Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Foty mistrzostwo :good: :brawo:

Opublikowano

Miejscówka gniecie, fotorgaf wyciagnął z niej maks, inna sprawa że było co fotografować ?

Edytowane przez szafa

Opublikowano

Fajne klimaty, kosa zdjęcia ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.10.2018 o 21:25, MarcinL napisał:

Super zdjęcia, że aż sobie coś na tapetę do laptopa wybiorę :D Fajnie fele siedzą, a przód to już w ogóle. U mnie na pierwszym progu na osiedlu coś by odpadło ?

 

Bez przesady, dojeżdżam do domu polną i daję radę :D

 

W dniu 10.10.2018 o 23:17, FroS-t napisał:

Bardzo ładne fotografie :good: druga rzecz to zawsze mega pamiątka, cała magia fotografii, mozna zatrzymac chwilę:zdjecie:

W dniu 11.10.2018 o 08:20, muunv napisał:

Foty mistrzostwo :good: :brawo:

W dniu 11.10.2018 o 09:35, szafa napisał:

Miejscówka gniecie, fotorgaf wyciagnął z niej maks, inna sprawa że było co fotografować ?

W dniu 11.10.2018 o 21:59, qruku napisał:

Fajne klimaty, kosa zdjęcia ?

W dniu 10.10.2018 o 21:28, Adam87 napisał:

No pięknie?  :oklasky:

 

Dzięki za miłe słówka ;) Na pewno jeszcze jakaś sesyjka wpadnie, ale teraz to priorytet kupić jakieś 18 na zimę w miarę rozsądnej cenie i zabrać się za środek który nie jest za bogaty...

Zastanawiam się również czy okleić tylne lampy jakąś średnią folią, aby zgrywało się z resztą dodatków w czerni 

 

 

 

Opublikowano
5 minut temu, niwet napisał:

Zastanawiam się również czy okleić tylne lampy jakąś średnią folią, aby zgrywało się z resztą dodatków w czerni

Zobacz sobie u mnie na autku jak wygląda folia na lampach.. kupiłem ciemną i tak to wyszło.. nie jest przesadnie czarna:decayed:

Opublikowano

Zdjęcia godne magazynu motoryzacyjnego! Piękne auto, gratulacje ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Samochód przeszedł mały serwis ;) Trochę spartańskie warunki, ale to nie one są wyznacznikiem dobrze wykonanej pracy :D 

No to mniej więcej co zostało zrobione 

- SAI out, zaślepienie wszystkiego

- Króciec układu chłodzenia

- Czyszczenie smoka, przepustnicy, odmy

- Płukanka

- Wymieniony olej w skrzyni

- Czujnik temperatury płynu

- Uszczelnienie pokrywy zarowowej...

Na pewno coś jeszcze, ale jak zwykle zapomniałem :mellow: W skrócie wszystko co szło przeczyścić i nadawało się do wymiany zostało wykonane 

Obecnie jestem w poszukiwaniu jakiś budżetowych 18 na zimę 

Snapchat-1679550629-01_zpsjpejdzi2.jpeg

 

Snapchat-1006342358-01_zpspsnmh3xu.jpeg

Opublikowano
W dniu 25.10.2018 o 19:24, niwet napisał:

Trochę spartańskie warunki, ale to nie one są wyznacznikiem dobrze wykonanej pracy :D 

 

:good:

Opublikowano

Kolego mógłbyś zrobić kosztorys wymiany zwykłych H7 na Bixenon?

*co jest potrzebne
*i jaka cena za graty itd..?

z góry dziękuje

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj po spocie na zakończenie sezonu z fotografem strzeliliśmy parę ujęć :D niby tylko 2 fotki, ale powalają na kolana 

 

_OFM7753-Edit_zpsdqbgsvyg.jpg

 

 

_OFM7757-Edit-2_zpsrhonj0rb.jpg

 

 

22 godziny temu, KewsonND napisał:

Kolego mógłbyś zrobić kosztorys wymiany zwykłych H7 na Bixenon?

*co jest potrzebne
*i jaka cena za graty itd..?

z góry dziękuje

Z kosztorysem raczej ciężko będzie, bo ceny są różne wszędzie i tym bardziej, że lampy mam od znajomego który trochę się bawi w tym temacie

Ale tak to lampy bix z żarnikami, przetwornice, adaptery itd... na forum jest wszystko opisane jak znajdziesz :) Nie ma z nimi aż tyle roboty jak się wydaje 

Opublikowano
W dniu 10.10.2018 o 20:56, niwet napisał:

Reszta fociszy... chciałem troszkę później wrzucić, ale za bardzo się nimi jaram  :dance2: 

Mega auto, mega zdjęcia. To z okrętem wręcz cudowne ;) Sam byś mògł zapełnić kalendarz na przyszły rok :P Pozdrawiam, powodzenia w dalszych modach i szerokości.

Opublikowano

Piękne wozidło zazdraszczam ?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły budżetówki zimówki - ronale 18 cali 8j et43 i na nich opona 225/35...  Na przyszły sezon postaram się pójść w jakąś ładną 18 lub 19 na zimę, bo różnicy brak w komforcie a samochód gorzej wygląda i te opony są jak kupa bez naciągniętej opony 

Na przodzie dystans 0,5 i z tyłu 1cm bo tylko takie miałem, a specjalnie nie kupię dystansów pod te koła bo zwyczajnie szkoda pieniędzy i nie chcę, aby coś przycierało na tyle

Na lato samochód pójdzie centa w dół (niestety tylko tyle) bo regulacja na tyle już jest skończona, a wywalając podkładki zyskam tylko ten centymetr + odboje ? no chyba ... że wpadłoby quattro to może inaczej coś ułożyłoby się bo gwint jest od quattro/ ew wymienię sprężyny, ale nie wiem czy nie musiałbym od razu zmieniać komplet sprężyn

Na najbliższy czas nie zapowiadają się tuningi, bo plan jest na oklejenie samochodu w inny kolor a jak to nie wypali to iść w końcu rezanie wnętrza 

Jeszcze później zmiana felunku na lato...

finito1_zpsmsptcdgt.jpeg

 

finito2_zpscha8nkbz.jpeg

 

finito3_zpsrbf6iurj.jpeg

Opublikowano

Dlaczego wrzuciles na 18” 225/35? :mysli:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, muunv napisał:

Dlaczego wrzuciles na 18” 225/35? :mysli:

yyy 225/40* pomyłka ?  Ogólnie to odradzano mi naciągów, więc wybór był między 225 a 215

Opublikowano

No nacia na zime to chyba tak srednio ;) Nie wiem dlaczego, ale mam wrazenie, ze ta fela postarza Twoje B7, patrzac na letnie 19” ?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, muunv napisał:

No nacia na zime to chyba tak srednio ;) Nie wiem dlaczego, ale mam wrazenie, ze ta fela postarza Twoje B7, patrzac na letnie 19” ?

Jakby nie patrzeć to wzór jest dość stary ? Może jakby były w graficie to inaczej wyglądałoby to... w każdym bądź razie jest lepiej niż w zeszłą zimę na zjechanych 16 :) 

Może na następną zimę coś się znajdzie w miarę  ciekawego 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

wzór felgi fajny klasyczny zwłaszcza w 19 jak jest w ori na rs6 c5?
 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było, że w temacie nic się nie dzieje... jakieś  graty nadal kompletuję 

lecalo_zpsvxgfii93.jpg

Opublikowano

O masz ! Grubo :) Piękny komplet. Udało się wyrwać w dobrej kasie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.