Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wiedzieliście, że tak to działa? Ja dopiero dzisiaj przez przypadek się dowiedziałem :)

 

 

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiedziałem bo nigdy nie jeżdżą na manualu w podłodze tylko na łopatkach jeżeli już :-)

Opublikowano
  • Autor

Do polatania bokiem jednak drążek wygodniejszy ;)

Opublikowano
9 godzin temu, sowiq napisał:

Wiedzieliście, że tak to działa? Ja dopiero dzisiaj przez przypadek się dowiedziałem :)

 

 

Też się dowiedziałem o tym z tego filmu ?

Opublikowano
24 minuty temu, krystian3769 napisał:

Też się dowiedziałem o tym z tego filmu ?

Bo my bokiem nie latamy.:wink:

Opublikowano
57 minut temu, vvalery napisał:

Bo my bokiem nie latamy.:wink:

Hehe 

Ostatnio coś tam się próbowało przypomnieć młodzieńcze lata ? Śnieg i napęd wzięły górę nad rozumem ?

Opublikowano

I jeszcze jeden nowy manual do B9 :whistling::decayed:

 

Opublikowano
W dniu 27.01.2021 o 20:15, Muskel1 napisał:

I jeszcze jeden nowy manual do B9 :whistling::decayed:

 

Dzięki przyda się:-)

Opublikowano
  • Autor

Panowie, poratujcie.

Stoję przed wyborem silnika do Q7 i mam zagwozdkę pomiędzy 50 TDI a 55 TFSI.

Jeździłem dieslem i przyznam, że szału na mnie nie zrobił. Testowałem 55 TFSIe (z hybrydą) i było bardzo przyjemnie. Przymierzam się do 55 TFSI, ale nie chcę go brać w ciemno, bo sam silnik droższy, a paliwa też pije dużo więcej. Problem w tym, że w salonach w całej Warszawie nie mają auta testowego z takim silnikiem.

Stąd pytanie - czy znacie kogoś, kto za dobrą flaszkę zechciałby zaprezentować jak jeździ jego Q7/Q8 z 55 TFSI, ze mną na miejscu pasażera?

Edytowane przez sowiq

Opublikowano
W dniu 2.02.2021 o 08:16, egon47 napisał:

Dzięki przyda się:-)

Super :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, czy ktoś spotkał się z bardzo cichym, rytmicznym cykaniem (cykanie 2 sekundy, przerwa kolejne 2 sekundy) z okolicy nawiewów/ środka deski rozdzielczej? Jest słyszalne jedynie kilka minut po ruszeniu, potem cisza

Opublikowano

Czasem też tak mam, na włączonym  samym zapłonie. Wydaje mi się, że to raczej z MIB2 w schowku dobiega ale nie sprawdzałem dokładniej. 

Opublikowano

Potwierdzam. U mnie również po włączeniu zapłonu, a przed uruchomieniem silnika, coś "cyka" przez chwilę i przestaje. Myślę, że to jakaś procedura uruchamiania/testowania.

Opublikowano

Potrzebuje numer części, na którą idzie dźwignia zwalniająca pokrywę silnika ? coś takiego jak na zdjęciu poniżej 

F985F7DE-A083-4619-979F-7DFE1C920019.jpeg

658A80D8-1C9F-46B0-A1B6-5034BC13261D.jpeg

4CB1CC6D-5AAE-4EC8-8A02-2233AD2F0CBD.jpeg

Opublikowano
Godzinę temu, Michu1996 napisał:

Potrzebuje numer części, na którą idzie dźwignia zwalniająca pokrywę silnika ? coś takiego jak na zdjęciu poniżej 

F985F7DE-A083-4619-979F-7DFE1C920019.jpeg

658A80D8-1C9F-46B0-A1B6-5034BC13261D.jpeg

4CB1CC6D-5AAE-4EC8-8A02-2233AD2F0CBD.jpeg

ETKA online?

Opublikowano
32 minuty temu, PMRudy napisał:

ETKA online?

Temat już rozwiązany ;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.03.2021 o 21:27, Michu1996 napisał:

Temat już rozwiązany ;)

To może podzieliłbyś się tym numerem, gdyby za jakiś czas ktoś inny szukał? :facepalm:

Opublikowano
2 godziny temu, sowiq napisał:

To może podzieliłbyś się tym numerem, gdyby za jakiś czas ktoś inny szukał? :facepalm:

8W0823529E- całość z linkami ;)

Opublikowano

zakładał ktos może kamerke z aliexpress? Działa to? Warto?

PL.ALIEXPRESS.COM

Dla Audi nowy A4 B9 8W Allroad SKODA KODIAQ czyszczenia wodą 3V0 827 566 M kamera tylna Highline linii prowadzącej 8W 3V0827566M,Kupuj od sprzedawców w Chinach i na całym świecie...

 

Opublikowano
W dniu 4.03.2021 o 20:59, dymekn napisał:

zakładał ktos może kamerke z aliexpress? Działa to? Warto?

PL.ALIEXPRESS.COM

Dla Audi nowy A4 B9 8W Allroad SKODA KODIAQ czyszczenia wodą 3V0 827 566 M kamera tylna Highline linii prowadzącej 8W 3V0827566M,Kupuj od sprzedawców w Chinach i na całym świecie...

 

Kamerka kamerką, ale ważne jest oprogramowanie, jakość i szybkość połączenia ze smartfonem itd. Nigdy takie wynalazki nie były pod tym względzie w pierwszej lidze. Ja kupiłem Garmina, trochę drożej i mam święty spokój.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.