Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gość z forum Toyoty kupił sobie A4 -parę cytatów


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

znajomy kupił avensisa 06' w kombi niedawno. Silnik 2,2 d-cat 177PS. Powiem Wam, że konkretnie zapierdziela... Niestety w tej toyotce ma FAP'a, który już się zapycha, ale nowy jest w drodze. Zalety tej toyoty są takie, że jest naprawdę przestronnym autem, dość ergonomicznym, bogate wyposażenie, itp, ale Audi z tego rocznika oferowałoby z pewnością więcej, z tym, ze cena nie ta;] Co zasługuje na uwagę - ten japoński diesel jest cichy i miękko pracuje, a do tego w aucie jest cicho:) Avensis, to podobnie jak Audi A4 b7 - klasa średnia wyższa. Na pewno nie można powiedzieć, ze Audi jest gorsze, bo to po prostu bzdury... Toyota stworzyła Lexusa, żeby mieć w swojej ofercie auta wyższej klasy, tak więc nie można jej porównywać z Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat nie raz się z takim stwierdzeniem spotkałem, np. na forum Leona, zmieniają leony na A4 B6, są mega zadowoleni że audi jest extra i wogule ale te komentarze...

kolejny dołączył do grona kapeluszy... wkurza mnie takie coś bo zazdrość robi swoje

a toyota? tylko supra, nic więcej, takie spełnienie młodzieńczych marzeń...

ogólnie to za dobre A4 czyli mowa np. o B6 trzeba dać 50 tyś średnio, no mówie na full wypasie i zadbana sztuka, to tacy INNI ludzie wolą dołożyć pare złotków i kupić se nową awensis i potem powstaje zazdrość

ps. chciałem spróbować seata, niby VAG, ALE TA JAKOŚĆ ŚRODKA...dałem se siana i wole dozbierać do B6 :>

Audi i tylko Audi, teraz jakoś nie podobają mi się inne auta, na inną marke szybko nie zmienie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to jest tak, ze starszymi audi typu a4 b5 pierwsze a3ki jezdza mlodzi ludzie, bo nie sa drogie :decayed: a b7, b8 a8 a6 jezdza starsi ludzie, ktorzy juz sie w zyciu czegos dorobili i wiedza co dobre :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem stary.. do tego mam automata.. to juz chyba sie poloze do trumny i bede czekal na smierc ! :polew:

a tak serio to jak szukalem auta to Toyota jeszcze nie potrafila zestawic skrzyni automat z dieslem a audi robi od lat. wiec maja baaardzo duzo do nadrobienia w tej kwesti.

poza tym auta nie sa zle. poza stetryczalym wizerunkiem avensisa...

no i ide szukac tej drugiej turbiny bo chyba zgubilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja to mam jedno zdanie :) tata miał 3 toyoty :)

corolle 98

corolle 02

avensis 04

i zawsze mu dla żartów mówiłem TOYOTA A W ŚRODKU IDIOTA :)

ale jak kupiłem audi :) z 250 kkm przebiegu

tata wsiadł przejechał sie

wysiadł z auta :) poszedl do toyoty wsiadł popatrzył na mnie i z głupim usmiechem

ALE KUPA :polew: :polew: :polew:

sprzedajmy tego ŻUKa :) bo ja nie bede jezdzil tym japońskim gównem :P

sprzedał toyote i kupił VW Passata :)

i na toyote nawet patrzeć nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja to mam jedno zdanie :) tata miał 3 toyoty :)

corolle 98

corolle 02

avensis 04

i zawsze mu dla żartów mówiłem TOYOTA A W ŚRODKU IDIOTA :)

ale jak kupiłem audi :) z 250 kkm przebiegu

tata wsiadł przejechał sie

wysiadł z auta :) poszedl do toyoty wsiadł popatrzył na mnie i z głupim usmiechem

ALE KUPA :polew: :polew: :polew:

sprzedajmy tego ŻUKa :) bo ja nie bede jezdzil tym japońskim gównem :P

sprzedał toyote i kupił VW Passata :)

i na toyote nawet patrzeć nie chce :)

zależy kto co lubi. Mój uważa natomiast, że zrobił jeden błąd w życiu - zamienił toyote na auto z VAG

pierwsza toyotka corolla 1.3 z 91 r sprzedana pracownikowi do dziś cyka jak ta lalka, żadne mrozy nie straszne.

Z tym, że on traktuje auta z dużą oziębłością - ma jeździć i tyle i ma zapomnieć jak wygląda mechanik :przebiegly:

Może faktycznie i auto dla dziadków, ale chłopu co przeżył II wojnę, może zależy na tej niezawodności i kupuje z przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelo, czy coś piłeś do mnie :mysli::baseball:

Może Ty mnie tylko widzisz w charakterze kierownika :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz tylko czekać aż w dziale Gadrzety Klubowe pojawią się klubowe kapelusze :polew:

sie pomyśli :kox:

Może odrazu berety ... moherowe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelo, czy coś piłeś do mnie :mysli::baseball:

Może Ty mnie tylko widzisz w charakterze kierownika :nabijasie:

Nie, po prostu wiesz jakie podejście do klubów motoryzacyjnych ma 90% osób 40+ a ja patrzę z myślą kogo by tu zaprosić do klubu...

Kierownik = kierowca :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehh zle sie wyrazilem... codzilo mi o ta większośc... może tego się aż tak nie widzi na forum, no bo przecież 50cio letni "dziadek" nie będzie się rejestrował na jakimś śmiesznym forum, bo po co mu to. Skoro nie jeden nie potrafi pisac na klawiaturze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci to jeszcze zrozumiem, że się kłócą kto ma lepszego resoraka ale poważni Panowie? :kox:

Najzabawniejsze, że takie same bzdury jak tutaj pisze się o Toyocie wypisują tamci o Audi. I każdy uważa, że ma rację ! Chociaż i tak w najgorszej sytuacji są ponoć skodziarze :polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 15:46_________________________________________________

hehh zle sie wyrazilem... codzilo mi o ta większośc... może tego się aż tak nie widzi na forum, no bo przecież 50cio letni "dziadek" nie będzie się rejestrował na jakimś śmiesznym forum, bo po co mu to. Skoro nie jeden nie potrafi pisac na klawiaturze...

Patrząc na kolegi opis to rozumiem, że zalicza się do wyjątkowej grupy staruszków dobrze jednak ogarniających się w komputerach i w necie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci to jeszcze zrozumiem, że się kłócą kto ma lepszego resoraka ale poważni Panowie? :kox:

Najzabawniejsze, że takie same bzdury jak tutaj pisze się o Toyocie wypisują tamci o Audi. I każdy uważa, że ma rację ! Chociaż i tak w najgorszej sytuacji są ponoć skodziarze :polew:[br]

No, w końcu coś mądrego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he,he

Jak to dobrze, że dzisiaj mamy dzień ochrony nad dziećmi :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys jeżdził np fiatem to bys zwracał uwage na fiaty :wink4: to normalka, że teraz rzucaja Ci sie w oczy :audi::good:

Nie prawda, jak ja jeździłem Oplem to zawsze zwracałem większą uwagę na Audi :drool:, a mniej na Ople. Każdy kto ma trochę gustu i dobrego smaku to prędzej czy później wybiera :audi::cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie licza sie 3 marki AUDI VW BMW :tongue4: zadne tam japonskie wynalazki mi nie podchodza... ale rozni ludzie rozne gusta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...