Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, qruku napisał:

Gruby update Michał :thumbup1: wszystko elegansio

yyy tylko ja się pytam gdzie jest znaczek :audi: na tylnej klapie, tak jakoś łyso bez niego

Czyli nie tylko Ty się ze mną zgadzasz, że bez znaczka jest słabo :thumbup1: Nakleję na dniach pomalowany w czerń, bo jak mówisz coś tutaj brakuje... 

Edytowane przez niwet

Opublikowano

Świetnie wygląda , wrzucaj fotki po założeniu dokładek ;) 

Opublikowano

Czekam na fote juz z dokładkami bo szykuje sie sztos ? wkoncu jakie dokładki zamowiłes ??? Carbon czy Mat

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, Mizur138 napisał:

Czekam na fote juz z dokładkami bo szykuje sie sztos ? wkoncu jakie dokładki zamowiłes ??? Carbon czy Mat

Nic z tych rzeczy - czarny połysk, aby zgrywało się z resztą B)

Opublikowano

@niwet powiedz mi tylko o co chodzi z tymi progami od S4, bo przecież one sie niczym nie różnią od serii ?.. czy o czymś nie wiem 

Opublikowano

Me gusta ?? szacun dla chłopaków z oklejaniem relingów bo trzeba mieć już dobrego „skila” :) 

jedyne co bym dodał do zewnetrznego wyglądu to czarny znaczek audi na dupke ;) 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, HOLMATRO napisał:

@niwet powiedz mi tylko o co chodzi z tymi progami od S4, bo przecież one sie niczym nie różnią od serii ?.. czy o czymś nie wiem 

Pisząc progi miałem na myśli te "listwy progowe" które przychodzą na drzwi - te "szerokie" 

 

6 godzin temu, Norbas napisał:

Me gusta ?? szacun dla chłopaków z oklejaniem relingów bo trzeba mieć już dobrego „skila” :) 

jedyne co bym dodał do zewnetrznego wyglądu to czarny znaczek audi na dupke ;) 

Chłopaki odwalili kawał dobrej roboty ;) 

Jeszcze w tym tygodniu będzie znaczek na dupce w czerni :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Jako że trzeba zadbać trochę o samochód to wpadł mały zestawik od ADBL'a ;) Niby nie dużo, ale zawsze coś

adbl_zpsilb74omd.jpeg

Opublikowano

teraz nowy lakier to podwójna motywacja żeby bardziej dbać :thumbup1:

planujesz jakąś powłokę zarzucić albo wosk ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.07.2018 o 21:56, qruku napisał:

teraz nowy lakier to podwójna motywacja żeby bardziej dbać :thumbup1:

planujesz jakąś powłokę zarzucić albo wosk ?

ceramika później siądzie  na auto

 

Wypadałoby wrzucić kilka fotek z vw manii wykonanych przeze mnie - już z maxtonami :D

1%202_zps4wg4u3kl.jpeg

 

2%202_zpscvynjeey.jpeg

 

3%202_zps3h93cant.jpeg

 

4%202_zpsu6chjhbx.jpeg

 

Opublikowano

:good:

Opublikowano

Muszę przyznac, że wyjątkowa ładna jak na srebrne auto :P

Opublikowano

I srebro potrafi super wygladac :) props

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, takie słowa tylko mnie motywują :hi:

Jeszcze kilka fotek znalezionych i podesłanych do mnie 

2_zps5sjj7lnr.jpg

 

1_zpsvypoahxm.jpg

 

_OFM7003%20%20kopia_zpsbawwk3fi.jpg

 

_OFM7006%20%20kopia_zpszfmadpig.jpg

 

_OFM7007%20%20kopia_zpsux1sltff.jpg

 

_OFM7005%20%20kopia_zps7jtqlulg.jpg

 

_OFM7010_zpsqrcctpdp.jpg

 

_OFM7008_zpsympjvtyb.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wlasnie sie minęliśmy w Egiertowie, ładnie sie pompei kręci :good:

Opublikowano

Widze ze u Ciebie jest to samo z ta dokladka od maxtona,irytuje mnie jej zakonczenie na bokach,fajnie by bylo jak by to zgrywalo sie z zderzakiem :D Ale jednak znow bede musial malowac dokładki bo teraz jest mat ale widze ze polysk wyglada tak jak trzeba,mogłem odrazu to zrobic.

Opublikowano
  • Autor

Tak z nowości to lampy z drl'ami zostały do końca ogarnięte i ku zdziwieniu musiałem kupić cały przełącznik, bo u mnie był jakiś chińczyk 

Obecnie kończę graty pod pdc tył + przód, kable są pociągnięte a na dniach rezanie w zderzaku

Jedyny problem jest taki, że nigdzie nie mogę dostać włącznika pdc bez zaokrąglonych rogów z chromem, bo mój jest zaokrąglony jeden róg i cholera nie chce wejść do końca w panel

Dodatkowo wymieniłem tylne lampy, bo jedna miała pęknięcie przez co było jedno wielkie akwarium a w drugiej małe uszczerbki a do oklejania przydałoby się mieć w miarę dobrym stanie 

Po rezaniu czujników w końcu na poprawki do lakiernika lecę 

PS: drl bez oporników i w realu minimalnie bardziej "niebieskawe"

 

20180827_144733-01_zpsgifed2un.jpeg

 

20180827_144321-01_zps5wc8t0cs.jpeg

 

20180827_144029-01_zpsawynfobj.jpeg

 

21 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Wlasnie sie minęliśmy w Egiertowie, ładnie sie pompei kręci :good:

Jak wracałem z Gdańska ;) szkoda, że Ciebie nie zauważyłem

3 minuty temu, Mizur138 napisał:

Widze ze u Ciebie jest to samo z ta dokladka od maxtona,irytuje mnie jej zakonczenie na bokach,fajnie by bylo jak by to zgrywalo sie z zderzakiem :D Ale jednak znow bede musial malowac dokładki bo teraz jest mat ale widze ze polysk wyglada tak jak trzeba,mogłem odrazu to zrobic.

Ja swoją dodatkowo trochę wysunąłem - fakt jest taki, że jest ona zrobione pod zderzak non-sline, więc i tak dobrze jest jak jest z spasowaniem ;) ja za matem nie przepadam, więc wybrałem połysk a u Ciebie też się sprawdzi w tej opcji i plus taki że te moje nie rysują się tak jak to przeważnie jest w czarnym połysku

 

Opublikowano
W dniu 27.08.2018 o 15:47, niwet napisał:

 

PS: drl bez oporników i w realu minimalnie bardziej "niebieskawe"

 

 

 

Można wiedzieć co to za żarówki w drl i skąd je nabyć? 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, rafiki5 napisał:

Można wiedzieć co to za żarówki w drl i skąd je nabyć? 

ledowe bez oporników p&p, pisz do @krystianeos o drl

Opublikowano
  • Autor

Ostatni element układanki pdc nie licząc włącznika właśnie przyszedł :) Więc rezanko pdc przód w tym tyg. będzie

Dodatkowo zamówiłem listwy wewnętrzne s4 w kolorze, a ciężko zauważyłem o te w przyzwoitym stanie i pieniądzach, więc taki trochę "rarytasik" wpadł

20180830_105015-01_zpsuig9y1fa.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.