Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakim samochodem jechać do ślubu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Z okazji tego ze szykuje mi się weselicho (ale tatą jeszcze nie będę :tongue4:) zastanawiam się juz od dłuższego czasu jakim samochodem zawieźć siebie i moją przyszłą zonke na tą imprezke :decayed:

Macie jakieś typy?? Jakimi wy autami jechaliście o ile jestescie juz po ślubie :)

Ja rozglądam sie za Q7 lub A8 w najgorszym wypadku A6 mowa oczywiście o nowych modelach :wink4: ale nie mam zadnego znajomego który by miał takie auto. Mam kolege który ma BMW7 ale chce pozostać wierny swojej marce :decayed:

Pozdro

Opublikowano

A8 bardzo fajna propozycja. Zresztą - każdy, nowszy model Audi się nadaje;) To już kwestia gustu Twojego i Twojej przyszłej żony:)

Opublikowano

Ja tam pojadę swoim mimo że nie powinno się :decayed: ale oboje mamy sentyment do naszego dziadka :kox:

Jak bym miał już coś wynająć to brałbym A8 :cool1:

Opublikowano

Ja jechałem E46 :decayed:

Opublikowano

myśmy jechalli Allroadem :D

wszyscy sie astanawiaja nad autem jakby to takie wazne bylo :D bedizesz mial tyle na glowie ze nawet nei zauwazysz czym jedziesz:D znajomy mial to pozyczylem, ale jakbym mial specjalnie pozyczac to bym sie zastanowil dwa razy...

Opublikowano

Mnie wiózł kolega Toyota Avensis i też było git. Moim zdaniem nie jest ważne czym, a najważniejsze jest z "kim"...

Opublikowano

ja jechałem A4 B6 4 lata temu

Opublikowano

Podpinam się do temtu..... mi też się szykuję wesele ....

Opublikowano

Moim zdaniem nie jest ważne czym, a najważniejsze jest z "kim"...

Dokładnie :good: Znajomych na co prawda cywilny wiozłem astrą i też było super :)

Opublikowano

przede wszystkim gratuluje decyzji o ślubie :naughty: ja jechałem swoim do ślubu kilka lat temu(opel astra kombi) ..... duże wrażenie zrobisz jak podjedziesz Nysą policyjną :naughty:

Opublikowano

3663287_1.jpg

:decayed:

Opublikowano

przede wszystkim gratuluje decyzji o ślubie :naughty:

:polew: :polew: chyba niezbyt dobrze chcesz dla kolegi :wink4: oczywiscie zartuje

Opublikowano

Dlaczego jemu ma być lepiej niż nam żonatym?

Opublikowano

Dlaczego jemu ma być lepiej niż nam żonatym?

:naughty: :naughty:

Opublikowano

Podpinam się do temtu..... mi też się szykuję wesele ....

hornet myślałem że Ty akurat problemu z furą nie będziesz miał............... a ta którą byłęś na letnim zlocie w Kaletce ? coś Ci w niej nie pasi ? :mysli::wink4:

Opublikowano

posmigaj bryczką

dołącz ze dwie klacze

ciekawy efekt

Opublikowano

Podpinam się do temtu..... mi też się szykuję wesele ....

hornet myślałem że Ty akurat problemu z furą nie będziesz miał............... a ta którą byłęś na letnim zlocie w Kaletce ? coś Ci w niej nie pasi ? :mysli::wink4:

Ja już nie pracuję w Lukasie więc thalia poszła do lamusa.

Opublikowano
  • Autor

A nikt mi nie zaproponował Q7 a nad tym autem zastanawiam się najbardziej :mysli: później A8 ale jak to ktoś napisał ważne z kim a nie czym tam pojade :good:

Tak czy siak dzięki za opinie koledzy.

Opublikowano

Albo jakieś zwykłe auto, albo coś wyszukanego - syrenka, wartburg, duży fiat, czarna wołga :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.