Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Bo wepchałeś pedał w pozycję kick down.

Rzeczywiście. Ok, dzięki. Sprawdzę po pracy bez kicka ?

Opublikowano

Panowie, wymieniał ktoś z Was podsufitkę w sedanie C7? Zastanawiam się u siebie, żeby ja jakimś fajnym materiałem okleić, ale przeraża mnie fakt, jak ją wytargać. Różne wersje słyszałem. Przez przednią szybę, przez drzwi po ich demontażu i wymontowaniu foteli, tunelu i tulnej kanapy......ogarniał ktoś z Was temat i rzuci radą ?

Opublikowano

Cześć Panowie, 

Pytanie mam... Podrzuci ktoś autoscan z kodowaniami a6 c7 przedlift z lampami full led? 

U mnie był przez poprzedniego właściciela zrobiony swap z bix'ów skretnych na full led. 

Ogólnie lampy działały: mijania, drogowe, kierunki. 

Bawiąc się kodowaniami udało mi się ogarnąć auto światła drogowe i wskrzesić działanie przycisku świateł "na złą pogodę" - co prawda działa to, że po wciśnięciu przycisku gdy jadę na dziennych odpala mi światła mijania z przodu - nie wiem czy tak powinno to działać?

Nie udało mi się natomiast ogarnąć doświetlania zakrętów. Stąd chciałbym popatrzeć w kodowania kogoś kto ma takie lampy i wszystko mu działa. 

 

Z wyposażenia u mnie

Kamera w lustrze i na szybie, 

Pneumatyka, acc

 

 

Pozdrawiam :)

 

 

Opublikowano
3 godziny temu, grzes283 napisał(a):

Panowie, wymieniał ktoś z Was podsufitkę w sedanie C7? Zastanawiam się u siebie, żeby ja jakimś fajnym materiałem okleić, ale przeraża mnie fakt, jak ją wytargać. Różne wersje słyszałem. Przez przednią szybę, przez drzwi po ich demontażu i wymontowaniu foteli, tunelu i tulnej kanapy......ogarniał ktoś z Was temat i rzuci radą ?

chyba najlepiej przez przednią szybę, jakoś nie widzi mi się wyciąganie jej przez otwór drzwiowy

Opublikowano
2 godziny temu, lewiatan1989 napisał(a):

Podrzuci ktoś autoscan z kodowaniami a6 c7 przedlift z lampami full led?

Adresse 09: Zentralelektrik (J519)       Labeldatei:. DRV\4H0-907-063-V1.clb
   Teilenummer SW: 4H0 907 063 CG    HW: 4H0 907 063
   Bauteil: BCM1 2.0      H12 0130  
   Revision: 11012002    Seriennummer: 00000001523087
   Codierung: 0907201109749FF2998100C3A0001800CF9CE7082E080201000108546F01
   Betriebsnr.: WSC 12345 123 12345
   VCID: EFB03ED7D79DC1D2661-80BA

   Subsystem 1 - Teilenummer SW: 4G1 955 119     HW: 4G8 955 119   Labeldatei: DRV\1KX-955-119.CLB
   Bauteil: WWS57X 140214  H37 0080
   Seriennummer:         140215203639
   Codierung: 0045F7

   Subsystem 2 - Teilenummer SW: 8U0 955 559 B    HW: 8U0 955 559 B  Labeldatei: DRV\8U0-955-559.CLB
   Bauteil: G397_RLFS  H06 0002
   Seriennummer: 22299996            
   Codierung: 02006D

   Subsystem 3 - Teilenummer SW: 4G0 941 531 AA    HW: 4G0 941 531 AA
   Bauteil: E1 - LDS  H07 0044
   Seriennummer: 10 02 2014  00001629

   Subsystem 4 - Teilenummer SW: 4H0 907 472 B    HW: 4H0 907 472 B
   Bauteil: A31 LED Mod1L  H03 0006
   Seriennummer: 00000020021400010928
   Codierung: 110000

   Subsystem 5 - Teilenummer SW: 4H0 907 472 B    HW: 4H0 907 472 B
   Bauteil: A27 LED Mod1R  H03 0006
   Seriennummer: 00000019021400010683
   Codierung: 110000

   Subsystem 6 - Teilenummer SW: 4H0 907 658     HW: 4H0 907 658
   Bauteil: AQ_Hum_Sensor  H03 0003
   Seriennummer: 9D388517000000000001

Opublikowano
W dniu 12.09.2024 o 11:28, Muskel1 napisał(a):

Adresse 09: Zentralelektrik (J519)       Labeldatei:. DRV\4H0-907-063-V1.clb
   Teilenummer SW: 4H0 907 063 CG    HW: 4H0 907 063
   Bauteil: BCM1 2.0      H12 0130  
   Revision: 11012002    Seriennummer: 00000001523087
   Codierung: 0907201109749FF2998100C3A0001800CF9CE7082E080201000108546F01
   Betriebsnr.: WSC 12345 123 12345
   VCID: EFB03ED7D79DC1D2661-80BA

