Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W czwartek tył będzie ściągany i wysyłany do producenta na reklamację. Jeżeli się okaże, że rzeczywiście amorki były lipne od początku to trochę słabo.. Będę informował na bieżąco.

Opublikowano
  • Autor

Audi w oczekiwaniu na rozpatrzenie reklamacji tylnego zawieszenia :grin: Póki co na tył wpadło ori 1BE (dobrze, że nie wyrzuciłem..).

image_50419969.JPG

Opublikowano

No to narazie masz zawsze z górki ?

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, przemo v6 napisał:

No to narazie masz zawsze z górki ?

Haha, dobrze powiedziane :grin:. Może tak zostawię :decayed:

Opublikowano

Teraz już na tym fabrycznym 1BE nic nie stuka, czy nie testowałeś?

Opublikowano

Na 1BA jeszcze lepiej byłoby. :D 

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, longer_xd napisał:

Teraz już na tym fabrycznym 1BE nic nie stuka, czy nie testowałeś?

Teraz nic nie stuka, czekam jeszcze co mi odpisze producent. Ogólnie NIE POLECAM zawieszenia MTS, bo żeby nowe amorki stukały już od pierwszego dnia to ładna lipa.. Ciekawy jeszcze jestem podejścia do sprawy samego producenta. Cudów się nie spodziewam ale człowiek musiał ponieść koszta montażu całego zawieszenia. Po pierwszych kilometrach myślałem, że to może gumy stabilizatora ale po wymianie nic się nie zmieniło. Teraz doszedł koszt demontażu tyłu i ewentualny koszt ponownego montażu. Ciekawe, czy to w jakiś sposób zostanie uwzględnione.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zdecydowałem się na zakup customowych mocowań, używanych ale w spoko stanie (niestety nie znalazłem nowych), a ori używki były same w kiepskim stanie. Przy okazji wymieniłem gumy tłumiące. Reklamacja uznana i wpadł nowy komplet na tył. Podejście firmy to dramat o wszystko trzeba dopytywać i o wszystko walczyć..

2.jpg

1.jpg

mocowanie_2.jpg

mocowanie_1.jpg

Opublikowano

Te customy robi i sprzedaje Dawid Smoleń na grupie fb.

Jeśli dobrze zrozumiałem zakładasz nowy komplet MTSa i nowe mocowania + gumy. To tak do końca nie wiadomo co było przyczyną. Chyba że wychodzimy z założenia że jeśli producent wymienił tzn. że tamte faktycznie były zjeba...

Opublikowano
  • Autor

Nie dostałem żadnej odpowiedzi od producenta, więc ciężko określić. Wysłał nowy tylny komplet i tyle. Po zamontowaniu nowych tylnych amorków od MTS, dalej słyszę delikatne stukanie na nierównościach, więc już sam nie wiem. Wymienione już zostało praktycznie wszystko. Kiedy na czas wysłania amorków do reklamacji, wrzuciłem ori amortyzatory żeby dojechać do domu to stukania nie było. Czyżby taki urok zawieszenia gwintowanego tylnej osi?

Opublikowano

Wrzuciłeś ori amorki na stare mocowania rozumiem.

Jeśli tak to wygląda na to że z tym nowym MTSem też coś nie halo. 

Popytaj użytkowników MTSa ale moim zdaniem nic nie powinno stukać.

Opublikowano
  • Autor

Tak, dokładnie. Stare amorki wpadły jeszcze na stare mocowania i była cisza. Wczoraj dopiero wpadło wszystko nowe i odebrałem auto. Może, przy twardszym zawieszeniu tuleje sanek tak dobrze nie trzymają i tam coś stuka? Jest to ostatnia rzecz, której nie robiłem, więc może tam..

Opublikowano

Gorne mocowanie amortyzatora ciasno siedzi?

Wez wyjmij wszystko z bagaznika, wsiadz do niego i popros aby ktos pojechal po tych dziurach, na ktorych slyszysz stukanie i zlokalizuj skad ono dochodzi.

Opublikowano
  • Autor

Mocowanie siedziały perfekt i wymieniłem je tylko dlatego, że już przegniły. Z bagażnikiem tak robiłem i ewidentnie dźwięk dochodził z amorków. Po wymianie stukania są dużo mniejsze, więc wydaje mi się, że ewidentnie wina leży tylko i wyłącznie w amorkach. Narazie skupię się na rozrządzie, bo ten zbliża się do wymiany.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zima się kończy, a ja zdecydowałem się na nowy zimowy setup. Avus 17" (7J ET 38). Kolor dla mnie średni ale dosyć długo szukałem tego wzoru w tych parametrach.

avus.jpg

Opublikowano

czy oby napewno to 17ki? Wyglądają wzorem na avusIII 18ki z S4

Opublikowano

faktycznie, numer 8E0601025P

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, dlatego tak ciężko było mi je zakupić, bo ten wzór o tych parametrach ciężki do wyrwania :D.

Opublikowano
20 godzin temu, Rumaq napisał:

Zima się kończy, a ja zdecydowałem się na nowy zimowy setup. Avus 17" (7J ET 38). Kolor dla mnie średni ale dosyć długo szukałem tego wzoru w tych parametrach.

avus.jpg

Zostajesz przy tym kolorze czy wracasz do oryginału?

Opublikowano
  • Autor

Póki co zostaje ale docelowo będę chciał wrócić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.