Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Edge31 napisał:

Ja też założyłem te d2s i są wspaniałe :D

Zgadzam się, efekt zadowalający. Myślałem jeszcze nad OSRAM CBI d2s ale za namową znajomego zakupiłem Night Breaker. Podobno w gorszą pogodę (deszcz/mgła.itp.) sprawdzają się lepiej.

Opublikowano
  • Autor

Żarówki podmienione. W całej akcji złapał mnie śnieg, więc fotka z OSRAM robiona na szybko :grin:. Pierwsze zdjęcie przed, drugie po. Nie wiem, czy fotki oddają efekt ale po wymianie jest dużo jaśniej.

IMG_1006.jpg

IMG_1012.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny detal wpadnie do serii. Do tego środkowa kratka zderzaka oraz kratki halogenów, również będą posiadały stylizację RS (custom made). Trzeba wszystko pomierzyć i do dzieła :naughty:.

IMG_1044.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Grill już siedzi (fotek nie mam bo za zimno, żeby się z domu ruszać :grin:). Udało się również załatwić sprawę ze złym wskazywaniem poziomu paliwa. Licznik ok, a tak jak sugerowali koledzy z forum trafiony był pływak. Wpadł nowy z serwisu i teraz wszystko śmiga jak należy (poniżej zużyty poprzednik).

IMG_1070.jpg

Opublikowano

jaki koszt pływaka??

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, PiterA4 napisał:

jaki koszt pływaka??

520 złotych...

Opublikowano
14 minut temu, Rumaq napisał:

520 złotych...

:o

Opublikowano

Podobny obraz

ze złota ten plywak? cena kosmos

Opublikowano
  • Autor

Cena masakra.. Niestety mojego nie udało mi się zregenerować i po przeczyszczeniu przestał działać całkowicie :facepalm:.

Opublikowano
  • Autor

Przygotowany na Bukowinę :grin:.

IMG_1079.jpg

Opublikowano

gdzie przerabiales kierownice? autoleder? czekam na rzezbe z kratkami ;)

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, pablo15005 napisał:

gdzie przerabiales kierownice? autoleder? czekam na rzezbe z kratkami ;)

https://www.facebook.com/Evo3000-1803682553238052 - bardzo dobry kontakt i wszystko bezproblemowo. Kierownica do dziś spisuje się wzorowo. Siatka RS już jest i teraz muszę się zabrać za mierzenie i wycinanie, tylko trochę zapału brak :grin:.

Opublikowano

problem z torsenem rozwiazales?

Edytowane przez sandall

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, sandall napisał:

problem z torsenem rozwiazales?

Tak, delikatnie operuje sprzęgłem :grin:. Tak na poważnie to robiłem przymiarki ale póki co temat cały czas do ogarnięcia. Myślałem nad zakupem używanego ale znalazłem również zakład, który za 1 000 złotych podjął by się naprawy/regeneracji.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pogoda coraz lepsza to i opony na lato wpadły (Pilot Sport 4 z 2018 roku). Na dniach będą zakładane na wcześniej zakupione felgi :dance2:.

IMG_1127.jpg

IMG_1125.jpg

Opublikowano

Osobiście jak ma być poprawnie to brałbym zdecydownie 225/40. Jestem pewien, że zrobi się balon :)

Opublikowano
Osobiście jak ma być poprawnie to brałbym zdecydownie 225/40. Jestem pewien, że zrobi się balon [emoji4]
Na 17?
Opublikowano
19 minut temu, jacca90 napisał:
10 godzin temu, enczu napisał:
Osobiście jak ma być poprawnie to brałbym zdecydownie 225/40. Jestem pewien, że zrobi się balon emoji4.png

Na 17?

Pewnie nie doczytał że o 17 chodzi ;)

Opublikowano
  • Autor

Wrzucę na auto to pstryknę foto i pokażę jak to leży. W poniedziałek/wtorek muszę jeszcze ogarnąć łożysko i wtedy zmieniam koła.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Łożysko ogarnięte, koła narzucone, jednak nie mogę się zebrać żeby trochę auto ogarnąć. Może w sobotę zrobię małe spa i wtedy pokażę jak to wszystko wygląda. Tymczasem mały detal, a cieszy :D.

IMG_1164.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.