Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żeby nie było za mało ;)

 

Edytowane przez -ERNI-

Opublikowano
  • Autor

Za mało na pewno nie będzie tego jestem pewien 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wleciały letnie a wraz z nimi w końcu dystanse na przód i powiem, że 10mm jest na styk nawet mogło by być 8mm, zdjęcie 2 i 3 jest przed założeniem dystansó

91CC10EF-382B-4A74-87FC-5BD6475DDF05.jpeg

DD5F1772-7E39-4AB9-8B09-02E407AAB26E.jpeg

7FC446C7-A1C3-4F61-A4A9-FE276965A037.jpeg

E43A301E-DCB9-45ED-9A0A-B641B2CDB41D.jpeg

9B938F98-1106-4AC7-B1D3-3D482952E00B.jpeg

6FB66F5D-4685-497E-951C-8A64B9F4B33D.jpeg

Opublikowano

Dobrze jest z dystansami:ok2:

Opublikowano
  • Autor

W końcu jest tak jak z tyłu bo kurczę nie mogłem już patrzeć na przód ?

Opublikowano

To zrób jakieś fajne fotki:wink4:

Opublikowano

Ładnie siadło, nic nie wystaje i jest git ?

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Adam87 napisał:

To zrób jakieś fajne fotki:wink4:

Coś tam cykne ?

Opublikowano

Nu nu Wojtek dobrze to wygląda :)

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Adam87 napisał:

To zrób jakieś fajne fotki:wink4:

Jako, że bez powodu nie wychodzę z domu to fotki z hali aha no i ramki poszły won a tablice na taśmę dwustronną ?

7D362C4D-2378-46E4-B981-CB35E7350C09.jpeg

EBDD2594-BD0A-4E30-8A5C-F55D634AE151.jpeg

9996E3F5-A3CC-45C0-8F20-810C7878C0AD.jpeg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu znalazł się czas na może nie większy mod ale czasochłonny ? klosz kupiłem nowe znaczy używane ale w lepszym stanie i zrobiłem delikatną polerkę do tego chromowany plastik na dole klosza poszedł w czarny mat no i chrom wokół grilla pomalowałem plastidipem matowym jak guma wytrzyma to zostanie jak nie to pomaluje normalnym lakierem 

przed 

03BE90C9-4F10-4449-ABC1-F4898C76CE52.jpeg
i po 

 

6659E8F2-2EFD-43F6-8CF1-6DC0DDD6AC00.jpeg
 

AE09564D-1CB6-4C1D-A782-5BDE809F7945.jpeg
 

3391EE5E-1508-425A-A63D-5238FE47424B.jpeg

Edytowane przez Ziewal

Opublikowano

Fajne Ci to wyszło. :thumbup1:

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, afroo. napisał:

Fajne Ci to wyszło. :thumbup1:

Dzięki, cały dzień zabawy ale podoba mi się bardzo, jutro zabieram się za obudowy lusterek w satynowy kolor ?

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem, że jeszcze zmieniłem żarówki w halogenach, chciałem ledy ale cena 230 zachęciła mnie do kupna na próbę zwykłych z aliexpress z niebieską poświatą za 12 zł i kurde dają rady ? jest różnica w połączeniu z xenonem albo DRL ale praktycznie ich nie używam ?

 

C6EBFE0B-C404-41D3-B87F-DD22678DD6CC.jpeg

 

8532E5E4-6063-4D88-B0E9-CE7D7977758E.jpeg

12F63DBA-976D-46EC-B870-BF27FDC312FB.jpeg

Edytowane przez Ziewal

Opublikowano

Dobra robota? U mnie plastidip na grilu siedzi już dwa lata. Mycie pod ciśnieniem i nic się nie dzieje. 

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, Rob@k napisał:

Dobra robota? U mnie plastidip na grilu siedzi już dwa lata. Mycie pod ciśnieniem i nic się nie dzieje. 

No to za***iście a ile warstw dałeś ?

Opublikowano

4 i malowałem perfomixem. 

Opublikowano
  • Autor

Ja też 4 ?

Opublikowano

To powinno być git. 

Opublikowano

Super robota i efekty, gratuluję ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.