Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, mystic.pl napisał:

Przycisk dorezać, może placebo zadziała ?

Nie sądzę, żeby to było skomplikowane, pewnie @wrclaguna mógłby nam tu więcej powiedzieć :D 

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, mystic.pl napisał:

Przycisk dorezać, może placebo zadziała ?

:grin:

Opublikowano
38 minut temu, Młody_drog napisał:

Nie sądzę, żeby to było skomplikowane, pewnie @wrclaguna mógłby nam tu więcej powiedzieć :D 

AutoHold podobno trzeba zakodować ale wg ASO nie da się bo nie był na fabrycznym wyposażeniu ? :) 

Mam nadzieję, że się mylą lub że nie znają się.
Czekamy więc na info od @wrclaguna !

Opublikowano

E tam jakieś holdy sroldy, nie ma to jak klasyczna łapa :kox:

Opublikowano

Ale do czego ? :D

Opublikowano
  • Autor

O toto :)

Opublikowano
  • Autor

Za parę dni Audi Driving Experiance.

Miejscu wszystko gotowe.

 

FB_IMG_1520504642949.jpg

 

......łącznie z panią instruktor :grin::decayed:

FB_IMG_1520504039591.jpg

Opublikowano

Jakiś kontakt do pani instruktor ? :naughty: 

Opublikowano
  • Autor

A proszę-> Mikaela Åhlin-Kottulinsky kierowca wyścigowy i instruktor Audi Sport 

Opublikowano
15 minut temu, turdzi napisał:

A proszę-> Mikaela Åhlin-Kottulinsky kierowca wyścigowy i instruktor Audi Sport 

Kotuliński, no proszę, polskie korzenie.

Opublikowano

Drugi człon nazwiska to po mężu czy rodowy?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, krzychu252 napisał:

Drugi człon nazwiska to po mężu czy rodowy?

Po matce Susanne Kottulinsky rodowód chyba Niemiecki.

Ojciec to Jerry Åhlin szwedzki kierowca rajdowy , wieloletni instruktor i współzałożyciel Audi Driving Experiance.Matka Susanne tez zreszta kierowca rajdowy.Maja jeszcze syna Fredrik Åhlin ktory tez jedzi w rajdach.W tegorocznym rajdzie Szwecji jechał Fabia R5 w barwach LeoVegas te same ktore sa tez sponsorem Jon Olsson.Prawdziwie motorsportowa rodzina. Chyba ciezko mi przywołać druga w której kazdy członek ma / miał cos wspolnego z motorsportem.

Mikaela pierwszy raz bedzie prowadzić jazdy w Norwegii.Zawsze wcześniej prowadził je Jerry.az ciezko uwierzyć ze to moj siódmy raz w tym roku.

Edytowane przez turdzi

Opublikowano
  • Autor

Śmiesznie to bedzie wygladc jak taka młodziutka bladyneczka porozstawia nas "Kozaków" po katach i pokaże jak sie powinno prowadzić samochod :)

Opublikowano
6 godzin temu, turdzi napisał:

Za parę dni Audi Driving Experiance.

Miejscu wszystko gotowe.

 

FB_IMG_1520504642949.jpg

 

......łącznie z panią instruktor :grin::decayed:

FB_IMG_1520504039591.jpg

w nogach by nie spała :decayed:

Opublikowano
  • Autor

He he mysle ze nie :) 

Opublikowano
1 godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

w nogach by nie spała :decayed:

Powiem tak ... szalenie interesująca osoba ?

Opublikowano

Możesz do niej napisać https://www.mikaelaracing.com/  ?

Opublikowano
W dniu 3/6/2018 o 17:28, granatowy napisał:

...  nie świecisz "stopami" jak stoicie na czerwonym po zmroku.

ta yhm , tyle że na autohold stopy świecą nawet jak się ma puszczony hamulec :lol:

Opublikowano
Godzinę temu, Marteka4 napisał:

ta yhm , tyle że na autohold stopy świecą nawet jak się ma puszczony hamulec :lol:

Chyba, ze pykniesz ręczny wtedy gasną światłą stopu. @granatowy pewnie ma przyzwyczajenie z passata - tam faktycznie na AH przy puszczonym hamulcu światła stopu gasły. W Audi świecą dopóki ręczny się nie zaciągnie lub wciśnie P na skrzyni :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.