Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+


DaveLove

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Edge31 napisał:

Ja też założyłem te d2s i są wspaniałe :D

Zgadzam się, efekt zadowalający. Myślałem jeszcze nad OSRAM CBI d2s ale za namową znajomego zakupiłem Night Breaker. Podobno w gorszą pogodę (deszcz/mgła.itp.) sprawdzają się lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki podmienione. W całej akcji złapał mnie śnieg, więc fotka z OSRAM robiona na szybko :grin:. Pierwsze zdjęcie przed, drugie po. Nie wiem, czy fotki oddają efekt ale po wymianie jest dużo jaśniej.

IMG_1006.jpg

IMG_1012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny detal wpadnie do serii. Do tego środkowa kratka zderzaka oraz kratki halogenów, również będą posiadały stylizację RS (custom made). Trzeba wszystko pomierzyć i do dzieła :naughty:.

IMG_1044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill już siedzi (fotek nie mam bo za zimno, żeby się z domu ruszać :grin:). Udało się również załatwić sprawę ze złym wskazywaniem poziomu paliwa. Licznik ok, a tak jak sugerowali koledzy z forum trafiony był pływak. Wpadł nowy z serwisu i teraz wszystko śmiga jak należy (poniżej zużyty poprzednik).

IMG_1070.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PiterA4 napisał:

jaki koszt pływaka??

520 złotych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena masakra.. Niestety mojego nie udało mi się zregenerować i po przeczyszczeniu przestał działać całkowicie :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pablo15005 napisał:

gdzie przerabiales kierownice? autoleder? czekam na rzezbe z kratkami ;)

https://www.facebook.com/Evo3000-1803682553238052 - bardzo dobry kontakt i wszystko bezproblemowo. Kierownica do dziś spisuje się wzorowo. Siatka RS już jest i teraz muszę się zabrać za mierzenie i wycinanie, tylko trochę zapału brak :grin:.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z torsenem rozwiazales?

Edytowane przez sandall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sandall napisał:

problem z torsenem rozwiazales?

Tak, delikatnie operuje sprzęgłem :grin:. Tak na poważnie to robiłem przymiarki ale póki co temat cały czas do ogarnięcia. Myślałem nad zakupem używanego ale znalazłem również zakład, który za 1 000 złotych podjął by się naprawy/regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda coraz lepsza to i opony na lato wpadły (Pilot Sport 4 z 2018 roku). Na dniach będą zakładane na wcześniej zakupione felgi :dance2:.

IMG_1127.jpg

IMG_1125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jak ma być poprawnie to brałbym zdecydownie 225/40. Jestem pewien, że zrobi się balon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jak ma być poprawnie to brałbym zdecydownie 225/40. Jestem pewien, że zrobi się balon [emoji4]
Na 17?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jacca90 napisał:
10 godzin temu, enczu napisał:
Osobiście jak ma być poprawnie to brałbym zdecydownie 225/40. Jestem pewien, że zrobi się balon emoji4.png

Na 17?

Pewnie nie doczytał że o 17 chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę na auto to pstryknę foto i pokażę jak to leży. W poniedziałek/wtorek muszę jeszcze ogarnąć łożysko i wtedy zmieniam koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożysko ogarnięte, koła narzucone, jednak nie mogę się zebrać żeby trochę auto ogarnąć. Może w sobotę zrobię małe spa i wtedy pokażę jak to wszystko wygląda. Tymczasem mały detal, a cieszy :D.

IMG_1164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...