Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress


mariusz36

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mariusz36 napisał:

Na koniec sezonu wpadło nowe koło

Miód, ten wzór felg super się zgrywa ? Nie myślałeś, żeby dyfuzor z tyłu zrobić w czerni? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zagrało z tymi jasnymi dodatkami. Też myślałem nad tą felga. Przy czarnym dyfuzorze tył by wyglądał słabo, tak wydaje mi się że jest klasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się prezentuje jedynie co mi się nie podoba to opony ? miałem takie same i zaledwie sezon wytrzymały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, GrzegorzSi napisał:

Pięknie się prezentuje jedynie co mi się nie podoba to opony ? miałem takie same i zaledwie sezon wytrzymały ?

Dzięki .  Te opony były w komplecie . Opony dość ciche , ale może dla tego tak krótko wytrzymują :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem takie opony na 19 i feldze z Bentleya, po 3 sezonach jeszcze miały bieżnika jak sprzedawałem, do tego się na nich przyjemnie jeździło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mariusz36 napisał:

Dzięki .  Te opony były w komplecie . Opony dość ciche , ale może dla tego tak krótko wytrzymują :eusathink:

Sam nie wiem może tez przyczyniła się trochę moc w przełożeniu na jedna oska bo tez sobie lubie czasem przycisnąć i za każdym takim przyciśnięciem kontrola się włącza wiec i opony cierpią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2018 o 13:24, mariusz36 napisał:

Na koniec sezonu wpadło nowe koło
78036c14e1e30ea1.jpg

cda6f0ced162b50a.jpg

6f461b292ceab447.jpg

19504e52fe688067.jpg
a5bc1f17ed8ebc7c.jpg

c04370b9a3b57fdf.jpg
3db801881740a637.jpg

 

Koło na plus :ok2:Super się prezentuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam somSiaDa SD :hi:

Że też wcześniej mnie tu nie było...świetny temat, super się go czyta, a jeszcze fajniej się ogląda, fotki z przekładek, dokładań, wymian itd :good::cool1:

No i to ostatnie koło nareszcie trafione. Gratuluje zapału i chęci :banan:

 

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , witam :hi:.

Koła też mi się podobają , ale nie wiedziałem że tak zamulą mi auto ? . Ja niestety kocham szybkoś . Jak zmieniłem zaraz po zakupie „17 " na „18" to nie poczułem żadnej różnicy , przy tej zmianie czuć i to bardzo . Przymierzałem wiele kół , nawet „20" , krótkie przejażdżki i wydawało się że tragedii  nie będzie , ale jednak jest . Krótko mówiąc - wygląd jest , jazdy nie ma :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czujesz słabsze osiągi przy większym kole czy szerokość tez poszła w górę ? Jak możesz podaj mi jakie masz teraz opony , może pierwszy raz w życiu kupię na zimę 17’ i tez trochę polatam szybciej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Marina_Yacht napisał:

Ale czujesz słabsze osiągi przy większym kole czy szerokość tez poszła w górę ? Jak możesz podaj mi jakie masz teraz opony , może pierwszy raz w życiu kupię na zimę 17’ i tez trochę polatam szybciej ?

Szerokość się nie zmieniła 245 tak jak na „18" , ale czuć przymulenie auta . Zimę mam 18 / 245 / 40 . teraz kupiłem Dunlop Winter Sport 5 , przedtem jeździłem na Pirelli Sotto Zero 3 . Do „17 " bym nie wrucił , nie ma takiej opcji :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem chory jak mam mieć małe felgi ale chociaż bym sprawdził jaka była by różnica na 17' :) pewnie założe zimę na 19 stki tak to się skończy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 na zimę w b8 to trochę za dużo ale na lato jest idealnie, 17 to już przesada, 18 to idealne połączenie, wygląda ok a przecież kto w zime gupcuje jak latem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większa i szersza felga a co za tym idzie większa masa i to zapewne główny aspekt zamulenia, 18x8/7,5 na zimę powinno odmulić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, qlimazz napisał:

18x8/7,5 na zimę powinno odmulić

Dokładnie , założyłem zimę „18" i wszystko wróciło do normy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...