Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, black4 napisał:

N75 jest ok. 5 cm na dół i w lewo od DV.

https://www.audizine.com/forum/showthread.php/500264-N75-Valve-Location-for-AUDI-A4-2007-2-0T

Proszę bardzo ;D

N75 wiem gdzie jest tylko nie wiem jak sprawdzic ;)

Opublikowano

 

Opublikowano

Po logach widać jak zapłon próbuje korygować. Jeżeli jest/była nieszczelność to log przepływomierza jest jak dla mnie osobiście bez sensu jeżeli nie masz go jak porównać z prawidłowo zadanym w całym zakresie. Dziwią mnie tylko nie równe korekty zapłonu. Sprawdź ten n75 i sprawdź jeszcze klapke od WG.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, DarekS4 napisał:

Po logach widać jak zapłon próbuje korygować. Jeżeli jest/była nieszczelność to log przepływomierza jest jak dla mnie osobiście bez sensu jeżeli nie masz go jak porównać z prawidłowo zadanym w całym zakresie. Dziwią mnie tylko nie równe korekty zapłonu. Sprawdź ten n75 i sprawdź jeszcze klapke od WG.

Dalej w sumie nie wiem jak n75 sprawdzic, moge kupic drugi i zamienic. W jaki sposob sprawdzic klapke od wg ? Dp zdjac i zobaczyc czy normalnie siedzi ? Sztanga jezdzi wczoraj sprawdzalem 

Jakies tam korekty moze tez sa bo wtryski od s3 a to nie zestrojone

Logi tez robilem zanim uszczelnilem caly uklad. Dvka moze dzis albo jutro bedzie to ja podmienie i zrobie jeszcze raz na szczelnym ukladzie

Edytowane przez daglas

Opublikowano
  • Autor

Panowie, n75 wymieniony. Boost teraz mocno idzie w peaku 1,3 bara :)

http://vaglogi.pl/log-002_033_230_55kqO.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_y7TA24J.html

 

W 115 i 118 patrzcie w dolne tabelki bo pierwsze to błąd

Edytowane przez daglas

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mimo strasznego upalu dzisiaj atak na 300+ zakonczony powodzeniem :)

dorzucam jeszcze mala produkcje mojej żonki z prac nad obecnym setupem

 

Bardzo sie ciesze ze wszystko udalo sie zrobic samodzielnie, bardzo duza satysfakcja aczkolwiek kilka mocnych slow lecialo :D

received_2235573586482750.jpeg

Opublikowano

Graty Michał ! W końcu dopiąłeś swego :) jest magiczna bariera przekroczona :good:

Opublikowano

No i ładnie.  Auto - sztos!! :) 

Opublikowano

Świetna robota :oklasky:

           :good:

Opublikowano

Gratulacje Michał!

Wynik wyszedł nawet lepszy niż planowałeś :D

Satysfakcja musi być skoro tyle modów sam zdołałeś zrobić!

B. fajnie filmik zrobiony :D

Jak wrażenia z jazdy?

Pozdrawiam

Opublikowano

Gratulacje wyniku :) ! Ładna furmanka, co to za kwint KW siedzi, jak wrażenia z jadzy na nim na 19  ? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.07.2018 o 16:27, arek_cccp napisał:

Gratulacje wyniku :) ! Ładna furmanka, co to za kwint KW siedzi, jak wrażenia z jadzy na nim na 19  ? 

Kw wariant 1

Jak wrazenia ? Hmmm, jezdziles kiedys taczką ? :D

a tak serio juz sie przyzwyczailem i niema tragedii aczkolwiek na poczatku bylo mi twardo. Docelowo moze i tak przeskocze na 18 cali bo chce jakies lzejsze kolo

Opublikowano
  • Autor

Milczenie nalezy przerwac...

Nowe frukty

Nowa kierka i gala :)

received_451243842062836.jpeg

received_449124208939520.jpeg

Opublikowano

Gałeczka fajna;  z b8, a5 czy q3 ?

Edytowane przez qruku

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, qruku napisał:

Gałeczka fajna;  z b8, a5 czy q3 ?

A5 bodajze

Opublikowano

Witajcie,

Autko Michała oblookane na żywo, wyszło pięknie :D

Kiera super się udała, gruba z bickami i mega gripem,

no i gałeczka mistrzowstwo.

A jak to teraz jeżdzi !

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Maciek :) teraz jestem zadowolony z wozidla 

Jeszcze foteczka w towarzystwie @tomekrks

received_1300445840092428.jpeg

Opublikowano
W dniu 11.08.2018 o 19:33, daglas napisał:

Milczenie nalezy przerwac...

Nowe frukty

Nowa kierka i gala :)

received_451243842062836.jpeg

received_449124208939520.jpeg

Wszystko elegancko :)

Gratki modów na 300+ ? Ale powiem tak...
Tak jak 4-ramienna kierownica nie podoba mi sie wcale, tak tutaj jeszcze usportowiona, wyglada moim zdaniem komicznie... :(

 

Opublikowano
7 minut temu, golden87 napisał:

Wszystko elegancko :)

Gratki modów na 300+ ? Ale powiem tak...
Tak jak 4-ramienna kierownica nie podoba mi sie wcale, tak tutaj jeszcze usportowiona, wyglada moim zdaniem komicznie... :(

 

Tak samo uwazam z tymi kierownicami,mysle ze lepiej by wygladala S Line z B8 3 ramienna :D 

Ja mam taka i jestem mega zadowlony z wygladu oraz z tego jak super lezy w reakach,jedyny minus to multifunkcja nie chodzi w mojej wersji ale wystarczy zakupic taka sama z klawiszem MODE i wszystko chodzi :D

mizurekkk - BWpWf6ThdgW.jpg

Opublikowano
  • Autor

Panowie wszystko kwestia gustu, mi np sie ta kiera bardzo podoba, super lezy w rekach, niema porownania do serii. Kupilem ja za smieszne pieniadze wiec tymnie bardziej git.

Co do kupowania kiery z multifunkcja zeby nie dzialala chyba mija sie troche z celem. Tym bardziej dla mnoe wnetrze a4 b7 jest stonowane bez zadnych udziwnien i kierownica jak powyzej mi osobiscie by nie pasowala i obawiam sie ze tej multifunkcji nie uruchomisz. Nie mniej kiera ladna.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.