Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Panowie dziś był ciepły dzień wiec dołożyłem sobie ładowarkę indukcyjna ori. Chciałem mieć tą większa bo mamy w domu dość duże telefony nr ładowarki to 4K0 035 502 B. Niesty ale nie ładuje, jak wrzuciłem drugą jaka akurat miałem to wszytko działa nr drugiej mniejszej 81A 035 502  (nie psuje w mój większy koszyk/podlokietnik). 

Pytanie, nie działa bo jest z innego modelu lub zepsuta czy w czym może być problem ?

Edytowane przez RaV22K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię z ciekawości jakaś inna ładowarkę o tym nr i zobaczę czy faktycznie tak jest ze nie działa. Druga opcja to zmniejszyć koszyk bo na styk wchodzą telefony tylko znowu trzeba cały tunel wyciągnąć  :)

2542137F-56EA-4D1E-BD40-55B079D3D0F5.jpeg

Edytowane przez RaV22K
Błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, w b9 mając dawce na ten dodatkowy pakiet podświetlenia, led przy klamkach, w tunelu to co trzeba poprzekładać? W sensie wystarczy podmienić klamki, pewnie instalacje z boczków, tam jest jakiś sterownik za to odpowiedzialny jeszcze? Jakieś kodowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy który pakiet, czy jedno czy wielokolorowy.

Tak na szybko dla QQ1> lampki, klamki, instalacje z boczków, boczki (lub wyciąć w starych miejsce na oświetlenie dołu drzwi), instalacje przy tunelu (tutaj chyba łatwiej dorobić), może być potrzeba wymiany sterowników drzwi. Plus kodowanie sterowników drzwi i sterownika BCM.

Idąc w pakiet wielokolorowy kabelkologii jest więcej.

Edytowane przez wuPiotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolorowych jeszcze musisz mieć dodatkowe przewody od sterownika BCM (pod nogami kierowcy), do każdych drzwi. Więc jeśli masz dawcę, to tak naprawdę wymiana większości instalacji. Już wolał bym chyba puszczać nowe te kable. Ściągnij sobie schemat i porównaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kojarzy ktoś sprawę adapterów pod dynamiczne kierunkowskazy do Avanta? Zmieniłem lampy na LED niestety mój BCM2 'nie ogarnia' dynamiki mimo różnych prób parametryzacji a jego wymiana jest trochę kłopotliwa. 

Na ali widziałem adaptery ale takie 'semi dynamic' które tylko robią opóźnienie dla zewnętrznych lamp. Wiem że kiedyś widziałem takie adaptery jakich potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu oni sprzedawali takie moduły, niezależnie czy BCM2 był low czy high. Teraz widzę, że oferują chyba komplet, czyli moduły i lampy. Może zapytasz ich czy oferują także same moduły.

WWW.CARAT-GARAGE.DE

Fahreugspezifische Umrüstmodule für das Nachrüsten der LED Schlussleuchten mit...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników B9 i nie tylko:wink: 

Przy każdym odpaleniu autka i przejechaniu około 100m jest takie dziwne stuknięcie w pedał gazu, tylko raz podobnie jak abs w pedał hamulca tylko delikatnie, czy to jest normalny objaw? Autko to Q5 80A :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Góral65 napisał:

Mam pytanie do użytkowników B9 i nie tylko:wink: 

Przy każdym odpaleniu autka i przejechaniu około 100m jest takie dziwne stuknięcie w pedał gazu, tylko raz podobnie jak abs w pedał hamulca tylko delikatnie, czy to jest normalny objaw? Autko to Q5 80A :hi:

Tak normalny byl gdzieś wątek o tym:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, egon47 napisał:

Tak normalny byl gdzieś wątek o tym:wink:

Dzięki za odpowiedź, jakoś nie natknąłem się na niego, a znasz może opis techniczny tego stuknięcia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Góral65 napisał:

Dzięki za odpowiedź, jakoś nie natknąłem się na niego, a znasz może opis techniczny tego stuknięcia ? 

Robi się jakaś kalibracja i jest to normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, egon47 napisał:

Robi się jakaś kalibracja i jest to normalne

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, egon47 napisał:

Robi się jakaś kalibracja i jest to normalne

Ja czegoś takiego u mnie nie mogę potwierdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja potwierdzam, też to miałem w B9 za każdym razem po przejechaniu kilkuset metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o stuknięciu w pedał hamulca czy gazu, bo się zgubiłem? Zauważyłem coś podobnego u siebie, może kolejne zmartwienie z głowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuknięcie z okolicy pedałów ogólnie. Norma, potwierdzona w kilku autach i przez ASO Audi. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Rozmawiałem dziś z ASO audi i otrzymałem taką informację:

Jeśli samochód ma 5 lat gwarancji i na dzień przed końcem zepsuje się skrzynia biegów, to na na tą wymienioną skrzynię gwarancja kończy się za 1 dzień dokładnie z końcem głównej gwarancji, w internecie wszystkie informacje, jak i te na stronie UOKiKu mówią co innego, że gwarancja na wymienioną część powinna biec niezależnie 

Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancję masz na auto nie na skrzynie. Z upływem gwarancji na auto nie masz roszczeń gwarancyjnych na pozostałe elementy, nawet jeżeli zostały już wymienione. Gwarancja jest dobrowolnym świadczeniem producenta i to on ustala warunki. 

Inaczej miałaby się sytuacja gdybyś Ty za skrzynie zapłacił. Wtedy miałbyś gwarancję na skrzynię na określony przez producenta czas. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...