Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja S4 B8 upragniona :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj śliczna jest kolego...bardzo śliczna.

Korekta na plus !!!

Czekam na więcej ....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.09.2019 o 08:50, Gibons napisał:

Zakładaj i wypełniaj już powoli umowę. Pisz kiedy mogę być po auto :p

Powiem Ci szczerze , ze chodzi mi mysl o sprzedazy, bo gdzies tam RS sie pojawia w glowie :D , ale byloby mi szkoda w uj ..... :grin:

Opublikowano
7 godzin temu, _Andrzej_ napisał:

Powiem Ci szczerze , ze chodzi mi mysl o sprzedazy, bo gdzies tam RS sie pojawia w glowie :D , ale byloby mi szkoda w uj ..... :grin:

Mi mojego też by było szkoda, ale coraz częściej myślę o s4 :) gdyby się jakaś fajna trafiła to bym sprzedał. 

Opublikowano
  • Autor

Ze wzgledu na plan zakupu mocniejszej wersji AUDI , eSa bedzie szla do sprzedania. Wiecej info wkrotce ;) 

Opublikowano
18 godzin temu, _Andrzej_ napisał:

Ze wzgledu na plan zakupu mocniejszej wersji AUDI , eSa bedzie szla do sprzedania. Wiecej info wkrotce ;) 

na co zmieniasz?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Mosek napisał:

na co zmieniasz?

RS

Opublikowano

Tyle osób chciało kupić to auto więc mają teraz okazję ? zostaw ja i zwiększ jej mocy ładna sztuka szkoda jej sprzedawać ? PS. Te heble z przodu pasowały by do mojej A4 ??

Opublikowano
Godzinę temu, luty2502 napisał:

Tyle osób chciało kupić to auto więc mają teraz okazję ? zostaw ja i zwiększ jej mocy ładna sztuka szkoda jej sprzedawać ? PS. Te heble z przodu pasowały by do mojej A4 ??

Ja bym ją chętnie wziął, ale muszę jeszcze rok posmigac moja. 

PS mam takie heble jak chcesz. 

Opublikowano
W dniu 7.10.2019 o 02:58, _Andrzej_ napisał:

Ze wzgledu na plan zakupu mocniejszej wersji AUDI , eSa bedzie szla do sprzedania. Wiecej info wkrotce ;) 

Jaki piniondz ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.10.2019 o 16:53, Dev napisał:

Jaki piniondz ?

85 k

Opublikowano

Uważam ze to dobra cena 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, luty2502 napisał:

Uważam ze to dobra cena 

No to jestesmy tego samego zdania. 

Z drugiej strony nie spieszy mi sie ze sprzedaza wogole. Najwyzej zona bedzie sobie jezdzic .... 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W planach RS4 B8? Jak tak to osobiście zostawikbym S4. Zrobić stage 2/3 i  4.2 z problematycznym nagarem  i nietrzymaniem  mocy  się chowa. ;) 

A tak poza tym to piękne auto! 

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, gagat3k napisał:

W planach RS4 B8? Jak tak to osobiście zostawikbym S4. Zrobić stage 2/3 i  4.2 z problematycznym nagarem  i nietrzymaniem  mocy  się chowa. ;) 

A tak poza tym to piękne auto! 

To auto jest zrobione na 477hp/575nm i tyle wystarczy. Wystawie jak wrócę do pl na sprzedaż i niech wisi, nie pali się. A następca ... No cóż, już jest ??

 

received_3079145878844278.jpeg

 

 

Opublikowano
Godzinę temu, _Andrzej_ napisał:

To auto jest zrobione na 477hp/575nm i tyle wystarczy. Wystawie jak wrócę do pl na sprzedaż i niech wisi, nie pali się. A następca ... No cóż, już jest ??

 

received_3079145878844278.jpeg

 

 

grubo :decayed::thumbup:

Opublikowano

Zaszalałeś, pokazuj więcej :slina:

Opublikowano

Moze by tak zmienic allroad na s4....zastanowie sie. Masz sportowy dyferencjal? Ktory to rok i jaki przebieg?

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Korton555 napisał:

Moze by tak zmienic allroad na s4....zastanowie sie. Masz sportowy dyferencjal? Ktory to rok i jaki przebieg?

Tutaj masz wszystko co bylo zrobione , zaraz jak go kupilem z Niemeiec przy przebiegu 140k. Sam sprowadzilem dla siebie. Teraz jest 170 k nalatane.

Zadnych stluczek nie mial zadnych otarc parkingowych etc. Przednia maska i zderzak malowany ze wzgledu na odpryski. Wszystkie blachy ori. 

 

GREGOR10.PL

Audi S4 B8 LIFT 3.0TFSI 333KM -> STAGE 2++ 477KM 575NM

 

 

Opublikowano
3 minuty temu, _Andrzej_ napisał:

Tutaj masz wszystko co bylo zrobione , zaraz jak go kupilem z Niemeiec przy przebiegu 140k. Sam sprowadzilem dla siebie. Teraz jest 170 k nalatane.

 

Ok, ale ma sportowy dyferencjal?

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Korton555 napisał:

Ok, ale ma sportowy dyferencjal?

Poszlo na PRIV.

 

 

Edytowane przez _Andrzej_

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.