Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..


Sop ek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki! Mam nadzieję z dojadę do Krakowa na tym setupie hehe 

received_447594149056980.jpeg

received_1781348715247605.jpeg

received_2044807739182508.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jedrekx napisał:

podeślij coś do kalendarza :kox:

Moje auto się nie nadaje :) jazda na spasach robi swoje. Błotniki pogiete, rolowane, poprzepalane ect.. Ocierki parkingowe :) dzisiaj zrobiłem trase Szczecin - - >Bochnia ok 700km na nowym setupie, po napompowaniu przednich nadkoli wreszcie nic nie tarlo :banan1:

IMG_20180808_202040.jpg

IMG_20180808_202317.jpg

Edytowane przez Sop ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Sop ek napisał:

Moje auto się nie nadaje :) jazda na spasach robi swoje. Błotniki pogiete, rolowane, poprzepalane ect.. Ocierki parkingowe :) dzisiaj zrobiłem trase Szczecin - - >Bochnia ok 700km na nowym setupie, po napompowaniu przednich nadkoli wreszcie nic nie tarlo :banan1:

Albo nisko i dwudziestki, albo całe błotniki. :dontknow: A na fotach tego nie widać aż tak bardzo, jak innego koloru zderzak przedni. :wink:

Kółko siadło ładnie, na trawniku przy tych naleśnikach to felga ryła ziemię pewnie. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afro odcień zderzaka zmieniła obróbka z telefonu ;) bez obróbki mniej więcej odcień się zgadza

Wezmę lustrzankę, jak coś ciekawego cykne to wrzucę.. Aczkolwiek paparazzi ze mnie żaden :banan2::banan:

Zastanawiam się nad lampami przednimi.. Chcę wrzucić bixenon i nie wiem czy malować wtenczas wnętrze na czarno i grill czarny.. Czy zostawiać chrom

 

 

 

 

IMG_20180808_201601.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, świetne auto!

Możesz mi powiedzieć czy te boczne listwy masz z Maxton Design czy z alledrogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dokładki są z włókna szklanego z alledrogo :) wygląda fajnie ale dramat z podnoszeniem auta / lewar / podnośnik.. Wszędzie problem hehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malować malować na cArno ramki lamp :naughty: ciemne wnetrza lamp fajnie nadają agresywności na pysku i przy jasnym aucie dobrze kontrastują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sop ek napisał:

Zastanawiam się nad lampami przednimi.. Chcę wrzucić bixenon i nie wiem czy malować wtenczas wnętrze na czarno i grill czarny.. Czy zostawiać chrom

U mnie masz wnętrza reflektorów na czarno (nie całe, a tylko łyżwy w kloszach) z chromem na grillu i reszcie elementów, gdzie występował, to sobie podejrzyj. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem teraz we wtorek i polecam ten zabieg. Mi całość zajęło 6h, bo nie ściągałem kół i zderzak zwalałem 30min, ale to i tak chyba dobry czas. Jakby co, to torx 8 do odkręcenia łyżwy :D Ja za pierwszym razem takiego nie miałem i był problem. Dopiero za drugim razem pomalowałem, a za pierwszym wpadła soczewka B8+ :)

 

binUPgD.jpg

JOhEpRU.jpg

edit: A i ja malowałem łyżwy i ten środek czarny, ale i tak widać lekką różnicę przejścia odcienia nie wiem czemu.

Edytowane przez Marcin Lipiński
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KoJ@K napisał:

Malować malować na cArno ramki lamp :naughty: ciemne wnetrza lamp fajnie nadają agresywności na pysku i przy jasnym aucie dobrze kontrastują :)

No u Ciebie widziałem i w sumie masz rację z tym, że dodają  pazura!  :pali: a u ciebie afroo. zaraz sobie zerknę 

Do jasnego auta, efektowniej by wyglądała ramka czy tam lyzwa.. Tzn tak mi się wydaje :) są te fajne zestawy soczewek.. To w takim razie muszę już sobie to kupić i jak znajdę czas to się wrzuci 

Marcin, do czarnego auta całe czarne na wielki + ! 

Edytowane przez Sop ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2018 o 13:33, Sop ek napisał:

Marcin, do czarnego auta całe czarne na wielki + ! 

Chciałem jeszcze zmienić grill na ala rs do zwykłego zderzaka (klik), ale chyba warto odłożyć kasę na zderzak sline i ori grill rs wtedy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autkiem zrobiłem ponad 1600km po Polsce muszę przyznać, że drogi powoli zadawalają moje plecy :)! Jest niebo lepiej, auto całe.. Tylko jeden rant ochronny opony ucierpiał.. Nawet nie wiem kiedy ?

IMG_20180812_193342.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz włożyć soczewki to polecam Mini H1 z odpowiednią osłoną i lampa wygląda naprawde bardzo fajnie i super świeci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego widze ze latales na 19 i 20" :) wyraz swoja opinie na temat 20" 10j i et38 wejdzie to? Znalazlem fajne felgi ale rozmiar maja do kitu... przod za waski bo 8.5 a tyl za szeroki jak dla mnie bo 10j... da rade to upchnąć i spasowac? Rant kola wystawac bedzie prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2018 o 12:50, Mungooo napisał:

Kolego widze ze latales na 19 i 20" :) wyraz swoja opinie na temat 20" 10j i et38 wejdzie to? Znalazlem fajne felgi ale rozmiar maja do kitu... przod za waski bo 8.5 a tyl za szeroki jak dla mnie bo 10j... da rade to upchnąć i spasowac? Rant kola wystawac bedzie prawda ?

Da się na mocnym spasie latać i na takim setupie aczkolwiek na odbojnikach / poliuretanach,, no i rolowanie nadkoli bo będzie wystawać (jeśli to b7) ;) ew weź na przymiarke i zerknij ile wystaje / o ile to możliwe ;) jedyny problem to opona,, bo przód 215/30.. A na 225/30 10j to ogień :banan1: :banan1:

Edytowane przez Sop ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 20x8,5’ mialem 245/30 i nic nie przycieralo, gwint bez żadnych innych dupereli. 

F138235B-819E-4852-8496-32CE479DF403.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HOLMATRO napisał:

Ja na 20x8,5’ mialem 245/30 i nic nie przycieralo, gwint bez żadnych innych dupereli. 

F138235B-819E-4852-8496-32CE479DF403.jpeg

8,5 spoczko, 10j już nie upcha z et38 tak bez niczego. No i kolejna sprawa kolega ma b5 ;) więc 245/30 nie wiem jak by to było wizualnie

Edytowane przez Sop ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...