Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaam Panowie :hi:

Mam pytanie . Czy na giełdzie tam u Was w Olsztynie ..sa tylko samochody czy handlują też częściami,narzędziami i innymi duperelkami ? :)

handlują czym się da, są części przeważnie szrotowe, narzędzia też widziałem, pokrowce, kapsle et cetera.
  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

handlują też częściami,narzędziami i innymi duperelkami ? :)

handlują czym się da, są części przeważnie szrotowe, narzędzia też widziałem, pokrowce, kapsle et cetera.

A duzo ludzi sie tam kręci czy tak średnio ?

Opublikowano

aut bywa 150-250(w porywach) :naughty:

ludzi trochę się kręci

Opublikowano
  • Autor

DZISIAJ GODZINA 14.00 POD TP SA NA ROGU DWORCOWA/PILSUDSKIEGO odbedzie sie spocik akp, czy ktos zawita?

Prawdopodobnie spocik przeniesie sie gdzies za miasto, bedzie mozna upiec kielbaske z grilla :>

Do zobaczenia

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co tu taka cisza? nikt nie organizuje spota? taka ładna pogoda :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

no to może spocik w środę lub czwartek na rusi o 19, są chętni dawno nic się nie działo są wakacje ale może ktoś będzie miał czas żeby sie spotkać :good:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 16:44 _________________________________________________widzę że wakacje pełną parą więc jak już wszyscy wrócą to może w końcu sie spotkamy

Opublikowano

Olsztyn żyje? Czy wszyscy na Kanarach? :mysli::cool1::brawo:

Trza by aby się spotkać, ma ktoś doświadczenie w szybkim i sprawnym zdjęciu boczków w drzwiach? :punk:

Opublikowano

a co taktuś jeździsz za granicę po fajki i któraś paczuszka Ci teraz hałasuje w boczku ?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

może byśmy spotkali się za tydzien na dajtkach (motopiknik)?

Co wy na to?

Opublikowano

to może spotkajmy sie wstępnie w środę na rusi o 19 i ustalmy co i jak, pasuje wam ??

ja w niedzielę będę już sobie wolne zmontowałem

Opublikowano
  • Autor

to może spotkajmy sie wstępnie w środę na rusi o 19 i ustalmy co i jak, pasuje wam ??

ja w niedzielę będę już sobie wolne zmontowałem

ja w srode odpadam, pracuje w godzinach popołudniowych[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 10:21 _________________________________________________

może byśmy spotkali się za tydzien na dajtkach (motopiknik)?

Co wy na to?

I jak wybiera się ktoś na Motopiknik? :>

Opublikowano

Ja będę upalał... ukochaną gorzałę na weselu :drunk::drinks::friends::punk:

Opublikowano

Wszyscy z wojewodztwa niech napisza kto jest chetny na takiego spocika i wogole ilu uzytkownikow jest ?! bo cos mi sie wydaje ze chyba lipa bedzie :cry: tak wogole to z tego co slyszalem w Olsztynie 27-29 kwietnia jest jakis zlocik motorki samochody wycigi na 1/4 mili zainteresowani mogliby wpasc bo ja sie napewno wybiore... :a4fan:

Sprostowanie 1/4 mili 9-10 sierpnia tegoż miesiąca sporo tam sie pewnie wybiera - informacja od startujacego DODGE STEALTh (chyba tak sie on zwie)

Opublikowano

W niedziele bede napewno...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam.

Czy może ktoś mi polecić jakiś dobry warsztat gdzie wyzyszczą mi dobrze nastawnik pompy?? Gdzie przeważnie serwisujecie swoje :audi::a4fan:

Opublikowano

yhmmm propos zlocikow na tym terenie ja proponuje miejsce : stare lotnisko w Ornecie pod Olsztynem

tam czesto cos sie dzieje np. co niedziele chlopaki z Toyo zdzieraja gume cwiczac drift ;]

Opublikowano

Witam.

Czy może ktoś mi polecić jakiś dobry warsztat gdzie wyzyszczą mi dobrze nastawnik pompy?? Gdzie przeważnie serwisujecie swoje :audi::a4fan:

napisz na pw. damy rade :wink4:

yhmmm propos zlocikow na tym terenie ja proponuje miejsce : stare lotnisko w Ornecie pod Olsztynem

tam czesto cos sie dzieje np. co niedziele chlopaki z Toyo zdzieraja gume cwiczac drift ;]

a co wspólnego ma :"drift" z czyszczeniem nastawnika :gwizdanie:

pozdrawiam

Opublikowano

Z tego co slyszalem juz w Ornecie nie mozna swirowac bo niby to miejsce gdzie chlopaki driftuja to droga dojazdowa do jakiejs wsi i znalezli nowy sposob na darcie kasy...

Opublikowano

Heloł Panowie, może w końcu jakiś spocik?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.