Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 godzin temu, turdzi napisał:

Ale juz sie zmieniła w tej chwili duzo EV oferuje 500+ zasięgu i w niektórych krajach dni konwencjonalnych silnikow jak i hybryd sa policzone?To pytanie nie czy a kiedy.Widac to choć by po sraczce producentów w tej chwili kazdy większy gracz musi mieć EV w ofercie inaczej za pare lat maja porobione.Samo Audi do 2022 ma juz mieć dwadzieścia modeli.

Nadal będą to niszowe samochody.

Ciekawe jak będą się sprzedawały e-RS'y i jaki dźwięk będą miały ? :D

" w tej chwili duzo EV oferuje 500+" - jakie w jakich cenach ?

Opublikowano

RS4 B9 w każdym kolorze wygląda obłędnie !!! Ale szkoda, że nie ma ich w kolorze Imola....

 

moje foty z ostatniego weekendu....

 

 

DSC_0024.JPG

IMG_20180505_132248.jpg

IMG_20180505_164459.jpg

Opublikowano

czerwień i niebieskość wygląda bosko ? ta zieleń trochę słabo, ale każdy ma swój gust

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, A-rek napisał:

RS4 B9 w każdym kolorze wygląda obłędnie !!! Ale szkoda, że nie ma ich w kolorze Imola....

 

moje foty z ostatniego weekendu....

 

 

DSC_0024.JPG

IMG_20180505_132248.jpg

IMG_20180505_164459.jpg

Masz wiecej tej w Nardo blue ?

Opublikowano
1 godzinę temu, turdzi napisał:

Masz wiecej tej w Nardo blue ?

Nogaro :) Nardo jest Gray :) mogą się pierdzielić te nazwy :)

Opublikowano
  • Autor

O dzieki dokładnie pierdziela sie te nazwy tych kolorów.

Opublikowano
15 godzin temu, turdzi napisał:

O dzieki dokładnie pierdziela sie te nazwy tych kolorów.

chociaż sam już nie wiem czy to Nogaro czy Sepang.. Jak Nogaro to we Frankfurcie lepiej wyglądał..

Opublikowano

to, to akurat Sepang :)

Opublikowano
3 minuty temu, jedrekx napisał:

to, to akurat Sepang :)

Tak właśnie mi się wydawało. Nogaro to ten:

C5754AF7-7018-4239-94D1-6F86F722F786.jpeg

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
  • Autor

Na ty kolor inaczej wygląda w hali wystawowej a inaczej w świetle dziennym dlatego chciałem zobaczyć to Nagaro jak wygląda na żywo.

Mój glacier też jest raz białym raz perla a raz szarym w zależności jak słońce pada.

Opublikowano
2 minuty temu, turdzi napisał:

Na ty kolor inaczej wygląda w hali wystawowej a inaczej w świetle dziennym dlatego chciałem zobaczyć to Nagaro jak wygląda na żywo.

Mój glacier też jest raz białym raz perla a raz szarym w zależności jak słońce pada.

Ale ten to speang - ciemniejszy od Nogaro.

PS. Glacier to metalic nie perła.

PS2. Już zrozumiałem :) Chodziło o odcień perły, a nie rodzaj lakieru :) Sorry.

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Nie che wprowadzać w błąd ale ta RS4 ze zdjęć to Nogaro Blue, a nie Sepang Blue. Sam kiedyś miałem Audi w tym kolorze i wydaje mi się, że potrafię je odróżnić.

Szkoda, że ten temat nie wyszedł 2 dni temu to sprawdziłbym to na 100% bo znów tam byłem.

Tak mam więcej zdjęć, proszę....

 

 

IMG_20180505_164516.jpg

IMG_20180505_164509.jpg

IMG_20180505_164459.jpg

IMG_20180505_164429.jpg

IMG_20180505_164435.jpg

IMG_20180505_164434.jpg

Opublikowano

Tu macie dobre porównanie:

Nogaro Blue, Estoril Blue and Sepang Blue

Three-Blue-RS7s-Audi-Exchange-960x480.jp

Edytowane przez Ogi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, A-rek napisał:

Nie che wprowadzać w błąd ale ta RS4 ze zdjęć to Nogaro Blue, a nie Sepang Blue. Sam kiedyś miałem Audi w tym kolorze i wydaje mi się, że potrafię je odróżnić.

Szkoda, że ten temat nie wyszedł 2 dni temu to sprawdziłbym to na 100% bo znów tam byłem.

Tak mam więcej zdjęć, proszę....

 

 

IMG_20180505_164516.jpg

IMG_20180505_164509.jpg

IMG_20180505_164459.jpg

IMG_20180505_164429.jpg

IMG_20180505_164435.jpg

IMG_20180505_164434.jpg

Masz absolutnie racje co do koloru.

Nie wiem co wy myślicie ale w świetle dziennym średnio pasuje ten kolor do B9.

Ja uwazam tak jak ktos tu powiedział ze RS4 B9 najlepiej wyglada w jawnych kontrastowych kolorach czyli Nardo Gray , Misano Red , Sanoka Green i Glacier.

Z ciemnych Estoril Blue z jasna mapa i czarna optyką tez robił robotę.

Opublikowano

Zdjecia nie oddaja tego jak ten kolor wyglada na zywo. Na zdjęciach czy to sepang czy nogaro nigdy na mnie nie robiły wrażenia ( w przeciwieństwie do np. san marino blue od bmw ) ale na żywo zakochiwałem się w tych lakierach, podejrzewam ze w przypadku RS4 było by podobnie, choc na ten moment uwazam ze najlepiej wyglada Glacier z pakietem czern i Misano Red z pakietem czern.

Opublikowano
  • Autor

B8 wyglada super w Sapang nawet na zdjęciach.

IMG_5969.JPG

IMG_5970.JPG

IMG_5971.JPG

Opublikowano
  • Autor

To samo w sumie RS6

IMG_5977.JPG

IMG_5978.JPG

IMG_5979.JPG

IMG_5980.JPG

Opublikowano

Witajcie,

Dzięki za foty Arek.

Odnośnie niebieskich lakierów w A4 B9 zdecydowanie najbardziej wyrazisty, żywy jest Nogaro blue.

Wg. mnie najlepiej pasuje do zadziornego charakteru RS4.

To jak wychodzi na foto zależy od pogody, światła (czy naturalne, sztuczne)

Nogaro w B9 jest perłą i mieni się różnymi odcieniami w zależności od kąta padania światła:

https://www.audiworld.com/forums/audi-a5-s5-rs5-coupe-cabrio-b9-220/exclusive-nogaro-blue-s5-cabriolet-2938926/

Na żywo efekt jest rewelacyjny.

Uwydatnia przetłoczenia, poszerzenia karoserii.

Np. Sepang wygląda przy nim smutno...

Pozdrawiam

 

Edytowane przez black4

Opublikowano

Ja już sam nie wiem, który lepszy. Patrzy się na ten Nogaro i raz to wygląda pięknie, a raz tak bez polotu, tak samo Sepang.. Jest jeszcze Ara Blue z R8 krystaliczny.. Jakoś niebieski najbardziej mi pasuje na następny samochód ale który wybrać to coraz mniej wiem..

Opublikowano

Hey,

Najlepiej na żywo w różnym świetle porównać lakiery... tylko gdzie na autach będą je mieli ?

Próbnik nie oddaje efektu live...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.