Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

We Wrocławiu Abart na Krzemienieckiej.

W razie regulacji sprawny serwis.

Opublikowano

Jesli Rawa Mazowiecka to tylko RAW-GAZ ul.zwolinskiego 41a

Opublikowano

Speed Gaz Marcin Mińszczak Oświęcimska 94, Chrzanów Wojewódzctwo małopolskie 502 054 046 gazowal min. S4 B5,B6, Subarynki STI.. wszystko chodzi bez problemów ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

JAk białystok to tylko

Marek Sochon

ul. Matejki 3 (bodajrze)

15-950 Białystok

W lewo przed poprawczakiem i przed zakretem na wygode po lewej!! POLECAMMMM tego pana z zamknietymi oczami

Opublikowano

Wieliczka, (małopolskie)

ul krakowska (stacja diagnostyczna)

012 2810174

autko ma taką samą moc na gazie jak na benzynie i spalanie super... :>

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Polecam ten warsztat ,uczciwi instalatorzy .

Okey 1 Auto-Gaz

Kontakt

Łódź, ul. Wydawnicza 5, tel. 42 6337745

Audi A4 2001r multitronic 2.0 ALT

STAG 300

Uwaga ! do silników 2.0 ALT nie montujcie KME ,te kompy nie daja sobie rady

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Eko Auto Łodz ul. Rokicinska 38 Polecam wszystkim Tylko BRc

Opublikowano

Polecam warsztat na Czarnkowskiej 7 w Poznaniu Instal-gaz Auto. Chłopaki znają się na rzeczy! Korzystałem z polecenia naszego forum i nie żałuję....!!! Czifo tej firmy jeździ zgazowaną A8 wersja L ;], jego żona A3 1.6, mechanicy=gazownicy a4 2,4 lpg;] Rewela!

EDIT: Radzę jednak odrobinę uważać gdzie wpinają reduktor, u mnie wpięli początkowo pod przepustnicę - efekt auto grzało się na maksa!!! Po opeerze z mojej strony poprawili i wpięli reduktor w nagrzewnicę... Problem zniknął jak rekął odjął! A straszyli najpierw, że uszczelka pod głowicą i że wymyślam, bo oni tak setki audi robili i nikt nie miał mojego problemu wcześniej!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Niestety cenowo nie są najtańsi. Za to doskonale znają się na tym co robią.

Autkogaz

Warszawa ul. Marymoncka

http://www.autkogaz.pl/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Carmax s.c. PUH Grażyna i Krzysztof Kasperscy

* 64-500 Szamotuły, ul. Żwirki i Wigury 14

* wielkopolskie

* Tel.: 0 61 292 38 14

* Fax: (61) 2923814

sam mam gaz przez nich zakładany, zero problemów , polecam znajomym i jeszcze nikt mi nie przywalił za złe doradztwo :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Ja polecam Andrzeja Moćko

ul. Kruszelnickiego 150

Kielce

Naprawdę fajny gościu z pojęciem na temat gazu ... a jak coś sie sypnie to bez problemu poprawi szybko za free ... robilem tam gaz i nie mogę na nic narzekać :)

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja polecam firmę Boston z Gliwic, naprawdę porządnie montują i zajmują się tym od lat...

BOSTON AG

Hurtownia i zakład montażowy

ul. Dworcowa 50

44-100 Gliwice

e-mail: [email protected]

tel. (+48 32) 238 99 20 wew. 21

http://www.boston.pl/autogaz.php

Witam, również założyłem instalacje u nich. Auto odstawiłem o 8:20 a gotowe było już o 14:00. Wszystko jak narazie ok Nie czuć wogóle jak się przełącza na gaz Zamontowałem oczywiście sequent 24 cena 2880 zł (istnieje możliwość spłaty w ratach ale wyjdzie drożej). Gwarancja 24 m-ce, pierwsza regulacja po 3 tys. km, 1-szy przegląd po 15 tys. km.

Pozdrawiam

Opublikowano

polecam agaz piotr nowak wroclaw pozdro

http://www.agaz.pl/

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.Polecają mi gazownika Artura Krzyżanowskiego z ul.Fabrycznej6 dawniej miał warsztat na ul. Junackiej we Wrocławiu.Pytam klubowiczów czy faktycznie to dobry fachowiec i prosze może mi ktoś poleci swojego sprawdzonego gazownika.Dzięki

Opublikowano

Ktoś już polecał ten zakład pod Szczecinem do zakładania instalacji ja ocenię jako serwis

Byłem - polecam. Miałem problem ze swoją sekwencją. Szybko, profesjonalnie i w dobrych pieniądzach. Moje problemy zniknęły, kieszeń szczególnie nie ucierpiała, a czas diagnozy i naprawy rewelacyjny. Polecam!!!

Auto - GAZ

"DRETAN"

72-004 Tanowo

ul. Pocztowa 87

tel.: 0 / prefix / 91 312 66 06

http://www.dretan.pl/news.php

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Auto Gaz KAMELEON

ul. Lechicka 58a

75-845 Koszalin

tel.094-3417-386

kom. 602-660-513

E-mail : [email protected]

ICQ 358-105-135

Skype: autogas.neuwie

GORĄCO POLECAM!! Nawet jak coś człowiek sam namiesza to jak instalacja jest na gwarancji to poprawią :)

Opublikowano

Polecam warsztat z Olsztyna SEBA chłopaki przykaładają się do swojej pracy naprawdę dobrze jest to zrobione.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

http://www.eksa.rzeszow.pl/

w poprzednim aucie tam zakładałem. 2 lata bez problemów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.