Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej silnikowy do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahaha mowa byla o silnikach w ktorych jest masa nagaru:)

Ja zalalem plukanke firmy millers :)

Miske sciagalem bo zmienialem pompe oleju tak na wszelki wypadek:D

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Wyświetleń 796,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=233590&p=2826247#post2826247

wlasnie do czegos takiego moze doprowadzic plukanie

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=233590&p=2826247#post2826247

wlasnie do czegos takiego moze doprowadzic plukanie

Opublikowano

a co ma do tego plukanie .Plukanke leje do BFB dostal juz dwa razy i zmieniam oliwe co 7000km bo silnik w srodku byl caly uwalony,subaru forester dostal 3 razy na liczniku 200kkm,hyundai h200 dostal dwa razy na liczniku 300kkm pewnie plus 200kkm,subaru impreza tesciowej 180kkm jeden raz , po plukance apetyt tego auta na oliwke zmalal

Opublikowano

Jak kupiłem auto to był lany Castrol long life 5w30 :facepalm: Po przejściu na Schella cały nagar zleciał do michy i wiadomo trzeba było zdejmować miskę. Pewnie gdy bym wcześniej wlał płukanke było by tak samo. Morał z tego taki że jak ktoś nie ma dużo nagaru w silniku a chce tylko usunąć osady to płukanka jest dla niego.

Opublikowano

panowie jak jest teraz z jakością GULFa ? Można spokojnie lać syntetyk do 1.8T ? Mam dylemat bo mój saab 2.3T benz. wyrzygał turbinę po 400 kilometrach od zmiany na trasie. Olej był z pewnego źródła. Obecnie mam zalany midland avanza 5w40 i zastanawiam się czy pozostać przy nim czy zmieniać na gulfa

Opublikowano

Midland i gulf to qupa

wlej coś porządnego

Opublikowano

co polecasz ?

Opublikowano
co polecasz ?

zaje**ste pytanie :polew:

...a o czym jest ten wątek???

masz kolego 65 stron odpowiedzi :good:

Opublikowano

Mogę mieć i trzysta stron oraz pierdylion opinii. Pytanie zadałem Tomkowi.

Opublikowano

wlej Motula X-cess-a 5W-40

ja osobioście jezdze na 0W-30

Opublikowano

:hi:Dzięki.

Opublikowano

A Ty devastation na jakim Motulu 0W-30 jezdzisz?

Opublikowano
wlej Motula X-cess-a 5W-40

Ja polecam też MOTULa 5W40 ale X-Clean

Lałem kilka olei a z tego jestem mega zadowolony i teraz bede lał tylko ten:decayed:

091220111161.jpg

Opublikowano
Mogę mieć i trzysta stron oraz pierdylion opinii. Pytanie zadałem Tomkowi.

Maciuś, nie pyskuj...

Ciach.

Opublikowano

Moja auto 1.8 T od conajmniej 40 tys jezdzi na oleju 10w-40 ostatni olej to Motul 6100 synergie + , przebieg 262 tys. Pozostac przy tym oleju czy zmienic na motul x-cess 8100 5w-40 ? bo jakos mnie tak kusi i nie wiem co robić, opinie są rózne więc trochę się boje takiej zmiany. Co myślicie ?

Opublikowano

czego sie boisz ?

powinienes bac sie jezdzic na 10W a nie na 5W-40 :facepalm:

Opublikowano

no wszystkie te opinie o rozszczelnieniu silnika troche daja do myslenia jakby nie było.......... niczego wiecej sie nie boje :)

Opublikowano

jeszcze w PRL-u żyjesz ??????

nasłuchałes sie widzę taksówkarzy w starych majonezach i teraz powielasz ta historie

ja uwazam że "KUJAWSKI" jest najlepszy, może to warto wlac do silnika, jak myslisz ?

Opublikowano

Tomus po co kujawski olej z oliwek teraz jest w modzie:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.