Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Bukowinie bedziesz modzil? O matko Bosko... przeca to niemoc w rekach na drugi dzien jest!

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, trepek napisał:

Na Bukowinie bedziesz modzil? O matko Bosko... przeca to niemoc w rekach na drugi dzien jest!

No właśnie muszę dogadać szczegóły ?. Wyruszę może parę dni wcześniej i wszystko się ogarnie. Może uda się już pojechać na letnim 19-calowym setupie ?.

IMG_1722.jpeg

Opublikowano

6 lat temu spadlo 20 cm sniegu w pierwszym dniu zlotu ;) ale sam bym z checia pojechal na letnim setupie.

Opublikowano

Sztuka ładna i widać że dbania będzie należycie :D powiedz ile już cebulionów w to włożyłeś? :D aż mnie przeraża ta lista "OEM"?

Edytowane przez Langista

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Langista napisał:

Sztuka ładna i widać że dbania będzie należycie :D powiedz ile już cebulionów w to włożyłeś? :D aż mnie przeraża ta lista "OEM"?

Przestałem liczyć po przekroczeniu kwoty zakupu samego auta ?.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo zadbane a4, po takim właścicielu warto kupić auto. Wszystko robione z głowa i podoba mi sie pomysł, że robisz ja na częsciach najwyższej jakosci. No i czyściutko w środku a to jest bardzo ważne w użytkowaniu. 

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, Sebalbn napisał:

Bardzo zadbane a4, po takim właścicielu warto kupić auto. Wszystko robione z głowa i podoba mi sie pomysł, że robisz ja na częsciach najwyższej jakosci. No i czyściutko w środku a to jest bardzo ważne w użytkowaniu. 

Dzięki Sebastian! Trzeba robić porządnie nie ma że boli ?. Dużo B5 ma porysowane plastiki i są ogólnie zmęczone w środku. Znalezienie sztuki, gdzie wnętrze jest zadbane było niemałym wyzwaniem.

Opublikowano
3 godziny temu, Rumaq napisał:

Dzięki Sebastian! Trzeba robić porządnie nie ma że boli ?. Dużo B5 ma porysowane plastiki i są ogólnie zmęczone w środku. Znalezienie sztuki, gdzie wnętrze jest zadbane było niemałym wyzwaniem.

Dodajmy do tego wyciuchane do białości przyciski klimatronika i klamki latające na sprężynkach jak żyd po pustym sklepie ? Nie wiele osób dba o takie rzeczy a jednak jest to irytujące podczas codziennego użytkowania. Jakieś ładne koło dorzuc i będzie fajna furka.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie B5 wyjechała z garażu trochę szybciej. Na dniach wymiana filtrów i do tego olej, tym razem zobaczę jak będzie to wyglądać na 5w40. Wpadła nowa nakładka na ręczny, która pasuje do kierownicy oraz gałka biegów (moja była już poszarpana) ale to pokażę później ?.

IMG_1951.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

B5 została nieco odświeżona w środku, w tym nowa nakładka na ręczny (teraz pasuje do kierownicy ?) i gałka zmiany biegów. Na zewnątrz po przygotowaniu lakieru wpadł wosk.

IMG_3819.JPG

IMG_3820.JPG

IMG_3844.JPG

IMG_3847.JPG

 

W między czasie B8 zaliczyła Bukowinę Tatrzańska (po drodze zahaczony Wrocław i małe doposażenie). Zlot udany ?.

IMG_2024.jpg

IMG_4013.JPG

IMG_4183.JPG

IMG_4181.JPG

 

 

Opublikowano

Po misia do Wrocławia goniłeś? ?

Powiem Ci że obie sztuki zacnie się prezentują ?

Gratuluję stanu obu aut

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Krzysiek! Przygotowanie obu aut trochę zajęło ale było warto. Teraz jestem ciekaw ile wosk realnie wytrzyma ?. Przy okazji w B5 wpadły już koła letnie, a dziś wpadną do B8.

Opublikowano

Jaki wosk położyłeś?

Opublikowano
  • Autor

Fusso Coat 12. Wcześniej lakier umyty, potraktowany tar and glue remover, deironizerem, wyglinkowany i na końcu odtłuszczony. B8 dostała wosk do ciemnego lakieru, a B5 do jasnego.

Opublikowano

Jeśli chodzi o trwałość, nie mogłeś lepiej wybrać :) Dokładnie ten sam wosk aplikowałem w październiku zeszłego roku i jak wczoraj myłem auto to nadal całkiem nieźle kropelkowało, więc przynajmniej w moim przypadku ten wosk utrzymuje się już od 6 miesięcy. Przygotowałeś auto dobrze, więc powinien poleżeć na lakierze dość długo. Przed woskowaniem polecam zastosować też cleaner , ja używam Soft 99 Micro Liquid Compound i jest to podobno jeden z lepszych cleanerów :)

Opublikowano
  • Autor

O widzisz o tym, żeby stosować cleaner kiedyś słyszałem ale całkiem wypadło mi to z głowy. Będę działał w przyszłości ?. Tymczasem B8 również jest już na nowych letnich 245/35r19. Myślę, że najwyższa pora na sesję obu Pań razem..

IMG_4194.JPG

IMG_4203.JPG

 

Opublikowano

Nie wiem dlaczego ale jakoś mi nie pasuje te koło tutaj ?

Czekam na sesję z tą ładniejszą połówką 

Opublikowano
20 godzin temu, Arek8888 napisał:

Jeśli chodzi o trwałość, nie mogłeś lepiej wybrać :) Dokładnie ten sam wosk aplikowałem w październiku zeszłego roku i jak wczoraj myłem auto to nadal całkiem nieźle kropelkowało, więc przynajmniej w moim przypadku ten wosk utrzymuje się już od 6 miesięcy. Przygotowałeś auto dobrze, więc powinien poleżeć na lakierze dość długo. Przed woskowaniem polecam zastosować też cleaner , ja używam Soft 99 Micro Liquid Compound i jest to podobno jeden z lepszych cleanerów :)

Panowie patrzę obcykani. Ile czasu trzeba poświęcić na takie spa? Jedna sobota to chyba mało...

Opublikowano
16 minut temu, krzysiek_f napisał:

Panowie patrzę obcykani. Ile czasu trzeba poświęcić na takie spa? Jedna sobota to chyba mało...

Jeśli chodzi o aplikację wosku to jeden dzień trzeba liczyć aby zrobić to sobie na spokojnie, ale na pewno nie dłużej. Ja zacząłem w okolicach godziny 9 rano a skończyłem o 17. Momentami pomagała mi dziewczyna bo cleaner wcierałem ręcznie i po pierwszej połowie samochodu myślałem że mi ręka odpadnie :D ale później aplikacja wosku to już bajka i sama przyjemność.

Opublikowano

Czyli dzień wcześniej mycie i usuwanie większych zabrudzeń glinką np. spody drzwi że smoły. Kolejnego dnia oczyszczanie cleanerem i wosk. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.