Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema koledzy!

Mam pewien problem z sprzedając z allegro, który mieszka w Olsztynie i może będę ptrzebował pomocy od Was bo nie mogę się z kolesiem dogadać. Wpłaciłem zaliczkę a wysyłki nie mam ponad tydzień. Powiem mu telefonicznie, że znajomy z Olsztyna zadzwni i ewentualnie odbierze przesyłkę to może wtedy się koleś ogarnie. :wink4: Pomożecie? :decayed::hi:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adek, jak było w Ornecie?

next time daj znać jak będziesz się wybierał na upalanie!

Opublikowano

siema,

było tak:

następnym razem dam znać!

czekam na zamarznięcie jeziora!!

Opublikowano

siemka chopoki !! :) :) dawno mnie nie bylo.. o_0 eeeejjj.. kto umi bonczki krencic? i mnie naumni tyz? :D :D jakas ustawka mala na jutro? ;)

Opublikowano

fajna ta subaryna

stara ale daje rade.

Adek Twoja mina bezzcenna:)

Opublikowano

nie taka stara ta impreza 2000rok i troche podłubana; zawieszenie od sti, wydech rm motors 3 cale, obspawana buda, maska i zderzak laminat,w srodku flock i turbo na chyba 1,2bara:)

za***rdala jak szatan, po godzinie jazdy myslalem ze sie porzygam :)

Opublikowano

wyglada fajno.. tez bym sie podlapal ;)

Opublikowano

Witam. Pytanie mam. Chce sprawdzić dokładnie autko przed kupnem. Co powiecie o ASO Audi w Olsztynie na Rataja 15? Warto tam zajeżdżać czy szkoda km?

Opublikowano
Siema koledzy!

Mam pewien problem z sprzedając z allegro, który mieszka w Olsztynie i może będę ptrzebował pomocy od Was bo nie mogę się z kolesiem dogadać. Wpłaciłem zaliczkę a wysyłki nie mam ponad tydzień. Powiem mu telefonicznie, że znajomy z Olsztyna zadzwni i ewentualnie odbierze przesyłkę to może wtedy się koleś ogarnie. :wink4: Pomożecie? :decayed::hi:

No powiedz tak to moze syt sie szybko wyjasni :decayed: a jak nie to pisz kto to taki to go znajdziemy :naughty::naughty:

Opublikowano

e, to nikt nie pokreci ze mna? czyzby w tym czasie sie wszyscy zdazyli ustatkowac? ;D

Opublikowano
e, to nikt nie pokreci ze mna? czyzby w tym czasie sie wszyscy zdazyli ustatkowac? ;D

ja sie ustatkuje moze po 30 stce :decayed:

Opublikowano
e, to nikt nie pokreci ze mna? czyzby w tym czasie sie wszyscy zdazyli ustatkowac? ;D

ja sie ustatkuje moze po 30 stce :decayed:

nom.. chyba tej drugiej ;)

Opublikowano

moze byc :decayed:

Opublikowano

to jak jutro orneta??:wink:

Brak odzewu wiec ....bania:wink: niedziela spot? ..co ja się pytam:facepalm::facepalm:

Opublikowano

orneta.. jakby sie zebralo tycio luda to czemu niet? ;)

Opublikowano

kiedy i o ktorej ?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jak wy uważacie ale moim zdaniem dobrze by było spiknąć się w końcu na jakiegoś spocika. Proponuje przyszłą niedzielę. Termin podwieszony:decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor
:polew:

:whip2:

Opublikowano

ktoś może chętny na moje 18-tki,opony 225/40 po przebiegu 2000km

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.