Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakim samochodem jechać do ślubu ?


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Z okazji tego ze szykuje mi się weselicho (ale tatą jeszcze nie będę :tongue4:) zastanawiam się juz od dłuższego czasu jakim samochodem zawieźć siebie i moją przyszłą zonke na tą imprezke :decayed:

Macie jakieś typy?? Jakimi wy autami jechaliście o ile jestescie juz po ślubie :)

Ja rozglądam sie za Q7 lub A8 w najgorszym wypadku A6 mowa oczywiście o nowych modelach :wink4: ale nie mam zadnego znajomego który by miał takie auto. Mam kolege który ma BMW7 ale chce pozostać wierny swojej marce :decayed:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A8 bardzo fajna propozycja. Zresztą - każdy, nowszy model Audi się nadaje;) To już kwestia gustu Twojego i Twojej przyszłej żony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pojadę swoim mimo że nie powinno się :decayed: ale oboje mamy sentyment do naszego dziadka :kox:

Jak bym miał już coś wynająć to brałbym A8 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśmy jechalli Allroadem :D

wszyscy sie astanawiaja nad autem jakby to takie wazne bylo :D bedizesz mial tyle na glowie ze nawet nei zauwazysz czym jedziesz:D znajomy mial to pozyczylem, ale jakbym mial specjalnie pozyczac to bym sie zastanowil dwa razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wiózł kolega Toyota Avensis i też było git. Moim zdaniem nie jest ważne czym, a najważniejsze jest z "kim"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jest ważne czym, a najważniejsze jest z "kim"...

Dokładnie :good: Znajomych na co prawda cywilny wiozłem astrą i też było super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim gratuluje decyzji o ślubie :naughty: ja jechałem swoim do ślubu kilka lat temu(opel astra kombi) ..... duże wrażenie zrobisz jak podjedziesz Nysą policyjną :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do temtu..... mi też się szykuję wesele ....

hornet myślałem że Ty akurat problemu z furą nie będziesz miał............... a ta którą byłęś na letnim zlocie w Kaletce ? coś Ci w niej nie pasi ? :mysli::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do temtu..... mi też się szykuję wesele ....

hornet myślałem że Ty akurat problemu z furą nie będziesz miał............... a ta którą byłęś na letnim zlocie w Kaletce ? coś Ci w niej nie pasi ? :mysli::wink4:

Ja już nie pracuję w Lukasie więc thalia poszła do lamusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikt mi nie zaproponował Q7 a nad tym autem zastanawiam się najbardziej :mysli: później A8 ale jak to ktoś napisał ważne z kim a nie czym tam pojade :good:

Tak czy siak dzięki za opinie koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jakieś zwykłe auto, albo coś wyszukanego - syrenka, wartburg, duży fiat, czarna wołga :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...