Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze niunie i mrozy


bartek723

Rekomendowane odpowiedzi

Może miałeś jakiegoś starego trupa tego VW to nic dziwnego :tongue4:

No stary B4 1995r 1z w nim było tylko to dobre że części tanie i wszystko się przewieść dało.[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 07:19_________________________________________________

U mnie druga zima i pali od kopa (podstawą jest wszystko w 100% sprawne i zgrane) Jeśli tak mamy to :audi: nie do przebicia. -20 oC a ona mrrruum i później tylko mrrruczy jak kotek. :tongue4:

cała polska niby tak zasypana w tą zimę, a w centrum śniegu mało i coraz mniej aż pies nie chce na spacer jak mało śniegu. :(

A łańcuchy zdążyły mi przegnić w opakowaniu :polew: takie zimy mamy.

To coś dziwnego u nas na Warmii to śniegu w h..j na podwórku mam zaspy równe zemną usypane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój póki co odpala z pierwszego, ale dzisiaj przy -17 odpalił i na fisie złapał wykrzyknik :gwizdanie: wiec juz kres łapie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-17,5 przy odpalaniu, nowe akku, ładnie odpalił za pierwszym razem :) Tylko czujnik klocków hamulcowych się zapalił, ale po naciśnięciu pedału zniknął.. musiało coś przymarznąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tak sobie radzi

jutro z rana nagram przy -20 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zetor jest twardy i nie w takie mrozy dawał radę. Odpala ładnie, ciekawi mnie w jakim stanie są świece żarowe, bo nie wymieniałem ich jak mam auto, już trzy lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-25 i z 3 razy walem przekreci i działa :kox: chodz nie odbija mi w duze mrozy rozrusznika i mam taki malo przyjemny dzwiek przy odpalaniu ( nie zawsze ale.. ) w cieple dni trzeba tam zobaczyc. I niech juz te mrozy mina :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tak sobie radzi

Moje odpalania w zeszłym rok, niestety w tym jest trochę gorzej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: przy -27,5 mój zecior dziś odpalił, przed chwilą -31,5 i nie zamarzł w trakcie jazdy :)

:shocked: o kutwa takie mrozy? Nie wiem, czy moja niunia by odpaliła :mysli:, chociaż ostatnio wymieniałem świece żarowe przy okazji wymiany uszczelki pod głowicą - 3 były walnięte :kwasny:. Gdzie tankujesz i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: przy -27,5 mój zecior dziś odpalił, przed chwilą -31,5 i nie zamarzł w trakcie jazdy :)

:shocked: o kutwa takie mrozy? Nie wiem, czy moja niunia by odpaliła :mysli:, chociaż ostatnio wymieniałem świece żarowe przy okazji wymiany uszczelki pod głowicą - 3 były walnięte :kwasny:. Gdzie tankujesz i co?

heh gdybyś mieszkał na północy PL to byś musiał odpalać przy takich temperaturach :cool1: tankuje zwykłe paliwo z tym że na pełen bak leję 50ml dodatku firmy XERAMIC bądź K2 DFA-39 który zapobiega żelowaniu oleju napędowego :good: jest tylko jedna zasada, dolewa się tego przed wydzieleniem się parafiny z paliwa. Odkąd to dodaje nie mam problemów z ropą w zimę :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś nie wierzył w tzw. paliwo "arktyczne"? :gwizdanie: :polew: Jeżdżę "tygryskami" już kilkanaście lat i nigdy nie miałem problemów z paliwem. Przede wszystkim tankuję na sprawdzonych stacjach , no i też już korzystałem z pomocy dodatków, ale nie pamiętam, jak to się dokładnie nazywało. Ale dopiero jak spadało poniżej -20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj znajomemu te "arktyczne paliwo" z orlenu zamarzło przy -24 stopniach.... :thumbdown: paliwo prawie po 6zł a dają nam taki badziew....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetor pod chmurką, ropa + STP w baku, X-cess w silniku, -30 przy gruncie i pali od aż miło, 3 obroty wałem i kle, kle kle... :kox:

To była chyba najmroźniejsza noc tej zimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 7:00 odpalałem autko.Zapalił,ale....4 kontrolki na Fis-ie migały a obroty pokazywał na zero :shocked: Po chwili dopiero się uspokoiło i wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedlce - oficjalnie tutaj padł rekord jeśli chodzi o największy mróz w Polsce

Ostatnie 5 dób moje autko non stop stało nieodpalane, mrozy takie jak w całej Polsce a nawet minimalnie większe (dziś nadranem np. było -23)

Akumulator leżał w domu, dziś z ciekawości chciałem zobaczyć czy da rade odpalić - odpalił dosłownie tak samo jak przy +5-10 :)

Jestem już tylko ciekaw ile trzeba mrozu żeby nie odpalił xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak wczoraj pisałem, dzisiaj było -21 o 7 rano :decayed: nagrałem filma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...