Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile u was trwał montaż gazu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile u was trwał montaż gazu ?

Opublikowano

~4h a prawde mowiąc to chyba zależy od zakładu w którym to robisz. 
Napewno nie powinno to trwać więcej niż 1 dzień. 

Ja zawiozłem rano ~7 przed pracą, po pracy ~16 odebrałem z bananem na mordzie :)

Opublikowano

Kiedyś w 2.0 alt od 9.00 do 13.00

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zawiodłem o 13°° a odebrałem na drugi dzień o 10°°.  Czy robili w nocy  ? Nie wiem ☺

Opublikowano

8-16

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
~4h a prawde mowiąc to chyba zależy od zakładu w którym to robisz.  Napewno nie powinno to trwać więcej niż 1 dzień.  Ja zawiozłem rano ~7 przed pracą, po pracy ~16 odebrałem z bananem na mordzie [emoji4]

 

 

Odwrotnie, właśnie nie powinno to trwać krócej jak 1 dzień! Jeśli jest zrobione szybko, to zazwyczaj jest lipa, bez zdejmowania kolektora itd. Ja jak oddawalem rano, i zazyczylem zdjęcie kolektora do wiercenia, to się wręcz modliłem, żeby mi nie zadzwonił w ten sam dzień, bo w 8h by się nie wyrobil ze zdejmowaniem.... 

Wysłane z mojego Xperia Z przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano
Dnia 9.06.2017 o 10:20, SzczYpior_n1 napisał:

Odwrotnie, właśnie nie powinno to trwać krócej jak 1 dzień! Jeśli jest zrobione szybko, to zazwyczaj jest lipa, bez zdejmowania kolektora itd. Ja jak oddawalem rano, i zazyczylem zdjęcie kolektora do wiercenia, to się wręcz modliłem, żeby mi nie zadzwonił w ten sam dzień, bo w 8h by się nie wyrobil ze zdejmowaniem.... 

Wysłane z mojego Xperia Z przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Trzeba było zażyczyć sobie zrobienie paru zdjęć przy ściąganiu kolektora. 

Opublikowano
Trzeba było zażyczyć sobie zrobienie paru zdjęć przy ściąganiu kolektora. 

Ja zrobiłem inaczej. Kupiłem uszczelkę kolektora i poprosiłem o starą.

Wysłane z mojego Xperia Z przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W dwie osoby spokojnie w 1 dzień roboczy się wyrobią, nawet ze zdjemowaniem kolektora.

Opublikowano

Jeżeli ten co zakłada gaz już ma wprawę to w kilka godzin założy

Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja czekałem kilka dni, wszystko dopracowane idealnie i żadnych poprawek, samochód śmiga aż miło. Ustawiony od razu idealnie, brak różnicy w mocy, brak błędów itp, instalacji prawie nie widać.

Opublikowano

U mnie zaprowadziłem rano a odbiór na następny dzień jakoś około 13, brak wyskakujących czeków itp Fotografia zdjęciowa z montażu,demontaż kolektora itp itd

 Przez okres 2 lat jedynie map sensor na gwarancji wymieniony bo padł.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie, trafiłem na ten temat przypadkowo.
Zakładałem w tym miesiącu gaz u polecanego gaziarza. Ugadane było oczywiście zdejmowanie kolektora itp. W cenie 3200 "były oczywiście" wszystkie potrzebne uszczelki itp
Wczoraj jednak mój mechanik zwrócił uwagę, że kolektor na bank nie był zdejmowany, bo śruby są usyfione i nie widać tam ingerencji a także od frontu wystaje kawałek uszczelki, którą widać, że nadgryzł ząb czasu. Robiłem u niego drugie auto i wręcz nie spodziewałbym się, że przytnie w chooya.
Ktoś się mierzył z taką sprawą? Jakieś konsekwencje wyszły z czasem (np. gładzie porysowane)?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Najpierw jedz, pokaz i go o to zapytaj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.