Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co inwestować?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie Koledzy.

W co zainwestować 270tys. zł.

Interesuje mnie zysk miesięczny wynoszący około 5000 zł

Proszę o dobre pomysły bez głupich docinek...

Może macie wlasny biznes w który można zainwestować?

Opublikowano

25% w skali roku:banan:

Opublikowano
29 minut temu, KarolASO napisał:

Witajcie Koledzy.

W co zainwestować 270tys. zł.

Interesuje mnie zysk miesięczny wynoszący około 5000 zł

Proszę o dobre pomysły bez głupich docinek...

Może macie wlasny biznes w który można zainwestować?

Sory ale są to dziwne pytania. Jesli zdołałeś zgormadzić 270tyś zł rób dalej to co robisz będzie wiecej.

Opublikowano

o Panie masz rozmach, zysk 5000 zł na miesiąc inwestując ledwo 300 tysięcy? to się chyba nie da a na pewno nie w tym kraju.

Opublikowano

Jak Ci się uda to mam nadzieję że podzielisz się pomysłem?
Ja wtedy zrobię to samo z 540tys :pali:

Opublikowano

Inwestuj w alkohol. To się zwraca. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Myślałem nad inwestycją w 3-stanowiskową myjnię bezdotykową w dobrym miejscu...

Opublikowano

Znajomy otworzył 15sty warsztat w mieście ( jego pierwszy) 15tys mieszkańców i bardzo zadowolony. Z naciskiem na bardzo.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano
57 minut temu, KarolASO napisał:

Myślałem nad inwestycją w 3-stanowiskową myjnię bezdotykową w dobrym miejscu...

Za mało gotówki na taką myjnie. Na 3 stanowiska to trzeba mieć około 400tyś a gdzie jeszcze działka, monitoring, wszystkie formalności 

Opublikowano

w leasingu czy franczyzie dałoby radę, ale kosztem zysków do podziału..

 

 

Opublikowano

Kup mieszkanie i wynajmuj 

Opublikowano

Też bym tak zrobił.

Opublikowano

zdecydowanie zbyt optymistyczne zyski kolega założył, na poziomie prawie 25% w skali roku i to jeszcze najlepiej od zaraz. Niestety w biznesie jest to nie do osiągnięcia, owszem zdarzają się jakieś tam wyjątki w świecie ale raczej nie ma co zakładać że się takim wyjątkiem będzie. W biznes najpierw trzeba włożyć, dbać o niego i dopiero po jakimś czasie czerpać z tego korzyści jeśli się dobrze zainwestowało i pilnowało interesu.

Opublikowano
Godzinę temu, Exmi napisał:

Kup mieszkanie i wynajmuj 

i z tego 5000 miesięcznie zysku? powodzenia :lol:

Opublikowano
25 minut temu, jedrekx napisał:

i z tego 5000 miesięcznie zysku? powodzenia :lol:

A czy ja napisałem że będzie miał z tego 5 tys?  Tyle na pewno nie,  ale 2-3 tys co miesiąc w zależności od lokalizacji.  

Opublikowano

to przeczytaj ile kolega chce mieć zysku miesięcznie..

Opublikowano

dokładnie tak jak koledzy wyżej napisali, oczekiwania zysku zbyt wysokie w stosunku do wkładu. Co do najmu mieszkań to w Szczecinie za 270 tys kupisz nowe 2 pokojowe, które wynajmiesz za 1500 - 1800 zł, możesz też próbować wynajmować na doby wtedy zarobisz z 1000 zł więcej ale nakład Twojej pracy też istotnie się zwiększy ...

co do myjni to musiałbyś mieć ją w topowej lokalizacji by Ci przyniosła 5000 zł / mc na czysto a jak wiadomo co lepsze lokalizacje są obstawione albo działki mają astronomiczne kwoty 

Edytowane przez tropico

Opublikowano
1 godzinę temu, jedrekx napisał:

to przeczytaj ile kolega chce mieć zysku miesięcznie..

Dołoży drugie tyle to i z mieszkania miałby i te 5 tys :-D 

Opublikowano

Wszzyscy oczywiście wyśmiali itd. Kolega szuka porady.

Amber Gold można założyć. SKOKa. Albo zainwestować w bycie Misiewiczem.

Np. taka jedna Pani pożyczając kasę pewnemu Panu, została w nagrodę Prezesem czy innym członkiem Zarządu - zysk może oscylować w granicach 25% (dokładnie nie liczyłem).

Opublikowano
9 godzin temu, soolek napisał:

Wszzyscy oczywiście wyśmiali itd. Kolega szuka porady.

Amber Gold można założyć. SKOKa. Albo zainwestować w bycie Misiewiczem.

Np. taka jedna Pani pożyczając kasę pewnemu Panu, została w nagrodę Prezesem czy innym członkiem Zarządu - zysk może oscylować w granicach 25% (dokładnie nie liczyłem).

no tak, ale żeby liczyć na takie okazje trzeba być przyjacielem dobrej zmiany. A najlepiej panow Kaczyńskiego, Jakiego, Misiewicza,Ziobro, itp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.