   Subsystem 1 - Teilenummer SW: 4G1 955 119     HW: 4G8 955 119   Labeldatei: DRV\1KX-955-119.CLB
   Bauteil: WWS57X 140214  H37 0080
   Seriennummer:         140215203639
   Codierung: 0045F7

   Subsystem 2 - Teilenummer SW: 8U0 955 559 B    HW: 8U0 955 559 B  Labeldatei: DRV\8U0-955-559.CLB
   Bauteil: G397_RLFS  H06 0002
   Seriennummer: 22299996            
   Codierung: 02006D

   Subsystem 3 - Teilenummer SW: 4G0 941 531 AA    HW: 4G0 941 531 AA
   Bauteil: E1 - LDS  H07 0044
   Seriennummer: 10 02 2014  00001629

   Subsystem 4 - Teilenummer SW: 4H0 907 472 B    HW: 4H0 907 472 B
   Bauteil: A31 LED Mod1L  H03 0006
   Seriennummer: 00000020021400010928
   Codierung: 110000

   Subsystem 5 - Teilenummer SW: 4H0 907 472 B    HW: 4H0 907 472 B
   Bauteil: A27 LED Mod1R  H03 0006
   Seriennummer: 00000019021400010683
   Codierung: 110000

   Subsystem 6 - Teilenummer SW: 4H0 907 658     HW: 4H0 907 658
   Bauteil: AQ_Hum_Sensor  H03 0003
   Seriennummer: 9D388517000000000001

 

Wychodzi na to, że chyba coś skopane zostało ze swap'em na full led ? 

Nie ma u mnie subsystem'ów 3,4,5 

 

Opublikowano

Nie masz wyłącznika świateł?

LDS

Opublikowano
31 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie masz wyłącznika świateł?

LDS

Włącznik świateł jest... Nawet działa ? 

Jednak w kodowaniach widzę ino tyle... 

Screenshot_2024-09-17-20-24-57-98_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

Opublikowano

Zrób auto-scan i tam powinien być widoczny?

Opublikowano

Faktycznie... Miałem w telefonie jakiś stary autoscan. No to jedynie nie ma tych od Led'ów... 

IMG_20240917_205259.jpg

Opublikowano

Fizycznie raczej muszą być w aucie.

Opublikowano

Fizycznie są, lampy świeca:  mijania, drogowe, kierunki, ostatnio udało się przywrócić auto światła. 

Opublikowano

Czyli przyddało Ci się to kodowanie?

Opublikowano

Część rzeczy przyjęło. Części nie... Kodowanie poza zakresem. Nie chciało przyjąć w pierwszych kilku bajtach i domyślam się, że z powodu tego, że nie widzi Modułów od Led'ów. Muszę przejrzeć schematy i zobaczyć dokładanie te kostki i wiązki być może czegoś nie pociągnęli do lamp przy swap'ie. 

Opublikowano
6 minut temu, lewiatan1989 napisał(a):

Kodowanie poza zakresem.

Może też świadczyć o nieodpowiednim BCM1, nie posiadającym odpowiedniego zestawu danych/parametryzacji pod LED. W C7 mało siedzę, więc nie podpowiem, które BCM1 obsługują LED, a które nie.

 

Opublikowano
W dniu 12.09.2024 o 10:51, marcin_o23 napisał(a):

chyba najlepiej przez przednią szybę, jakoś nie widzi mi się wyciąganie jej przez otwór drzwiowy

Najbezpieczniej przez przednią szybę

Opublikowano
W dniu 12.09.2024 o 07:02, grzes283 napisał(a):

Panowie, wymieniał ktoś z Was podsufitkę w sedanie C7? Zastanawiam się u siebie, żeby ja jakimś fajnym materiałem okleić, ale przeraża mnie fakt, jak ją wytargać. Różne wersje słyszałem. Przez przednią szybę, przez drzwi po ich demontażu i wymontowaniu foteli, tunelu i tulnej kanapy......ogarniał ktoś z Was temat i rzuci radą ?

Najbezpieczniej frontem po demontażu szyby

Opublikowano
2 godziny temu, D4NTE napisał(a):

Najbezpieczniej frontem po demontażu szyby

Serio nie wyjdzie przez drzwi jak w a4 b7? Szok. 

Opublikowano

po malowaniu zderzaka mam C110B F0 [008] - Limited Visibility na 13 kanale (lewy radar). Pojawia się i znika... kalibracja w normie. Nic go nie zasłania, nie był pomalowany. Co go może boleć? :(

 

Czy czas na ubicie ACC i rekonfigurację na zwykły tempomat?

Opublikowano
13 godzin temu, was002 napisał(a):

po malowaniu zderzaka mam C110B F0 [008] - Limited Visibility na 13 kanale (lewy radar). Pojawia się i znika... kalibracja w normie. Nic go nie zasłania, nie był pomalowany. Co go może boleć? :(

 

Czy czas na ubicie ACC i rekonfigurację na zwykły tempomat?

Nie poruszył się lakierem? 

Kratka dobrze siedzi? 

Nie jest luźny? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.