Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

różnica w wahaczach B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie do konca....

w b6 fabrycznie występuje tyleja banana hydrauliczna, z olejem. Montowana ona  jest w wiekszosci zamiennikow dostepnych na rynków wahaczy do b6 i tez b7!! , aczkolwiek w zaleznosci od producenta nie wiadomo czy faktycznie ma olej w srodku.

 534334_x800.jpg

 

w wahaczach z b7 ori lem, występuje tuleja tylko gumowa, bez oleju, o taka : 

544495_x800.jpg

 

 

Rzadko występuje ona w zamiennikach wahaczy do b6 i b7.... 

 

wiec bardzo czesto ori gumowa oleja z b7 jest zastepowana nieswiadomie konstrukcja tuleji z b6 podczas wymiany zawieszenia . 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 17.09.2017 o 20:38, soul87 napisał:

nie do konca....

w b6 fabrycznie występuje tyleja banana hydrauliczna, z olejem. Montowana ona  jest w wiekszosci zamiennikow dostepnych na rynków wahaczy do b6 i tez b7!! , aczkolwiek w zaleznosci od producenta nie wiadomo czy faktycznie ma olej w srodku.

 534334_x800.jpg

 

w wahaczach z b7 ori lem, występuje tuleja tylko gumowa, bez oleju, o taka : 

544495_x800.jpg

 

 

Rzadko występuje ona w zamiennikach wahaczy do b6 i b7.... 

 

wiec bardzo czesto ori gumowa oleja z b7 jest zastepowana nieswiadomie konstrukcja tuleji z b6 podczas wymiany zawieszenia . 

 

 

Z tym masz rację. Tuleje w b7 w bananach są pełne. Tylko nie każda firma to rozgranicza(aftermarket)

Opublikowano

Co nie zmienia faktu że oba rodzaje pasują.

Opublikowano

Górne wahacze od A6 C5 2000 podejdą do A4? Bo mam nowe 2 na prawą stronę i zastanawiam się czy sprzedać, czy zachować dla siebie na przyszłość..

Opublikowano

w a6 c5 jest starszy rodzaj wachaczy ,pasują do a4 b5,passat b5, ale co do górnych mogą być takie same

Edytowane przez greg2505

  • 3 lata później...
Opublikowano

Sory za odkop, ale czy ktoś z was zamienił wahacze "banany" z tych z tulejami jakby dwuczęściowych, na takie z pełną tuleja? 

Trochę ponad rok temu wywalilem u siebie w A6 ORI banany ze względu na sworznie,  wpadły rts, ale już na każdej nierówności skrzypia i jak sprawdzałem te tuleje mają w środku luzy,  nie w mocowaniu A środek tulei.  W związku z czym myślałem żeby zastąpić je pełnymi tulejami z C6. Co o tym myślicie? 

Opublikowano

Jesienią zmieniłem banany na takie jak były w b7, jak na zdjęciach wyżej. Są p&p, nic negatywnego nie zaobserwowałem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.