Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

cześć. przed kupnem zawsze sprawdzać pobór oleju! tfsi..

no ale dobrze, że ubezpieczenie pokryło a nie Ty :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

 

Spoiler

 Witam jestem nowy i nie wiem czy dobry dział. Mam problem w audi a4 b6 1.9 TDI 130km a mianowicie od pewnego czasu coś stuka w silniku na wolnych obrotach, przestaje po wciśnięciu sprzęgła lub w wkręceniu na obroty. Auto przyśpiesza, nie kopci i odpala normalnie wie ktoś co może być przyczyną tych stuków ? 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

 

 

Edytowane przez Hardkorowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich od nie dawnego czasu jestem posiadaczem pieknej audi a4 b6 na 3.0 benzynka autko piekne ale niestety jak to w zyciu bywa jak z kobieta nie jest idealna skrzynia automat niestety daje znac o sobie nie milo Witam jeszcze raz i prosze o wyrozumienie jezeli bede poruszal tematy ktore juz byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatow Audi,

Spoiler

 

jestem tu nowy takze prosze o wyrozumialosc,odrazu pytanko posiadam audi a4 b7 I na grillu z przodu mam otwory na czujnik parkowania pytanie moje czy sa jakies moze zaslepki bo grilla mam z S LINE a ja nie mam czujnikow I chcialbym to zakryc ale nic na necie nie moge znalesc prosze was o pomoc


 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."

Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Proszę poprawnie uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałbym Ci, że zaślepki na pewno są, ale dla pewności poszukaj w innych działach(są odpowiednie) to na pewno znajdziesz. 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie Kamil mieszkam w okolicach Białej Podlaskiej aktualnie posiadam Audi A4 B5 1.8T [AEB] mam nadzieje ze w przyszlosci bede mogl sie dowiedziec kilku ciekawych i przydatnych informacji pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Nazywam sie Kamil, jestem z okolic Chełmna ( kujawsko pomorskie ). Latam poliftową b5 w rzadko spotykanym kolorze. Niedługo założę swój temat o audi bo powoli zaczyna sie coś dziać ;) także do zobaczenia na forum i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z tej strony Przemek. Mieszkam w małej wiosce Praszczyki okolice Częstochowy woj,Slaskie. Od niedawna posiadacz B5. Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc ale przeszukalem juz wszystko chyba,  tylko same czujniki mozna kupic nie mam pojecia czym mozna to zakleic zeby to wygladalo

Zawartość dodana 1 minute later

IMG_20170326_181238.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem Mateusz z Bydgoszczy.

Jeżdżę A4 B5 1,9 110kucy Avant.

Mam je od miesiąca, ale cały czas OOOO, przesiadłem sie z 80 b4, wcześniej Coupe typ 81 a przed nią 80 b2.

Z wyposażenia żadnych rarytasów nie ma, grzane stołki, fis, climatronik i radio Symphony z systemem Bose.

Mam nadzieję że bedzie mi służyło tak długo jak moja była 80tka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Z tej strony Piotrek. Mieszkam w Zamieniu w województwie mazowieckim. Aktualnie jeżdzę Audi A4 B6 ale jestem w trakcie poszukiwań czegoś nowszego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą fotki ale proszę o cierpliwość, auto dopiero wczoraj wieczorem do mnie przyjechało. A teraz papierologia... Ale po południu coś tam cykne i wstawię w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Peter

biorąc pod uwagę treść przywitania - prorocza nazwa lokalizacji :decayed:

witamy w klubie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :)

planuje zakup a4 w avancie i mam nadzieje że uda mi sie tutaj odnaleźć wiele przydatnych porad zarówno przy zakupie, jak również w późniejszej eksploatacji :) 

pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...