Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+


DaveLove

Rekomendowane odpowiedzi

Powodzenia z tymi uszczelniaczami, ja muszę trzeci raz wymieniać, tym razem za radą wielu na forum wziąłem z ASO, wcześniej były victory, potem erlingi i puszczają skubańce olej + z jednej zaślepki kulkowej głowicy cieknie, chyba to jakąś śrubką z klejem do gwintów zaślepię i będzie spokój.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kilometrów już zrobione i póki co jest czysto i sucho. Przy okazji napraw okazało się, że chłodnica klimy jest nieszczelna i jako, iż ma już swoje lata to postanowiłem zakupić nową. Wymiana raczej po zimie, przy okazji serwisu olejowego.

 

received_1319321865393061.thumb.jpeg.2e510b9001ca9930856f9567aeb09b4a.jpeg

 

received_1093756881786119.thumb.jpeg.344d68acbfe198a1b357b357f81f6ba9.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale sama chłodnica również jest już w kiepskim stanie (niestety nie widać na foto) więc postanowiłem wymienić komplet. Niech ma prezent na Święta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO niedostępne, a zamówiłem ze stronki https://2407.pl/vag-brand/chlodnica-klimatyzacji-skraplacz-8d0-260-403-h-8390008/. W wolnej chwili zerknę producenta, bo wrzuciłem paczkę do garażu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rumaq napisał(a):

W ASO niedostępne, a zamówiłem ze stronki https://2407.pl/vag-brand/chlodnica-klimatyzacji-skraplacz-8d0-260-403-h-8390008/. W wolnej chwili zerknę producenta, bo wrzuciłem paczkę do garażu.

 

Też kiedyś u nich zamawiałem ale po tygodniu otrzymałem info że nie mają tej części. Nie wiem na jakich stanach magazynowych bazują ale napewno są nieaktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rumaq napisał(a):

W ASO niedostępne

 

...słabe aso :wink:, można zamówić tylko termin ok 3-4tyg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beautiful car , very maintained  , i read the whole topic ,  countless happy kilometers with it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy wiemy w B5 fabrycznie światło przeciwgłowe tylne jest tylko z lewej strony, co trochę mnie irytowało. Postanowiłem zabrać się za temat i dodać również na drugą stronę. Wystarczy wyfrezować otwór na żarówkę, który fabrycznie jest nadlany plastikiem i tyle, aby cieszyć się  światłami, które umieszczone są teraz symetrycznie po obu stronach pojazdu.

 

IMG_2216.jpg.3e460f8bc47fb76d26f2c3e1b7dd2e10.jpg

 

IMG_2217.jpg.33ae2c21f579aae6ec3b3a895fb165a2.jpg

 

IMG_2222.jpg.30b8538a5ba2dc0a3e06274a0f2ac260.jpg

Edytowane przez Rumaq
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rumaq napisał(a):

Wystarczy wyfrezować otwór na żarówkę, który fabrycznie jest nadlany plastikiem i tyle wystarczy, aby cieszyć się  światłami, które umieszczone się symetrycznie po obu stronach pojazdu.

Czyli przewody są już podprowadzone do lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko jest fabrycznie wyprowadzone. Pewnie można również wrzucić lampę z anglika i obejdzie się bez rezania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary patent z początku istnienia forum hahaha już zapomniany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam A4 już 15rok i z 13lat z tym śmigam ,sam zapomniałem nawet że tak zrobiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W avantach przeciwmgłowe też były tylko jedną lampe? Sprawdzałem z ciekawości u siebie i mi świecą obie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2024 o 12:52, PiterA4 napisał(a):

no ja mam A4 już 15rok i z 13lat z tym śmigam ,sam zapomniałem nawet że tak zrobiłem :D

Szczerze mówiąc to nie natknąłem się jeszcze na tego moda ani w opisach, ani na żywo.

 

15 godzin temu, tasior87 napisał(a):

W avantach przeciwmgłowe też były tylko jedną lampe? Sprawdzałem z ciekawości u siebie i mi świecą obie. 

Na logikę również powinno być tak jak w sedanach ale głowy nie dam. Musi się wypowiedzieć jakiś posiadacz avanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2024 o 13:55, Rumaq napisał(a):

Szczerze mówiąc to nie natknąłem się jeszcze na tego moda ani w opisach, ani na żywo.

 

Na logikę również powinno być tak jak w sedanach ale głowy nie dam. Musi się wypowiedzieć jakiś posiadacz avanta.

Pewnie juz dawno zdjęcia straciły ważność i temat usunięto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu B5 trafi na serwis filtrowo-olejowy oraz wymianę chłodnicy klimy i kilka innych drobiazgów. Wpadną również 18' multispoke i nowe opony. Mam w planie jeszcze kilka modyfikacji ale to wrzucę więcej info jak uda się je zrealizować. W między czasie wpadło nowe daily, więc B5 dostanie trochę luzu 😅

 

IMG_2380.JPG.bcf531cad8ad3ceda0dcd30dcd39a4bb.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...