 600 482 047

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2017 o 11:06, Kosmita napisał:

dla mnie może być Częstochowa. Tylko zgadajmy się wszyscy, o której godzinie na tym Luk-oilu..

Ja to po trasie gdzieś jakoś przed wjazdem na górę, jak najbliżej celu, chętnie bym samochodzik gdzieś umył..

no i tak, kuj-pom praktycznie całe leci w czwartek w nocy... oprócz mnie :decayed: ja z Bydgoszczy ruszam ok 8, bo jeszcze musimy małego do przedszkola odstawić.. także realnie w Częstochowie będę na 11-11:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jedrekx napisał:

no i tak, kuj-pom praktycznie całe leci w czwartek w nocy... oprócz mnie :decayed: ja z Bydgoszczy ruszam ok 8, bo jeszcze musimy małego do przedszkola odstawić.. także realnie w Częstochowie będę na 11-11:30

No ok, to umówmy się wszyscy wstępnie na tej stacji LUK-oilu koło 11:00. Jak ktoś ma się kilka minut spóźnić to poczekamy tylko piszcie tu kto na pewno będzie. Na razie potwierdzili: @Kosmita@jedrekx, @adrian998998, @michal_g84 i czekamy jeszcze na info od  @kkam i chłopaków. Ktoś jeszcze chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie przed wyjazdem będzie trzeba się dogadać i ustalić i wymienić się numerami tel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2017 o 16:17, Kosmita napisał:

Jeszcze jest trochę czasu.. ale może już będzie można się wstępnie ugadać. 

My będziemy jechać z Warszawy na Piotrków, Częstochowę, Kato, Krk i BT. Wyruszamy pewnie jakoś koło 9 żeby bez spiny koło 14 dojechać z jakąś krótką przerwą. Czy ktoś po drodze będzie chciał się dołączyć aby jechać na więcej aut? Wiem, że przed wjazdem na górę wszyscy się ustawiają, ale może uda się spotkać ciut wcześniej z jakąś grupą..? Nie wiem np. koło Piotrkowa może dołączyć kujawsko-pomorskie lub Łódź.. No i kto z Warszawy będzie jeszcze jechał swoim autem poza @adrian998998?

Stary , zapomnij o tym że jak wyjedziesz o 9:00 to dojedziesz na 14:00. Po pierwsze jazda w kolumnie to : makdonaldy , sraldy , kupa , siku , hot dogi itp. Po drugie , od czwartkowego południa w strone Zakopca leci sznur aut na weekend , korkuje sie to wszystko przed Rabką i w zasadzie ostatnie 50 kilometrów można lecieć ze 2-3h :)  Po trzecie Zakopianka jest w przebudowie :D   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ostatecznie mamy od 11 jechać z Częstochowy. To myślę, że nawet biorąc wszystko pod uwagę 16 jesteśmy na miejscu. Na razie nie szykuje nam się wielki peleton więc może uda się żwawo dojechać. Ale dzięki za radę. Masz rację, że ostatni odcinek już będzie najcięższy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kosmita napisał:

 Masz rację, że ostatni odcinek już będzie najcięższy. 

Własnoręcznie go demoluje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, moskal napisał:

Własnoręcznie go demoluje :D 

to weź jakiś szybki boczny Pas ogarnij dla klubowiczów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisałby się na wypad na 2-3 godzinki na narty np w sobote rano? :> Moge być kierowcą ;) Miejsce do ustalenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w tym roku jedzie wcześniej np w czwartek lub zostaje dłużej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, edraven napisał:

Ktoś pisałby się na wypad na 2-3 godzinki na narty np w sobote rano? :> Moge być kierowcą ;) Miejsce do ustalenia 

Ja z chęcią ale jak warunki?

19 minut temu, musti napisał:

Ktoś w tym roku jedzie wcześniej np w czwartek lub zostaje dłużej ?

Mogę w czwartek polecieć jak dużo osób jedzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Młody_drog napisał:

Ja z chęcią ale jak warunki?

Mogę w czwartek polecieć jak dużo osób jedzie 

Na Słowacji gdzieś będą warunki. Niedaleko jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...