Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Speed Gaz Marcin Mińszczak Oświęcimska 94, Chrzanów Wojewódzctwo małopolskie 502 054 046 gazowal min. S4 B5,B6, Subarynki STI.. wszystko chodzi bez problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten warsztat ,uczciwi instalatorzy .

Okey 1 Auto-Gaz

Kontakt

Łódź, ul. Wydawnicza 5, tel. 42 6337745

Audi A4 2001r multitronic 2.0 ALT

STAG 300

Uwaga ! do silników 2.0 ALT nie montujcie KME ,te kompy nie daja sobie rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat na Czarnkowskiej 7 w Poznaniu Instal-gaz Auto. Chłopaki znają się na rzeczy! Korzystałem z polecenia naszego forum i nie żałuję....!!! Czifo tej firmy jeździ zgazowaną A8 wersja L ;], jego żona A3 1.6, mechanicy=gazownicy a4 2,4 lpg;] Rewela!

EDIT: Radzę jednak odrobinę uważać gdzie wpinają reduktor, u mnie wpięli początkowo pod przepustnicę - efekt auto grzało się na maksa!!! Po opeerze z mojej strony poprawili i wpięli reduktor w nagrzewnicę... Problem zniknął jak rekął odjął! A straszyli najpierw, że uszczelka pod głowicą i że wymyślam, bo oni tak setki audi robili i nikt nie miał mojego problemu wcześniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carmax s.c. PUH Grażyna i Krzysztof Kasperscy

* 64-500 Szamotuły, ul. Żwirki i Wigury 14

* wielkopolskie

* Tel.: 0 61 292 38 14

* Fax: (61) 2923814

sam mam gaz przez nich zakładany, zero problemów , polecam znajomym i jeszcze nikt mi nie przywalił za złe doradztwo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja polecam Andrzeja Moćko

ul. Kruszelnickiego 150

Kielce

Naprawdę fajny gościu z pojęciem na temat gazu ... a jak coś sie sypnie to bez problemu poprawi szybko za free ... robilem tam gaz i nie mogę na nic narzekać :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam firmę Boston z Gliwic, naprawdę porządnie montują i zajmują się tym od lat...

BOSTON AG

Hurtownia i zakład montażowy

ul. Dworcowa 50

44-100 Gliwice

e-mail: [email protected]

tel. (+48 32) 238 99 20 wew. 21

http://www.boston.pl/autogaz.php

Witam, również założyłem instalacje u nich. Auto odstawiłem o 8:20 a gotowe było już o 14:00. Wszystko jak narazie ok Nie czuć wogóle jak się przełącza na gaz Zamontowałem oczywiście sequent 24 cena 2880 zł (istnieje możliwość spłaty w ratach ale wyjdzie drożej). Gwarancja 24 m-ce, pierwsza regulacja po 3 tys. km, 1-szy przegląd po 15 tys. km.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Polecają mi gazownika Artura Krzyżanowskiego z ul.Fabrycznej6 dawniej miał warsztat na ul. Junackiej we Wrocławiu.Pytam klubowiczów czy faktycznie to dobry fachowiec i prosze może mi ktoś poleci swojego sprawdzonego gazownika.Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już polecał ten zakład pod Szczecinem do zakładania instalacji ja ocenię jako serwis

Byłem - polecam. Miałem problem ze swoją sekwencją. Szybko, profesjonalnie i w dobrych pieniądzach. Moje problemy zniknęły, kieszeń szczególnie nie ucierpiała, a czas diagnozy i naprawy rewelacyjny. Polecam!!!

Auto - GAZ

"DRETAN"

72-004 Tanowo

ul. Pocztowa 87

tel.: 0 / prefix / 91 312 66 06

http://www.dretan.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...