Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koniec diesli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Także cena TDI zacznie spadać i niemiec (zachód) będzie się chciał jak najszybciej tego wyzbyć :P Będzie można kupić fajną, wyposażoną sztukę za dużo mniej niż teraz :P Zacznie się wyprzedaż TDI hehe :P Coś na wzór 2.0TDI po aferze... 

Myślę, że w PL to się trochę przesunie w czasie... Może wpadnie moda na SWAP na 1.8 T - co z kolei podbije cenę silników PB, czytaj dalej wzrośnie popyt na LPG... 

Opublikowano

Zanim w polsce to nastapi minie milion lat...pozdro

Opublikowano

Idziemy w nasze czarne złoto a poddamy ON?
Pierdzielenie głupot

Opublikowano
  • Autor

podobno mamy być potęgą w samochodach elektrycznych..

Opublikowano
podobno mamy być potęgą w samochodach elektrycznych..

No ale jak się te kable poplączą to jak to będzie jechać.... :)
Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Kamyk napisał:


No ale jak się te kable poplączą to jak to będzie jechać.... :)

Dynamo, pedały i ogień :)

Opublikowano
Dnia 27.04.2017 o 08:02, RALF76 napisał:

podobno mamy być potęgą w samochodach elektrycznych..

i te grube mody... zamiast zakuwania silnika będzie przewijanie uzwojeń :naughty::naughty::naughty:

Edytowane przez Falcone

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tesla ma już okolice 500km zasięgu - kto wie ile będzie za kilka lat...

 

Edytowane przez RALF76

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

w kwestii hybryd pojawiają się kontrowersje odnośnie spalania i pewno coś w tym jest prawdy...

i nie tylko w toyce....

 

http://www.portalniezalezny.pl/hybrydowe-oszustwo-toyoty-japonski-koncern-podaje-falszywe-dane-temat-spalania/

Edytowane przez RALF76

Opublikowano

Tak to będzie wyglądać.. kiedyś będziemy mieć tylko elektryki i hybrydy to max :)

Na wejście w rynek motoryzacyjny (obecny) nie mamy szansy bytu.. ponieważ jest za ciasno :) Auta Elektryczne to szansa dla Polski na wejście do branży

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

Szansa której nie wykorzystamy z prostego powodu - wszystko chcą wymyśleć od nowa.
Zamiast kupić jakiegoś dobrego elektryka i nie oszukujmy się - skopiować/zmodyfikować to co już jest, dorobić do tego ladną karoserię i już mamy "narodowego elektryka" :)

Ja bym tak zrobił :)

Edytowane przez aiwer

Opublikowano
Dnia 30.06.2017 o 14:59, aiwer napisał:

wszystko chcą wymyśleć od nowa.

Noo coś w tym jest :)

U mnie na Uczelni, mamy doktorka z AGH Kraków, też pracujemy nad samochodem.. robimy to co zrobione... po swojemu :)

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

Zgoda, tylko że zanim  całości zrobią elektryka od zera to już będzie za późno aby wbić na ten rynek. Najpierw kopia z przeróbkami a później własny projekt. 

Opublikowano

Od 1 lipca do Paryża zakaz wjazdu dla diesli sprzed 2001 roku. Nowsze warunkowo. Docelowo żaden diesel nie będzie mógł wjechać. Kwestia kilku lat i większe miasta bogatych krajów zrobią to samo.

http://www.ifrancja.fr/iportal/ograniczenia-dla-diesli-paryzu-1-lipca-2017-roku/

Edytowane przez C.

Opublikowano
  • Autor

jeśli faktycznie do 2020 będzie we Francji zakaz wjazdu dieslem do miasta to końcówka tego napędu jest blisko.. bynajmniej w tym kraju...

ps .ciekawe co z ciężarówkami czy ich też dotknie..

 

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
Dnia 3.07.2017 o 15:28, RALF76 napisał:

ciekawe co z ciężarówkami czy ich też dotknie..

Hehe o tym nie pomyśleli :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Im szybciej znikną diesle tym lepiej dla społeczeństwa

Opublikowano
Dnia 17.07.2017 o 16:29, pawlos23 napisał:

Im szybciej znikną diesle tym lepiej dla społeczeństwa

tia, a niby dlaczego ? co za różnica czy trujesz się dieslem czy sadzą z benzyny która przenika nawet przez skórę.  Zastanów się czasem czemu w krajach o wysokich restrykcjach zwłaszcza w dużych miastach dzieci mają liczne problemy z płucami, miasta ze smogami itd.

propaganda dla idiotów, jakby komuś zależało na zdrowiu nawet przy obecnej technologii to wszystko byłoby inne, zwłaszcza jeśli mowa o kontroli pojazdów przez służby i normach. Tu chodzi tylko i wyłącznie o przepisy, poszukajcie sobie ile kosztują spaliny, jak potrzebne są to kwoty i jak drakońsko się zwiększą w najbliższy latach.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.