Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)


tomi76

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pytałem z ciekawości , u mnie nie założe bo mam czarny znaczek , nie chce żadnych chromów na aucie.

chyba że Tomi zrobi Black edition wtedy sie skusze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety... narazie tylko taka wersja jest dostępna.

Co prawda znaczki z pierwszej partii już się skończyły ale mam już kolejne znaczki i będą one dostępne w sposób ciągły. Cena jak wspominałem wcześniej uległa zmianie. Info na początku tematu.

Prośba do osób mających już zamontowany znaczek jako dodatkowe światło STOP (lub inaczej) : zróbcie parę dobrych fotek i wklejcie je w tym temacie.

Oczywiście wszystko jest możliwe i nie przekreślam opcji produkowania tych znaczków w innych odmianach kolorystycznych powłoki zewnetrznej z tym, że nie teraz. Też zastanawiałem się nad wersją dla samachodów bez chromu i tutaj pytanie: ma być czarny połysk, czarny mat czy chrom w wersji "black" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie czarny mattttttttttttttt lub ewentualnie czarny chrom choć mój mózg nie jest w stanie sobie tego wyobrazić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no w sumie do b5 może pasuje...

A to prawda że raczej jestem zwolennikiem ori rozwiązan.

Poprostu audi nie trzeba popprawiać :decayed:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzebaby się zastanowić nad trwalszą powłoką chromowaną - u mnie juz w dwóch miejscach są odpryski... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tak samo od siebie Ci odprysło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo myslałem że może ktoś lekko czymś uderzył i stąd ten odprysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest to, czego obawiałem sie najbardziej a mianowicie trwałość tej powłoki...

Osoby, które znaczek mają i stwierdzą, że coś się dzieje nie tak z tą powłoką proszę o kontakt na PW - oczywiście wymienię wszystkie wadliwe znaczki, bo to nie może tak być, że ta powłoka jest nietrwała. Znaczki, które mam obecnie ponoć są lakierowane podwójnie i takie tam - ponoć nic nie powinno sie z tym dziać, ale tak też miało być z tymi pierwszymi znaczkami z serii próbnej a z tego co widzę to tak nie jest... Nie wiem jak przetestować trwałość tej powłoki i jak ją dodatkowo zabezpieczać - z racji tego, że powłoka chromu musi być bardzo cienka aby spełniała swoja funkcje "lustra fenickiego" dodatkowo jest zabezpieczana lakierem bezbarwnym i na znaczkach jest to robione lakierem używanym normalnie do malowania samochodów. Mam lakier, który z kolei jest używany do zabezpieczeń powłok w armaturze łazienkowej ale jest mocno agresywny i "gryzie" się z lakierem na znaczkach. W tym tygodniu spróbuje znaleźć jakieś rozwiązanie wspólnie z wykonawcą powłoki a póki co zmienią swój znaczek na ten które mam dostępne obecnie i spróbuje parę razy wjechać na myjnie - jak to wytrzyma, to powinno być trwałe i faktycznie nie powinny się dziać historie w stylu odpryskiwania czy schodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no w sumie do b5 może pasuje...

A to prawda że raczej jestem zwolennikiem ori rozwiązan.

Poprostu audi nie trzeba popprawiać :decayed:

Pozdrawiam

Ale co ma piernik do wiatraka... Przecież to tylko znaczek na tylną klapę i wygląda jak ori, tylko że świeci... Naklejki z logiem klubu na aucie to też wiocha :?: Przecież nie ori... bez przesady z tym wieśniaczeniem...

Mnie sie podoba :good: Zarównoo na B5 jak i B6. Na B7 też by dobrze wyglądało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się znajdzie ktoś komu się nie spodoba. Najważniejsze że większości się podoba :wink4: Teraz tylko poprawić jakość i można o tym pomyśleć :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to działa na stałe?

CZY MOZNA NAPRZYKŁAD POD ''STOP'' TO PODŁĄCZYC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zalozenia to ma dzialac jako dodatkowe swiatlo stop i tak tez wszyscy to podlaczaja,ale jesli ktos by chcial to mozna to i podlaczyc pod swiatla pozycyjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może podpiąć jak mu pasuje. Na wiele sposobów można wmontować to w oświetlenie Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...