Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.09.2018 o 19:32, tomekhxc napisał:

Te ledy są mega, mam je u siebie już chwile i wymiatają , bez zbednej rzeźby z opornikami itp ;) 

 

2 godziny temu, niwet napisał:

u mnie też te same drl są  już od dłuższego czasu i nic się nie dzieje ;) 

No ja je właśnie od Was odgapiłem :decayed:?

Opublikowano
W dniu 1.09.2018 o 12:32, qruku napisał:

DRL LED od @krystianeos :hi:

Błędu nie ma, jakość wykonania bardzo wysoka, świecą elegancko - oby żyły jak najdłużej.

Parę fotek led vs. zwykła.

20180901_105737.jpg

20180901_105240_HDR.jpg

20180901_110115.jpg

20180901_110133.jpg

20180901_111540.jpg

20180901_110245.jpg

Ledziki pierwsza klasa :kox: zaraz do niego pisze :decayed: 

 

natężenie świecenia drl można zmienić w adaptacji jak dobrze pamietam :) 

Opublikowano
W dniu 1.09.2018 o 12:32, qruku napisał:

DRL LED od @krystianeos :hi:

Błędu nie ma, jakość wykonania bardzo wysoka, świecą elegancko - oby żyły jak najdłużej.

Parę fotek led vs. zwykła.

20180901_105737.jpg

Masz może do niego kontakt? Na forum go dawno nie było, a przepaliły mi się jakieś chinole co były włożone i pora zmienić.

 

edit: nie potrzeba już. Odpisał, bo zobaczył chyba wiadomość na email :)

Edytowane przez Marcin Lipiński

Opublikowano

Na wszystkie wiadomości, które miałem na pv właśnie odpowiedziałem. Jakby ktoś miał jeszczę jakieś pytania śmiało proszę pisać. 

Pozdrawiam

@Marcin Lipiński tak przyszło powiadomienie na e-mail

Edytowane przez krystianeos

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.09.2018 o 21:17, Norbas napisał:

natężenie świecenia drl można zmienić w adaptacji jak dobrze pamietam :) 

No dobre by to było jakby się je dało lekko osłabić w adaptacji.

W jasny słoneczny dzień są mega za***iste. 

Wczesny wieczorek, brak słońca, pochmurno - święcą jak oszalałe, z dalsza je widać jakby się na długich jechało tylko że aż tak nie rażą :decayed:

Barwa światła też extra.

Opublikowano
32 minuty temu, qruku napisał:

No dobre by to było jakby się je dało lekko osłabić w adaptacji.

W jasny słoneczny dzień są mega za***iste. 

Wczesny wieczorek, brak słońca, pochmurno - święcą jak oszalałe, z dalsza je widać jakby się na długich jechało tylko że aż tak nie rażą :decayed:

Barwa światła też extra.

To nie byłoby coś z tego?

Kanał 005: Daytime Running Lights Ściemnianie (mijania)

Uczuciowa tylko halogenowe.

Standardowo: 92%
Zakres: 51 ... 100%

Kanał 006: Daytime Running Lights Ściemnianie (High Beam)

Uczuciowa tylko bi-ksenonowe.

Standardowo: 70%
Zakres: 51 ... 100%

Kanał 007: Światła do jazdy dziennej ściemniania (Światła przeciwmgielne)

Uczuciowa tylko w Kanadzie.

Standardowo: 92%
Zakres: 51 ... 100%

Chwilowo kabla nie mam żeby sprawdzić, a też jestem zainteresowany tymi ledami i czekam na kolejną partię.

Opublikowano

Tak to to. Ja mam na 100%. Jak coś zmieniasz k powinno być git ?

Opublikowano

Na aliexpress bardzo podobne ledy sa i tez chodzą bez błędów

Narazie mam 2 miesiące ale wyglądaja na trwałe i faktycznie dość mocno świecą

20180819_170735_HDR.jpg

Opublikowano
  • Autor

Koledzy czemu ma dokładnie służyć ten czerwony dzyndzelek bo do dzisiaj w sumie nie wiem do końca :decayed:

Teoretycznie da się go naciskać i po zamknięciu samochodu świeci na czerwono.

20180917_164445.jpg

Edytowane przez qruku

Opublikowano

Masz bixy, takze powinien znajdować się tam włącznik, do ręcznego wyłączenia świateł DRL. Może z jakiegoś powodu, ktoś wsadził tu po taniości przycisk rozwierny, który po wciśnięciu będzie wyłączać DRL? Najlepiej będzie rozebrać deskę i zobaczyć dokąd prowadzą kable. Raz spotkałem się z sytuacją gdzie w podobnym miejscu była umieszczona dioda czerwona, która po prostu miała za zadanie świecić. ?

