Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:D

Opublikowano

Paweł, no i jak ta furmana??? Cały czas siedzisz w garażu???

Chwal się jak wrażenia  :wink:

Opublikowano

nie ma czasu odpisac bo ciagle jezdzi :D:D:D

Opublikowano

Nie jestem pewny czy już odpalił, pewnie czyta instrukcję od deski do deski ?

Opublikowano
48 minut temu, mystic.pl napisał:

Nie jestem pewny czy już odpalił, pewnie czyta instrukcję od deski do deski ?

Gorzej, odpalił ale zgasić nie umie :P:P:P 

Opublikowano

Skorzysta z funkcji AutoSTOP (koniec paliwa w zbiorniku) ;)

Opublikowano

Wziął urlop w domu, robocie, od forum i gdzieś upala na fiordach ??

Opublikowano

Pewnie tak tankuje żeby nawet na sekundę nie wysiadać :D

Opublikowano

Paweł graty furmanki, pojechałeś po całości widzę:exclamation:
Jeśli będziesz pod wawelem to dawaj znać zrobimy spota :wink:

Spoiler

 

Spoiler

 

 

Opublikowano
  • Autor

He he bardzo bym chciał koledzy juz poupalac niestety auto stoi w foliowaniu i nie zanosi sie zeby było gotowe szybko bo pracownik sie rozchorowal :( 

 

Po przejechaniu dosłownie 1km mogę powiedzieć tylko tyle ze zawieszenie DRC w ustawieniu komfort rewelacja.Co do reszty pozostaje sie lampic do zdjeć .....

image.jpg

Edytowane przez turdzi

Opublikowano

Kurde śliczna :))))) ale lipa. Przejechać Ryśkiem kilometr i czekać.. no w d*pie bym miał te folie :)

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
  • Autor

No lipa ale czekałem tyle to pare dni nie zrobi różnicy ale próba wytrwałości i cierpliwości niezła muszę przyznać.Oczywiscie zeby nie było to jestem tam codziennie przynajmniej sobie podotykania i po patrzę :D 

Opublikowano
10 minut temu, turdzi napisał:

Oczywiscie zeby nie było to jestem tam codziennie przynajmniej sobie podotykania i po patrzę :D 

Masakra, to tak jak iść do GoGo, pooglądać, musnąć palcem ale nie zamoczyć :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Katorga na maksa 

Opublikowano
  • Autor

Tymczasem małe porónanie tego co miało być a co jest.Niby to samo a jednak wszystko inne.Screenshot_20180205-224519.jpg

Opublikowano

Nie no bez porównania..... Generalnie eSki w B9 wyglądają słabo. 

Opublikowano
  • Autor

BTW odnosnie przebiegu przy odbirze.Rozmawialem ze moim czlowiekiem w Audi Sport.Powiedzial mi ze przebieg 60-80km przy odbiorze kazdego modelu RS jest normalny dltego ze kazdy RS przed wyslaniem z fabryki jest nie tylko testowany na hamowni ale takze na otwartej dodze i torze probnym.Przebieg normalenog samochodu to zazwyczaj ok 10km w zaleznosci od sposobu transportu tak ze mysle ze moge spac spokojnie.

Opublikowano
Godzinę temu, turdzi napisał:

BTW odnosnie przebiegu przy odbirze.Rozmawialem ze moim czlowiekiem w Audi Sport.Powiedzial mi ze przebieg 60-80km przy odbiorze kazdego modelu RS jest normalny dltego ze kazdy RS przed wyslaniem z fabryki jest nie tylko testowany na hamowni ale takze na otwartej dodze i torze probnym.Przebieg normalenog samochodu to zazwyczaj ok 10km w zaleznosci od sposobu transportu tak ze mysle ze moge spac spokojnie.

W zeszłym roku odbieraliśmy 4 nowe audi i przebiegi były od 5 do 8 km.

Edytowane przez mystic.pl

Opublikowano

Odbierałem nowe Q3 to miało niecałe 20 kilometrów. Ale o tych dodatkowych testach RSow tez juz gdzies czytalem/slyszalem.

Opublikowano

Ciekawe czy chociaż rozgrzewaja te RSy czy na zimnym je piłują. Znaczy testują chciałem napisać oczywiście [emoji3]

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.