Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, niwet napisał:

Ostatni element układanki pdc nie licząc włącznika właśnie przyszedł :) Więc rezanko pdc przód w tym tyg. będzie

Dodatkowo zamówiłem listwy wewnętrzne s4 w kolorze, a ciężko zauważyłem o te w przyzwoitym stanie i pieniądzach, więc taki trochę "rarytasik" wpadł

20180830_105015-01_zpsuig9y1fa.jpeg

A powiedz mi czy trzeba jakoś kodować PDC z przodu czy jakiś dodatkowy moduł do tego???

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Adam87 napisał:

A powiedz mi czy trzeba jakoś kodować PDC z przodu czy jakiś dodatkowy moduł do tego???

Sprawa wygląda tak, że początkowo miał być sam tył - kupiłem wiązkę z modułem i co się okazało to moduł był przód+tył i szkoda było przerabiać wiązkę na sam tył oraz kupować nowy moduł który obsługuje tylko tył, więc dokupiłem wiązkę na przód jeszcze

Więc musisz mieć odpowiedni moduł od pdc :D 

Opublikowano
11 minut temu, niwet napisał:

Sprawa wygląda tak, że początkowo miał być sam tył - kupiłem wiązkę z modułem i co się okazało to moduł był przód+tył i szkoda było przerabiać wiązkę na sam tył oraz kupować nowy moduł który obsługuje tylko tył, więc dokupiłem wiązkę na przód jeszcze

Więc musisz mieć odpowiedni moduł od pdc :D 

A jak ja mam ori pdc tył to tak by to wyglądało, że dokupić moduł na przód i oczywiście wiązkę z sensorami? ? ?

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Adam87 napisał:

A jak ja mam ori pdc tył to tak by to wyglądało???

Ja nie miałem początkowo ani tyłu oraz przodu ? wszystko mam podłączone, ale czujniki nie chodzą mi na tyle bo wywala błąd od przodu, bo ich zwyczajnie brakuje

Pewnie potrzebujesz nowy moduł + wiązka na przód i rezanie zderzaka przedniego

Na forum gdzieś jest opisane co i jak z pdc ;) 

Znajomy mi ogarnia te czujniki, więc mówię to jak mi wyjaśnił 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Pieknie wyglada :) Masz foto z montażu... 

X9zMZpXl.jpg

Opublikowano

Co to za dokladka ? Jaki material

Opublikowano

Graty fury ! Prezentuje się pięknie !

W związku z furą, mam pytania :D
Czym malowałeś lampy wewnątrz? To połysk? Tą "łyżwę" z lampy wyrzuciłeś, czy polakierowałeś?
Co to za folia na halogenach? Gdzie można taką dostać?
Te błotniki z carsu można kupić w kolorze? Czy "surowy" element do pomalowania?

Dzięki ! :) 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.09.2018 o 11:43, blade13 napisał:

Pieknie wyglada :) Masz foto z montażu... 

X9zMZpXl.jpg

 

:dance2:

 

W dniu 30.09.2018 o 14:55, daglas napisał:

Co to za dokladka ? Jaki material

Przednia jak i boczne są od maxtondesign - z ABS'u

 

3 godziny temu, jolley napisał:

Graty fury ! Prezentuje się pięknie !

W związku z furą, mam pytania :D
Czym malowałeś lampy wewnątrz? To połysk? Tą "łyżwę" z lampy wyrzuciłeś, czy polakierowałeś?
Co to za folia na halogenach? Gdzie można taką dostać?
Te błotniki z carsu można kupić w kolorze? Czy "surowy" element do pomalowania?

Dzięki ! :) 

 

Dzięki, to jeszcze nie koniec ;) 

1. Łyżwy przematowione i pomalowane w czarny mat :) w h7 malowałem je  zwykłym sprayem, tutaj nie wiem czym jest pomalowane, bo kupiłem od znajomego lampy co miał bixa i od razu je mi pomalował 

2. Zwykła folia kameleon z allegro

3. Surowy, a tym z allegro nie ufam bo zawsze jest inny odcień jakby nie patrzeć... 

Opublikowano
  • Autor

Mały przedsmak paru sesji :) 

1galeria_zpssscvhacw.jpg

 

2galeria_zpsctedqh8c.jpg

Opublikowano

Dawaj więcej:buhaha:

Opublikowano

niezłe focie, w sumie jak modelka ładna to i oko cieszy :P

 

Opublikowano

Wow! Wygląda kosmos.

Opublikowano

Zdjęcie drugie kozak!! :D elegancko wyszło

Opublikowano

Piękna furka , bardzo ładnie się prezentuje.

Opublikowano
  • Autor

1/3 zdjęć z sesji, resztę troszkę później dodam żeby za szybko się nie nacieszyć :D

30226666667_bab41e444e_o_zpsrzoq4run.jpg

 

30226666947_98802b5cf8_o_zpst3iiuvyn.jpg

 

30226667157_bf55610dca_o_zpsemtk8hum.jpg

 

30226667477_7fc344f7fa_o_zpszdlkcyha.jpg

 

31291296868_36133b7714_o_zpscmjsfa3s.jpg

 

31291297368_3146e6a2c9_o_zps8k5tq8jx.jpg

 

45116205112_ec8622ebdc_o_zpsy1vmssgx.jpg

 

45116218652_3c074ab050_o_zps1ljjhzuu.jpg

 

45116218772_80c5e49bf1_o_zpskmfjomki.jpg

 

45116218842_207aac5f2b_o_zpsgba4rmd0.jpg

 

45116220752_13c15d5330_o_zpspaeq9wxw.jpg

 

 

Opublikowano

Wyślij do kalandarza cos :gicior:

Opublikowano
  • Autor

Reszta fociszy... chciałem troszkę później wrzucić, ale za bardzo się nimi jaram  :dance2: 

 

30226665917_da3c12327a_o%202_zpszfgtt59j

 

45116220512_8677a9a0e0_o%202_zpspktrwzsg

 

30226666137_217e102042_o%201_zpsbukjn5v3

 

30226665737_e4c292d63e_o_zpsgossgymg.jpg

 

30226665567_060df14d4b_o_zpsfvytbauw.jpg

 

45116219922_00f3d8b7cc_o%201_zpsdxu9ykjj

 

45116218332_53c2a1c1ce_o%201_zps0v9fa1kg

 

30226665067_84fefcdcd1_o%201_zpsdhkcbloq

 

30226664907_d098c9c473_o%201_zpsvugzvhdl

 

30226665077_e7f5ff7883_o_zpsrw9hfpqw.jpg

 

30226662847_f2cae486aa_o_zpsvknhboic.jpg

 

31291297878_64bcebc4f4_o%201_zpsnhvlramh

 

30226664357_04901fd9fc_o%201_zpsjvdmwxez

 

30226664567_c4c358c68d_o%201_zpswweb8okt

Opublikowano

Super zdjęcia, że aż sobie coś na tapetę do laptopa wybiorę :D Fajnie fele siedzą, a przód to już w ogóle. U mnie na pierwszym progu na osiedlu coś by odpadło ?

 

Opublikowano

No pięknie?  :oklasky:

Opublikowano

Bardzo ładne fotografie :good: druga rzecz to zawsze mega pamiątka, cała magia fotografii, mozna zatrzymac chwilę:zdjecie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.