Edytowane przez Krzysztof.95

Opublikowano

A może to jest przycisk od N2O, próbowałeś w czasie jazdy go kliknąć? ?

a tak serio to chyba tylko rozebrać, żeby zobaczyć dokąd to idzie 

Opublikowano

 Ciesz się, ze nikt Ci takiego odcięcia zapłonu nie zostawił ???

44DDF19F-52ED-4300-8E9E-523F62585041.jpeg

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, Norbas napisał:

 Ciesz się, ze nikt Ci takiego odcięcia zapłonu nie zostawił ???

44DDF19F-52ED-4300-8E9E-523F62585041.jpeg

W swoim zdjęcie zrobiłeś ?? ?

Moja "odcina" jest w takim razie śliczna ? 

Opublikowano
2 godziny temu, qruku napisał:

W swoim zdjęcie zrobiłeś ?? ?

Moja "odcina" jest w takim razie śliczna ? 

Aut z takimi wynalazkami nie kupuje ?? jakiś norek sobie zrobił dodatkowe odcięcie ?

Opublikowano

Fachowa i dobrze ukryta odcinka?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.09.2018 o 21:14, czareq napisał:

Na aliexpress bardzo podobne ledy sa i tez chodzą bez błędów

Narazie mam 2 miesiące ale wyglądaja na trwałe i faktycznie dość mocno świecą

A wrzuć kolego zdjęcie tego leda; będzie alternatywa gdyby tych kiedyś zabrakło ?

W dniu 18.09.2018 o 18:04, Krzysztof.95 napisał:

Masz bixy, takze powinien znajdować się tam włącznik, do ręcznego wyłączenia świateł DRL. Może z jakiegoś powodu, ktoś wsadził tu po taniości przycisk rozwierny, który po wciśnięciu będzie wyłączać DRL? Najlepiej będzie rozebrać deskę i zobaczyć dokąd prowadzą kable. Raz spotkałem się z sytuacją gdzie w podobnym miejscu była umieszczona dioda czerwona, która po prostu miała za zadanie świecić. ?

Dzięki, trochę jeszcze poszperałem i masz rację :hi:; powinien być tam włącznik DRL który już właśnie zamówiłem :)

W dniu 18.09.2018 o 23:20, niwet napisał:

A może to jest przycisk od N2O, próbowałeś w czasie jazdy go kliknąć? ?

a tak serio to chyba tylko rozebrać, żeby zobaczyć dokąd to idzie 

Oczywiście że próbowałem kliknąć :D ... i nic, nie ma ukrytego big turbo, nitro itp hehe ??

może przy montażu włącznika DRL się coś więcej dowiem ?

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Moduły od Tomnika do tylnej rejki z których byłem zadowolony poszły do wymiany - zauważyłem że jeden zaczął mrugać po paru minutach od włączenia. Ogólnie i tak dzielnie wytrzymały ponad rok.

Poniżej udało się uchwycić moment jak jeszcze oba świecą.

1.jpg

Po wyciągnięciu modułów przyczyna raczej jasna ?:blowup:

Oczywiście Tomnik ostrzegał mnie że się grzeją itp. także zakupu dokonałem w pełni świadomie i na własną odpowiedzialność . Po za tym że się same "delikatnie przyjarały" :decayed: to nie wyrządziły żadnych szkód. Zresztą z tego powodu Tomnik zaprzestał ich produkcji.

2.jpg

3.jpg

Z pomocą nadeszły gotowe moduły z Allegrosza wyprodukowane zapewne przez naszych braci z dugiej półkuli:

4.jpg

Porównanie: po lewej nowe po prawej stare

6.jpg

No i całość na autku:

7.jpg

I spodziewany efekt nocą; czyli 'za duuużo' światła ? no ale od przybytku ponoć głowa nie boli heh

8.jpg

Ogólnie montaż banalnie prosty; nie ma błędu na fisie, cena też nie wygórowana także nawet jak poświecą pół roku to tragedii nie będzie.

Czas pokaże :cheesy:

 

 

Edytowane przez qruku

Opublikowano

Chociaż za autem masz widno :D mi się śrubki przy wymianie zjechaly i muszę przy kolejnej wymianie całą listwe ściągać. Ciężki dostęp nawet po ściągnięciu rejestracji. 

Opublikowano
  • Autor

U mnie też powoli mają dość, przy kolejnej wymianie dla bezpieczeństwa wrzucę też nowe śrubki.

Opublikowano

Lampki od Chińczyków są za mocne, dwie wielkie plamy światła.

 

I nie liczyłbym na ich trwałość.

 

Akurat do rejestracji to warto stosować tylko ori.

Edytowane przez komoornik

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.