Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...


Animal

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Animal napisał:

Bez przesady :P choć sam jestem ciekaw jak to będzie gdy sypnie śniegiem. A w styczniu jadę w góry :decayed:

Mateusz, najwyżej przyśpieszysz proces wymiany zawiechy na nową :D Chyba, że u Ciebie tylko ładne proste drogi - bez dziur itd :P

Bo ja z takimi oponkami niskimi zajeździł bym zawias na momencie po moich drogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w naszym kraju są regiony z takimi ładnymi drogami? ? całe lato jeździłem na takim rozmiarze i było nawet ok. Bardziej dokucza mi zawiecha 1BV ?

Edytowane przez Animal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pisałem a auto trochę się pozmieniało w tym czasie. Niestety z racji, że moja sytuacja życiowa diametralnie się zmieniła w ostatnim czasie to jestem zmuszony wystawić auto na sprzedaż. Wszystkie informacje w ogłoszeniu:

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-quattro-manual-rns-e-bixenon-bluetooth-od-pasjonata-ID6AoQGk.html?action=show&id=6034667472&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20180612-[diplayLink]-5783101@1-20180612205753

Jak ktoś szuka bogato wyposażonego sedana z mocnym silnikiem w bardzo dobrej kondycji to na pewno nie będzie zawiedziony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto kupi, będzie zadowolony :) potrzebna kasa czy inne auto ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jedno i drugie ale raczej inne auto bo przy 2 dzieci to jest za małe a poza tym dojeżdżam do pracy 100km w jedną stronę 3 razy w tygodniu więc przydałby się diesel ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :( 

Obyś kupił to czego potrzebujesz ale w A4 ;) 

zakladaj temat i rezaj 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, szkoda ale takie już jest to życie i trzeba się godzić z pewnymi kompromisami. 

Rozważam wiele marek i modeli ale serce każe mi zostać przy Audi. Zobaczymy co się trafi ale tak czy inaczej temat no forum się pojawi... zobaczymy tylko w jakim dziale ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Animal napisał:

Szkoda, szkoda ale takie już jest to życie i trzeba się godzić z pewnymi kompromisami. 

Rozważam wiele marek i modeli ale serce każe mi zostać przy Audi. Zobaczymy co się trafi ale tak czy inaczej temat no forum się pojawi... zobaczymy tylko w jakim dziale ;) 

Można wiedzieć czego mniej więcej szukasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

Mateusz kurcze szkoda 

Twojego Tfsi b. ładny był.

Przez przypadek znalazłem ogłoszenie.

Jeśli potrzebujesz większe auto może zostać przy marce i szukać A6 C6?

Tylko budżet pewnie spory...

Powodzenia w wyborze,

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominałem pod uwagę brałem wiele marek i różnych modeli ale obecnie jestem niemal pewien, że będę szukał C6 po lifcie. Ewentualnie Superb II chociaż Skoda wyglądem swojego wnętrza trochę mnie odstrasza. Myślałem o B8 ale przedlift mnie nie kręci i uważam, że A4 jest trochę za małe a na polifta raczej mnie nie stać. 

Zobaczymy co będzie. Daję sobie jeszcze kilka dni na przemyślenia a potem ruszę na poszukiwania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Animal napisał:

Jak już wspominałem pod uwagę brałem wiele marek i różnych modeli ale obecnie jestem niemal pewien, że będę szukał C6 po lifcie. Ewentualnie Superb II chociaż Skoda wyglądem swojego wnętrza trochę mnie odstrasza. Myślałem o B8 ale przedlift mnie nie kręci i uważam, że A4 jest trochę za małe a na polifta raczej mnie nie stać. 

Zobaczymy co będzie. Daję sobie jeszcze kilka dni na przemyślenia a potem ruszę na poszukiwania ;)

Powodzenia w poszukiwaniach i daj znać na co padł wybór ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestan Skodować i szukaj dobrego polifta w C6 ;) 

kumpel właśnie robi skodzine superb w 2.0 tdi :facepalm: miejsca tam za wiele nie ma pod macha ale to zasługa dużej przestrzeni w kabinie. Do tego walki, które maja pasowane koła zębate i potrafią się przekręcać przy mocnym hamowaniu silnikiem...   

powodzonka ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Norbas napisał:

Przestan Skodować i szukaj dobrego polifta w C6 ;)  

Dobry polift to z 50 tysi... ? Do tego tam przydało by sie z 3.0 żeby uciągnać mase tej landary ;)

PS. Długo auto nie stało, czyli można liczyć ze zadbany egzemplarz powinien szybko zejść:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Norbas napisał:

Przestan Skodować i szukaj dobrego polifta w C6 ;) 

kumpel właśnie robi skodzine superb w 2.0 tdi :facepalm: miejsca tam za wiele nie ma pod macha ale to zasługa dużej przestrzeni w kabinie. Do tego walki, które maja pasowane koła zębate i potrafią się przekręcać przy mocnym hamowaniu silnikiem...   

powodzonka ?

 

Dzięki, czuję że się przyda trochę szczęścia w poszukiwaniach ?

41 minut temu, golden87 napisał:

Dobry polift to z 50 tysi... ? Do tego tam przydało by sie z 3.0 żeby uciągnać mase tej landary ;)

PS. Długo auto nie stało, czyli można liczyć ze zadbany egzemplarz powinien szybko zejść:)

3.0 byłoby fajne ale nie napalam się. Jak trafi się fajne i przede wszystkim zadbane 2.0 to też nie będę wybrzydzał :wink:

Jak widać po moim przykładzie są jeszcze ludzie, którzy są gotowi dołożyć trochę grosza ale kupić zadbane auto a nie tylko pisać, że za taką kasę można mieć B8. 

Moja zeszła szybko i muszę przyznać, że zainteresowanie było większe niż sam się spodziewałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje, rzeczywiście szybko sprzedałeś.

Auta klubowe raczej długo nie czekają na amatora :D

Daj pls znać co z następnym,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następca A4 już jest! Niebawem temat w odpowiednim dziale choć w sumie mógłbym pisać dalej w tym temacie bo to tak naprawdę A4 po duuuużej dawce botoksu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij nowy temacik a tu zapodaj linkiem?

Ciekaw jestem cos tupil???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...