Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już na zimówkach :naughty:

 

... piękna jest :jerk::jerk:

Opublikowano
  • Autor

Jiż na zimowkach i customowych felgach ala turdzi ;)

Zdjęcia czy filmik nie potrafią przekazać jak auto wygląda na żywo.Caly salon i serwis był na placu i oglądał:)

Opublikowano

Powiem skromnie, setup wyszedł k....... dobrze!:thumbup:

Mordka kojarzy się jednoznacznie stormtrooper :D

Te customy fele a'la Turdzi b.fajne a o cal większe były by genialne...

ale na zimówkę nie ma co przesadzać ;D

BTW. Ale to się musi drzeć na customowym wydeszku!

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Mega dobrze wygląda połączenie bieli z czernia!

Gratulacje

Opublikowano
  • Autor

Mysle ze felgi zimowe wyszły ponad moje oczekiwania 

 

image.jpgimage.jpg

 

A tak BTW jak kogoś interesuje jak wyglada odboir nowego auta to ja jako właściciel będę z 10 osoba w kolejce która wysiądźcie za kierownice.Nie licząc odcinka po produkcji do promu to od przybycia do Oslo juz siedzalo i jechało tym autem z 5 rożnych osób i dalej to nie byłem ja :) Kupijesz i myślisz ze dostaniesz dziewice a ona juz dojechana i to ostro :) 

Opublikowano
3 minuty temu, turdzi napisał:

Kupijesz i myślisz ze dostaniesz dziewice a ona juz dojechana i to ostro :) 

Oj tam, oj tam, nówka nie śmigana. Oni tylko się ślinili i marzyli o ...... :D 

Opublikowano
7 minut temu, turdzi napisał:

Mysle ze felgi zimowe wyszły ponad moje oczekiwania 

 

image.jpgimage.jpg

 

A tak BTW jak kogoś interesuje jak wyglada odboir nowego auta to ja jako właściciel będę z 10 osoba w kolejce która wysiądźcie za kierownice.Nie licząc odcinka po produkcji do promu to od przybycia do Oslo juz siedzalo i jechało tym autem z 5 rożnych osób i dalej to nie byłem ja :) Kupijesz i myślisz ze dostaniesz dziewice a ona juz dojechana i to ostro :) 

Hehe, lepiej nie wiedziec ile osob juz jezdzilo tym autem, bo pozniej to boli, ze sobie jezdza TWOIM autem :D

Opublikowano

Jaki rozmiar mają te opony ?

Opublikowano
  • Autor

255/40 R19 na feldze 19x9 cali 

Opublikowano

:slina: Piękny, nie spodziewałem się, że Rs będzie tak dobrze wyglądał w bieli, felga fajna ale przy tych nadkolach te 19" wygląda na strasznie małe. A co do jazdy pomyśl, że oni chcieli chociaż kawałek przejechać tą rakietą, a Ty będziesz tym śmigał codziennie:kox:.

Opublikowano
2 godziny temu, turdzi napisał:

255/40 R19 na feldze 19x9 cali 

Jaki model opon?

255/40 to ma wysokość 102mm czyli będą całkiem wygodne :)

Opublikowano

Dla mnie te felgi wygladaja jak zegarek na scianie ;)

Ale pal licho z zewnatrz, srodek i fotele miod.

Choc i tak wszystko bedzie malo istotne przy operowaniu prawa stopa i gangu z przodu i tylu ;)

Gratki fury, RSy byly sa i beda kultowe w kazdym wydaniu :)


Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, krzychu252 napisał:

Jaki model opon?

255/40 to ma wysokość 102mm czyli będą całkiem wygodne :)

Hankook Winter i*cept iZ2 W616  

Hankook Winter i*cept iZ2 to nordycka zimowka.Powinno być 265/35 ale wtedy musiał bym upić kontynentalne niemałe zimowki a chciałem nordyckie 

Opublikowano

Turdzi auto kot. Gratulacje!

Opublikowano
3 godziny temu, turdzi napisał:

Hankook Winter i*cept iZ2 W616  

Hankook Winter i*cept iZ2 to nordycka zimowka.Powinno być 265/35 ale wtedy musiał bym upić kontynentalne niemałe zimowki a chciałem nordyckie 

Właśnie chciałem o to zapytać, że chyba włożyłeś wyższy profil.

Jaki jest podstawowy rozmiar letnich opon w RS4 B9 ? Właśnie 265/35 R19 ?

Opublikowano
  • Autor

265/35 R19 na feldze 19x9 cali 

Opublikowano

Nie mam pojęcia dlaczego ludzie kupują białe auta :-P jest tyle pięknych kolorów z palety audi. Ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje. Super auto, powodzenia.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Patryk14 napisał:

Nie mam pojęcia dlaczego ludzie kupują białe auta :-P jest tyle pięknych kolorów z palety audi. Ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje. Super auto, powodzenia.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

Równie dobrze można powiedzieć dlaczego ludzie kupują czarne auta bo taka jest przewaga chociaż by na tym forum jak jest tyle innych fajnych kolorów na przykład biały metalic :)

Opublikowano

Biały Glacier jest piękny, dużo ładniejszy niż powszechny i nudny czarny Mythos :) 

Opublikowano
Równie dobrze można powiedzieć dlaczego ludzie kupują czarne auta bo taka jest przewaga chociaż by na tym forum jak jest tyle innych fajnych kolorów na przykład biały metalic [emoji4]
Mi po prostu biały kojarzy się ze slozbowkami i nic więcej. Raczej preferuje jakieś grafity, czerwony, niebieski. Białe, czarne i srebrne po prostu zbyt oklepane. Ale to nie mi na się podobać kolor. Reszta jest petarda.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.