Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile jeszcze można pojeździć


trochon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie ? Kupiłem samóchod od niemca z podwurka z przebiegiem 233 tys.Przy przebiegu 226 tys. niemiec wymienił rozrząd pasek siedzi Dayco wzmacniany HT ale bez logo audi górna rolka jest firmy Litens poznałem po napisie Korea Bmb pasek obejrzałem kawałek po kawałku jest w dobrym stanie udalo mi się tylko tyle obejrzeć po zdjęciu górnej pokrywy przejechane na tym rozrządzie jest 59 tys.Ile można jeszcze pojeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompę wody wymienial niemiec? myśle, że przy 59kkm możesz powoli się rozglądać za nowym zestawem rozrządu, tak z 5 tyś jeszcze bym pojeździl a pózniej to nie ma co przeciągać struny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego marjon to znaczy że teraz ma najechane 285 tys.

Edytowane przez trochon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem jak to zapomniano wymienić rozrząd w silniku 1.9 tdi skoda octavia przy 90 tyś km, a przypomniano jak dociągnął do 180 tyś km i strzelił. Skończyło się na wymianie silnika. Zawsze można (s)próbować pobić ten rekord :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dopytuje się dlatego że pierwszą wymiana w książce jest na 126 tys. drugą niemiec zrobił przy przebiegu 226 tys.ale nie w serwisie może ktoś wie czy ten pasek i rolka szły jako orginały zadałem dla gościa mnóstwo pytań ale niestety nie zapytałem czy rozrząd jest orginalny. Jak odjeżdżałem niemiec dał mi dwa przednie wachacze z lodo audi zmienialem filtr paliwa tak samo byl ze znaczkiem audi przy wymianie klocki hamulcowe tak samo były serwisowe to tak sobie myśle że moze i rozrząd jest orginalny i dało by się jeszcze pośmigać na wiosne planuje sprzedać b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 100 tys na pasku mozna smigac bez problemu ja w audi u siebie wymienialem po 120 i pasek wygladal na spoko. Ja w każdym aucie wymieniam co 100tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem jak to zapomniano wymienić rozrząd w silniku 1.9 tdi skoda octavia przy 90 tyś km, a przypomniano jak dociągnął do 180 tyś km i strzelił. Skończyło się na wymianie silnika. Zawsze można (s)próbować pobić ten rekord :)

Są rzeczy które się nie śniły fizjologom 1f642.png:) np. seat Leon i 12 lat na rozrządzie - auto brata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem jak to zapomniano wymienić rozrząd w silniku 1.9 tdi skoda octavia przy 90 tyś km, a przypomniano jak dociągnął do 180 tyś km i strzelił. Skończyło się na wymianie silnika. Zawsze można (s)próbować pobić ten rekord :)

Są rzeczy które się nie śniły fizjologom 1f642.png :) np. seat Leon i 12 lat na rozrządzie - auto brata

jak kupiłem swoja audi pół roku temu które jest z 2001r przebieg niby 165tys (sprawdzany w dwóch źródłach). I zaraz po zakupię dałem mechanikowi fure na wymiane rozrządu. Mechanik wymienił i powiedział że w aucie był jeszcze oryginalny rozrząd :decayed: :decayed:. czyli miał 15 lat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wymieniam co 60/80 kkm lub co 5 lat, po tym czasie guma paska traci swoje właściwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak chcesz bić rekordy i żałować 150zł na dobrej firmy pasek np. continentala to sobie jezdzij i odmawiaj zdrowaśki a nóż widelec Ci się poszczędzi.

Ludzie nie wypisujcie bzdur, że można na pasku jezdzić do 100kkm :facepalm: pogratulować wam wiedzy no i szczęscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem nawet żeby skracać do 60 tys, co według mnie jest przesadą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wymieniam co 60/80 kkm lub co 5 lat, po tym czasie guma paska traci swoje właściwości

dokładnie tak ;) z rozrządem nie ma co igrać tylko go zrobić i mieć święty spokój.

Ja słyszałem nawet żeby skracać do 60 tys, co według mnie jest przesadą :/

Nie jest. Jak dbasz tak masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...