Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.02.2018 o 10:57, Kosmita napisał:

No teraz tragedia. Ja od kilku dni jeżdżę czarną betą 3 i wygląda tak samo :) co umyję to zaraz soli na tym czarnym widać strasznie.

Kosmita a co robisz w BMW? :o i jakie wrażenia z porównaniem do A4? Wnętrze A4  miażdzy BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eskal napisał:

Kosmita a co robisz w BMW? :o i jakie wrażenia z porównaniem do A4? Wnętrze A4  miażdzy BMW.

Teraz mam zastępczy po prostu. Z BMW mam do czynienia bo w firmie drugi samochód zazwyczaj to bmw. Aby dobrze porównać poczekajmy aż BMW wypuści nową 3-ke. Teraz jest lift ale to jednak nie to. Choć dorzucili parę dodatków jak VC, adaptacyjne światła (ale to nie to co matrixy) czy systemy takie jak aktywny tempomat.

Dla mnie BMW fajniej brzmi (wydech oraz lepsze audio), lepiej czuć w nim drogę - tak subiektywnie mi się wydaję. Audi mniej się rzuca w oczy, lepszy napęd i skrzynia jak dla mnie. BMW nie ma autoholdu co jest upierdliwe już jednak. Jakoś bliżej mi do Audi ale każdy taki samochód w fajniejszej wersji jest bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wrclaguna napisał:

kazdy diesel ma na jedna strone ze względu na ADBLUE

:facepalm: ja piernicze, ta ekologia to już bokiem wychodzi. . . w tym tempie to za 5-10 lat będzie można zapomnieć o 3.0 tdi . . .

Ciekawe, czy dało by wyrezać drugi komin :D :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2018 o 22:34, mlody020 napisał:

:facepalm: ja piernicze, ta ekologia to już bokiem wychodzi. . . w tym tempie to za 5-10 lat będzie można zapomnieć o 3.0 tdi . . .

Ciekawe, czy dało by wyrezać drugi komin :D :naughty:

Od 2.0tfsi musiałbyś rezać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Sowiq, Ty masz allroad, patrzyłeś jak tam wygląda sprawa pod spodem, jest miejsce na drugi komin żeby dorezć ?

Ciekawe jak się mają sprawy z takimi przeróbkami do gwarancji samochodu :mysli:. Bo jakbym miał już taką akcję robić, to pewnie bym wydech od A6 zakładał (jak teraz mam zrobione :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam dwa kominy, ale pojedyncze ;) Możesz zobaczyć fotki:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde kołek jestem, nie patrzyłem, że Ty masz tfsi więc masz dwa kominy, (cały czas byłem przekonany, że masz klekota) 

Ciekawe czy w dieslu i benzynie jest tyle samo miejsca z tyłu. Martwi mnie aby ten bak na adblue, gdzie on jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mlody020 chciałem pomóc i sprawdzić w Etce, ale nie mogę jej odpalić na starym kompie. Może @wrclaguna ma opcję sprawdzić?

 

Z innej beczki: Orientujecie się może jakie wycieraczki idą na pierwszy montaż? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile wytrzymują wam hamulce? Mam 40k i zapaliła się kontrolka klocków. Myśle sobie niezły wynik tyle km na jednych klockach, ale spojrzałem na tarcze i tez wyglądają bardzo słabo, także pewnie serwis wymieni tez tarcze. Wymieniał ktos z was? Swoją droga wcześniej nie zwróciłem uwagi, ale całkiem fajny zacisk i spora tarcza siedzi w porównaniu z moim poprzednim b8.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, grom napisał:

Panowie, ile wytrzymują wam hamulce? Mam 40k i zapaliła się kontrolka klocków. Myśle sobie niezły wynik tyle km na jednych klockach, ale spojrzałem na tarcze i tez wyglądają bardzo słabo, także pewnie serwis wymieni tez tarcze. Wymieniał ktos z was? Swoją droga wcześniej nie zwróciłem uwagi, ale całkiem fajny zacisk i spora tarcza siedzi w porównaniu z moim poprzednim b8.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja przed 30k wymieniłem komplet przód i tył :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed 30k wymieniłem komplet przód i tył [emoji4] 

Rozumiem, ze wolno nie jeździsz [emoji6]wiesz jakie szły rozmiary hamulców w b9 w zależności od wersji? Gdzieś to widziałem, nie pamietam czy na forum, czy w jakim folderze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grom napisał:


Rozumiem, ze wolno nie jeździsz emoji6.pngwiesz jakie szły rozmiary hamulców w b9 w zależności od wersji? Gdzieś to widziałem, nie pamietam czy na forum, czy w jakim folderze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Było gdzieś w moim wątku ale nie pamiętam dokładnie. Może @H4mm3R pomoże..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było gdzieś w moim wątku ale nie pamiętam dokładnie. Może [mention=20153]H4mm3R[/mention] pomoże..
S4 350x34, RS4 375x36 po więcej trzeba zajrzeć do etki.

Wysłane z 1+3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem przy przeglądzie na 60kkm komplet przód tył tarcze klocki.

Komunikat zaplił mi sie przy jakiś 58kkm, w serwisie powiedzieli mi że z komunikatem można jeździć jakieś 3kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam postów tyle ile koni :) - 252. Póki nie kupie czegoś mocniejszego to w technicznych już nie będę pisać :)))))

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje z okazji koni i postów :D

Pisz dalej, może konie same też się cudownie pomnożą 

Ja mam tylko 7 postów - coś nie przybywają.

Edytowane przez krzychu252
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, krzychu252 napisał:

Gratulacje z okazji koni i postów :D

Pisz dalej, może konie same też się cudownie pomnożą 

Ja mam tylko 7 postów - coś nie przybywają.

Przybywają tylko w działach technicznych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mozecie mi sprawdzic czy macie Jezyk Turecki w MIBach ( navi )  u siebie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2018 o 15:19, wrclaguna napisał:

Panowie mozecie mi sprawdzic czy macie Jezyk Turecki w MIBach ( navi )  u siebie ?

 

Grzesiu trzymaj. Jest język turecki.

93175E45-8AB3-48F0-98AC-E6ABE10485A2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...