Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+


DaveLove

Rekomendowane odpowiedzi

No z tymi lusterkami to się zabieram już któryś miesiąc :grin:. Niestety jak brałem lusterko anglika to tylko w takim kolorze było dostępne. W planach jest rzucenie chromu na obudowy.

 Co do zderzaka to raczej fotka tak wyszła. Szpary są równe i mocowania wszystkie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2018 o 21:06, Rumaq napisał:

No z tymi lusterkami to się zabieram już któryś miesiąc :grin:

odkupił bym całe to lustro od Ciebie, bo masz chyba w moim kolorze, przerobiony przedlift może? nie chcesz sprzedać? :D  dobra, widzęęę :( misterny plan w piz*u... :D

Edytowane przez tomczas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomczas napisał:

odkupił bym całe to lustro od Ciebie, bo masz chyba w moim kolorze, nie chcesz sprzedać? :D 

Za dużo nerwów kosztowało mnie zdjęcie sprężyny z mocowania.. :grin:. W planach i tak mam wspomniane lusterka w chrom, więc jeżeli trafisz inny kolor anglika to mogę się zamienić na samą obudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rumaq napisał:

Za dużo nerwów kosztowało mnie zdjęcie sprężyny z mocowania.. :grin:

no właśnie o to mi chodzi... piz*olina nie chce zejść, a nie mam czasu a ni z czego zrobić sobie czegoś, żeby to ścisnąć :kwasny:

 

1 minutę temu, Rumaq napisał:

więc jeżeli trafisz inny kolor anglika to mogę się zamienić na samą obudowę.

Ale ty masz polifty z tego co widzę, więc d*pa z wymianki. Trudno, wymaluję swoją - mam czerwone, kolor już kupiony, niech się tylko cieplej zrobi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tomczas napisał:

no właśnie o to mi chodzi... piz*olina nie chce zejść, a nie mam czasu a ni z czego zrobić sobie czegoś, żeby to ścisnąć :kwasny:

 

Ale ty masz polifty z tego co widzę, więc d*pa z wymianki. Trudno, wymaluję swoją - mam czerwone, kolor już kupiony, niech się tylko cieplej zrobi. 

No tak zapomniałem, że masz przed liftem. No z tą sprężyną to męczyłem się kilka dni zanim stwierdziłem, że trzeba ją podejść sposobem. Poniżej specjalistyczny przyrząd, do tego podkładki oraz nakrętki i robota bajka :D. Ten plastik wziąłem od węża ogrodowego i wyciąłem miejsce na wysunięcie metalowego zabezpieczenia z mocowania sprężyny.

IMG_0925.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiór auta jednak nieco się wydłuży.. Zdecydowałem, że wymienię wspomniany wąż odmy. Dla zainteresowanych oryginał kosztuje 480 złotych :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiór auta jednak nieco się wydłuży.. Zdecydowałem, że wymienię wspomniany wąż odmy. Dla zainteresowanych oryginał kosztuje 480 złotych :facepalm:.
Odma 480? [emoji50] Ja brałem topran za kilkanaście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masakra.. Też zrezygnowałem z oryginału i wziąłem zamiennik za 180. Nie pamiętam firmy ale zaufany dostawca zapewnił mnie, że jakością dorównuje oryginałowi. Przyjdzie też oryginał z serwisu to porównam.

Edytowane przez Rumaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane, wszystko śmiga jak należy. Miałem dziś trochę czasu, więc postanowiłem dorobić stopery w tylnych dywanikach oraz poprawić rozstaw w przednim pasażera (dywaniki Petex). W zasadzie chwila pracy, a efekt zadowalający. Za wzornik posłużyły zużyte dywaniki OEM.

IMG_0934.jpg

 

Do tego wrzucam foto jak leży nowa kierownica. Przyznam, że dla mnie efekt rewelacyjny.

IMG_0842.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, bizonek069 napisał:

Kierownica robi robotę:)

Dzięki kolego za miłe słowa. Na początku trochę trzeba się przyzwyczaić ale już jest spoko (zawsze miałem kierownicę standardową). Poniżej jeszcze fotka z innego ujęcia.

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mukade93 napisał:

idzie sie jebnac ze jakis nowszy model przez te kiere :P

Kuba, bo to jest B5 po III lifcie :grin: :grin: :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw na lato już czeka na cieplejsze dni :D. Do tego planuje opony 225/45 lub 235/45 ale to już zakup na marzec/kwiecień. Fele oczywiście ORI, ET 43, szerokość 7,5. Jak nic dojdzie z 20 koni.. :grin:

IMG_0976.jpg

IMG_0975.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw na lato już czeka na cieplejsze dni [emoji3]. Do tego planuje opony 225/45 lub 235/45 ale to już zakup na marzec/kwiecień. Fele oczywiście ORI, ET 43, szerokość 7,5. Jak nic dojdzie z 20 koni.. :grin:
IMG_0976.jpg.da9832c23252760ed1f8db5854b063d6.jpg
IMG_0975.jpg.38360216e4967b6eae59ea8d447cd150.jpg
Łaaaaaadne [emoji7][emoji7][emoji7]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do twoich złotych mi jeszcze daleko ale myślę, że na początek zdadzą egzamin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do twoich złotych mi jeszcze daleko ale myślę, że na początek zdadzą egzamin [emoji3]
Nie gadaj, bo takie jak Twoje marzą mi się na zimę [emoji57] poza tym uważam że Twoje i te typowe rs to dwa najładniejsze wzory oemowych kół [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu wpadło nowe oświetlenie OSRAM Night Breaker d2s. Dziś również przyszła pora na poprawienie świateł drogowych. W weekend wrzucę żarówki i może będzie mi się chciało pokazać efekt przed/po :D.

IMG_0981.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...