Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Udało się rozwiązać problem luźnej klamki kierowcy. Od dłuższego czasu strasznie mnie to irytowało ale nie miałem czasy się za to zabrać. Okazało się, że winowajcą była ułamana sprężynka. Szybka podmiana na drugą i problem rozwiązany.

k_01.jpeg

Opublikowano

Jak miałem B5 jeszcze to ktoś tu na forum dorabiał te sprężynki z lepszej stali, ja co prawda nie miałem okazji ich zamontować po kupnie, bo zdążyłem sprzedać auto zanim to nastąpiło ale podobno mocniejsze są i lepsze 'odczucia' podczas ciągnięcia klamki :D 

Opublikowano
  • Autor

Dziś wieczorem odbiorę auto po wymianie kompresora Nissens. Niestety stary miał już zdecydowanie dość.

thumbnail_IMG_5288.jpg

thumbnail_IMG_5290.jpg

Opublikowano

Szprejem i by dziergał ? uważaj na te kompresory, szczególnie na uszczelniacz wałka.

Opublikowano
  • Autor

Po wymianie klima działa elegancko. Wcześniej co chwile się rozłączała na AUTO, przez co skakały obroty. Fusso również ma się dobrze :thumbup1:

image0.jpeg

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Mogę otwierać szampana! Po wielu mailach udało się zwrócić kompletne zawieszenie MTS. Na dniach zamawiam coś nowego i myślałem nad AP. Słyszałem, że jest całkiem komfortowe jak na gwint.

Opublikowano
21 godzin temu, Rumaq napisał:

Mogę otwierać szampana! Po wielu mailach udało się zwrócić kompletne zawieszenie MTS. Na dniach zamawiam coś nowego i myślałem nad AP. Słyszałem, że jest całkiem komfortowe jak na gwint.

Przedewszystkim jest podobnie miekkie jak MTS, co niekoniecznie moze Cie ucieszyć. Może lepiej uderzyc w raty i kupić coś z KW.

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Kowi87 napisał:

Przedewszystkim jest podobnie miekkie jak MTS, co niekoniecznie moze Cie ucieszyć. Może lepiej uderzyc w raty i kupić coś z KW.

Myślałem nad tym ale jednak mam inne priorytetowe wydatki. Co do miękkości zawieszenie to właśnie słyszałem, że jest nawet bardziej komfortowy jak MTS co w sumie mi nie przeszkadza. AP jest w cenie około 2700 zł co jest jeszcze akceptowalne, ale raczej nie chciałbym wydać więcej na zawieszenie.

Opublikowano

Jeżdżę na AP około 6 miesięcy i powiem że jest spoko, dość komfortowo jak na gwint, dobrze wybiera nierówności, nie ma efektu betonu! Choć na moje oczekiwania mógł by być sztywniejszy. Polecam.

IMG_20210430_163635.jpg

Opublikowano

No własnie z tym pojęciem komfortu na glebie to nie jest dobra zaleta, miękki gwint to dobijanie, a to ciezko nazwać komfortem jak chcemy skręcić na spasy a tu gwint miekki i trzeba odbojami usztywniać. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Prezent od Mikołaja już czeka na montaż. Mechanik umówiony na najbliższy poniedziałek. Gleby nie planuję, więc powinno śmigać elegancko.

image_123923953.JPG.4646a5c476f0e79e3a7a2d240a0863de.JPG

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Możesz zmierzyć jakie potrzebuje klucze do takiego gwintu ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.01.2022 o 00:11, adrusek napisał:

Możesz zmierzyć jakie potrzebuje klucze do takiego gwintu ?

:hi:

Beznazwy-1.thumb.jpg.45ecca7f7c07334919d75c155477c22f.jpg

Opublikowano

Gwint na pokładzie?

Twój mechanik to pewnie z zamkniętymi oczami to robi ?

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano
  • Autor

Już na pokładzie i teraz zero stukania, pukania i mocnego dobijania. Gwint duuuuuużo lepszy od MTS. Chciałem się skusić na polską firmę i naczytałem się, że odświeżona wersja MTS black jest warta polecenia. Straciłem niepotrzebnie czas ale lepiej późno niż wcale :facepalm:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Widzę, że temat gwintu w końcu zamknięty. Zrobiłbyś w wolnej chwili podsumowanie z Twojej perspektywy?

Jestem ciekawy z jakimi kosztami trzeba się liczyć, jak ma się taki gwint względem fabrycznego zawieszenia (prowadzenie, komfort jazdy) i czy zainwestowałbyś ponownie albo polecił w przypadku samochodu użytkowego na daily?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.02.2022 o 16:50, longer_xd napisał:

Widzę, że temat gwintu w końcu zamknięty. Zrobiłbyś w wolnej chwili podsumowanie z Twojej perspektywy?

Jestem ciekawy z jakimi kosztami trzeba się liczyć, jak ma się taki gwint względem fabrycznego zawieszenia (prowadzenie, komfort jazdy) i czy zainwestowałbyś ponownie albo polecił w przypadku samochodu użytkowego na daily?

Kwestia gustu, ponieważ jedni wolą twardsze zawieszenie, a inny bardziej komfortowe.

Z mojej perspektywy znów bym zainwestował w gwint. Komfortowo jest bardzo przyzwoicie i spokojnie nadaje się na daily.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zakupy na zbliżający się serwis filtrowo-olejowy zrobione. Myślę, że pod koniec marca nastąpi wymiana. Teraz w planach licznik oraz sufit.

thumbnail_image0.jpg.17dea4f2b7b2de3c77296a8dadbb1b5c.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Na majówkę zafundowałem sobie czyszczenie felg oraz ogólne mycie auta. W końcu można jeździć staruszką bez wstydu.. :grin:

image1.jpeg.b2576e3b27a22159d766d23b74978a54.jpeg

image0.jpeg.2ccc2478a01bec208d25f507f2d8b8c4.jpeg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj razem z @slowik24 wpadliśmy na otwarcie sezonu Street Meeting Polska. Pogoda dopisała i auta też dały radę dojechać :D

IMG_0602.jpg.e4a56b623356c14d57fa01a853af0c20.jpg

Edytowane przez Rumaq

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.