Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

50zł za szt. +KW

Śmigają jak nówki :decayed:

Edytowane przez Fazii

Opublikowano

O, to widać są jeszcze spece. Ja jak szukałem gostka co mi głośniki zregeneruje to dwóch powiedziało, że w samochodowych nie siedzą, tylko w domowych, a trzeci powiedział że on może materiał kupić ale nie gwarantuje, że będzie działać bo części oryginalne nie są już dostępne i zakładał by to co jest w nowszych..

A jaką gwarancję dostałeś @Fazii? Chętnie oddał bym suba bo zaczyna pierdzieć

Opublikowano

U mnie we Wrześni jest paru magików jeszcze - dzięki Tonsilowi :wink:

 

@Langista napisz mi pw co tam za głośnik siedzi to sie podpytam czy to zrobi

 

Edytowane przez Banan

Opublikowano
W dniu 3.06.2020 o 22:44, Fazii napisał:

50zł za szt. +KW

Śmigają jak nówki :decayed:

O, super. Czyli jest jakaś opcja. Mógłbym prosić o jakiś namiar? Jest możliwość wysyłki tam do nich? 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Audi jest już na gwincie. Wygląda to duuuużo lepiej i samo prowadzenie również się poprawiło. Wrzucam porównanie jak to wyglądało przed i po.

gwint_1.jpg

gwint_2.jpg

gwint_3.jpg

Opublikowano

Niżej to skręć 

Opublikowano
  • Autor

Idzie zima, więc zostawiam trochę miejsca dla osiedlowych kotów :decayed:

Edytowane przez Rumaq

Opublikowano

dystans potrzebny do tych felg bo koło się schowało :wink:

Opublikowano

Auto zrobione ze smakiem. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, karol24 napisał:

dystans potrzebny do tych felg bo koło się schowało :wink:

Tutaj nie jest źle ale na zimę mam 16 i tam na pewno dystanse się przydadzą.

IMG_3773.JPG

14 godzin temu, george napisał:

Auto zrobione ze smakiem. :thumbup1:

Dzięki, jeszcze trochę pracy zostało ale pomału do celu :D

Opublikowano
6 godzin temu, Rumaq napisał:

Dzięki, jeszcze trochę pracy zostało ale pomału do celu :D

Najważniejsze, aby iść do przodu. ;)

Edytowane przez george

Opublikowano
23 godziny temu, Rumaq napisał:

Dzięki, jeszcze trochę pracy zostało ale pomału do celu :D

To jakie dalsze plany do zrealizowania w najbliższym czasie? :)

Opublikowano
  • Autor

Przymierzam się do sufity w alcantarze. Elementy podsufitki od S4 już mam, więc teraz kwestia demontażu i wysłania podsufitki oraz słupków do tapicera. Również zauważyłem, że po wrzuceniu gwintu z tyłu coś zaczęło pukać, przy jednym i drugim kole. Dźwięk pojawia się, przy najdrobniejszych nierównościach :eusathink:

Opublikowano
2 godziny temu, Rumaq napisał:

Przymierzam się do sufity w alcantarze. Elementy podsufitki od S4 już mam, więc teraz kwestia demontażu i wysłania podsufitki oraz słupków do tapicera. Również zauważyłem, że po wrzuceniu gwintu z tyłu coś zaczęło pukać, przy jednym i drugim kole. Dźwięk pojawia się, przy najdrobniejszych nierównościach :eusathink:

Gwint nówka czy używka, u mnie takie oznaki były w gwincie, okazało się że w amorze coś się ukręciło w wnętrzu, tyle że u mnie było kw v2 z reg twardości, trzeba było regenerować.

Opublikowano
  • Autor

Gwint nowy, zawieszenie sprawdzone. Dźwięk jakby była luźna sprężyna, albo luźne mocowanie amortyzatora.

Opublikowano
1 minutę temu, Rumaq napisał:

Dźwięk jakby była luźna sprężyna, albo luźne mocowanie amortyzatora.

Słynne mocowanie amortyzatorów w B5 quattro? Lubiły sobie podgnić.

Opublikowano
  • Autor

Mocowania sprawdzane przy zmianie zawieszenia i były w bardzo dobrym stanie. Na początku myślałem, że w bagażniku coś może podskakuje ale jednak to nie to :P. Dźwięk bardzo zbliżony.

Opublikowano

Poczytaj, może też trafił Ci się wadliwy towar.

Tym bardziej że zawieszenie z tyłu masz praktycznie całe nowe.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, jednak dwa trafione amorki od nowości to by niezły przypadek był. Dźwięk jest jakbym woził wiaderko z kamieniami w bagażniku i przy najmniejszym uskoku słychać postukiwania. Dziwna sprawa.. Zauważyłem, że jeszcze gumy od stabilizatora są do wymiany, więc może to będzie przyczyną.

Opublikowano

- wymiana gum tylnego stabilizatora (Lemforder)

Z pierwszej strony wynika że wymieniłeś w tym roku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.